Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

titlu film anii 80-90

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
in anii 80 am vazut un film pe caseta video, cu jackie chan, la inceputu filmului jackie era intr-o barca in mijlocul oceanului apoi imaginea se marea si se afla de fapt in mijlocul unei insule vulcanice parca..
am cautat filmografia,.. si pe you tube da nu am gasit

#2
_R_A_D_U

_R_A_D_U

    MembruAnonim

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,079
  • Înscris: 16.10.2018
Ia vezi aiciȘ https://www.imdb.com/name/nm0000329/

#3
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
am cautat si acolo inainte sa postez, am apelat aici ca ultima solutie, era ceva legat de niste comori si ceva cu insemne naziste aventuri actiune, foarte misto mi sa parut atunci
...

#4
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Pai de ce nu zici asa? E vorba de Armour of God.

#5
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010
nu e ala care zic eu,m-am uitat pe you tube inainte sa scriu aici

gta stiu care e operation condor

#6
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Adica Armour of God 2.

Stiam eu ceva. Multumesc, Puferiu! M-ai scos din foame. Sa-ti dea Dumnezeu sanatate si numai impliniri alaturi de cine vrei tu!

#7
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Ca sa vezi filmul asta iti trebuie un video ca sa fie treaba treaba :D

#8
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Și-un televizor color comunist. Telecolor, Elcrom sau Cromatic. DJL ai legătura.

#9
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 29.12.2016
Bune filmele cu "Chicki Cean". Preferatul meu... De reamintit si colectia "Lucky stars" si "Police story", foarte bune. Se pot viziona si acum, datorita faptului ca Jackie si-a facut cascadoriile personal. Nu sunt trucaje ca in filmele de gen din acea perioada. Nu merge nimeni pe apa sau zboara Posted Image

@waterman, pe vremea aceea nu prea avea lumea TV color, mai degraba un TV alb-negru, cu ecran color. Era un ecran colorat, verde jos, galben la mijloc si albastru sus. Se punea in fata televizorului si vedeai ceva colorat, cred ca era o placa de plexiglas... Imi si amintesc prin vara lu' '86, cand ne uitam pe geam la un vecin de la parter si exclamam: "uite bah, asta are ecran color..."

Edited by 2Unlimited, 08 January 2019 - 13:43.


#10
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Era sticlă colorată din ce țin eu minte. Și avea niște piciorușe specifice ce se puneau puțin sub tv și avea un locaș pentru geam. Le-am prins.

#11
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 29.12.2016
Este foarte posibil sa fi fost de sticla. Nu le-am vazut de aproape. Noi am stat cu TV alb-negru pana am cumparat un TV Megavizion cu teletext in 1994, in rate. Au fost aduse prin sindicat, la magazinul de electrice eram parca al 435-lea pe lista, si aduceau cate 10 televizoare Cromatic lunar... mai bine, ca nu se puteau compara ca si calitate.

Edited by 2Unlimited, 08 January 2019 - 15:22.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate