Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Pareri Emag.ro (2018+)

* * * - - 11 votes
  • Please log in to reply
7508 replies to this topic

#3565
farockhcm

farockhcm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,919
  • Înscris: 13.05.2013
Eu am Genius care expira pe 9 februarie dar se reinoieste automat,nu stiu cum pot beneficia de cei 15% de la Yoxo.

#3566
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,893
  • Înscris: 07.08.2008
Renunti la abonament si apoi il refaci.

La "Opțiune de reînnoire:" dai click pe "schimba", apoi vei vedea:
"Dacă nu mai dorești prelungirea abonamentului, poți să renunți de aici"

View Postcuculea, on 01 februarie 2022 - 21:55, said:

Oferta pana pe 7 Feb.

Quote

Oferta este valabilă până pe 11 februarie 2022.

https://www.yoxo.ro/emag-genius/

#3567
mfmig200

mfmig200

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,632
  • Înscris: 07.07.2008
Inca au probleme grave cu garantiile la produse resigilate...Am un produs baga orice motiv ca sa nu se achite de obligatia garantiei, deci mai bine te feresti de ei!
In momentul in care un produs este resigilat garantiile se vor prelua de catre Depanero - si sunt cei mai jigodii, Emag-ul se face ca ploua.
Doar ANPC rezolva problemele cu EMAG.
Deci daca va luati ceva luati produse noi, nu din cele "resigilate" ca orice pret ar avea nu merita bataiile de cap de dupa.

#3568
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postmfmig200, on 02 februarie 2022 - 18:22, said:

In momentul in care un produs este resigilat garantiile se vor prelua de catre Depanero


Produsele noi unde merg? Eu am avut o tastatura noua defecta si a mers tot la depanero.

Edited by MembruAnonim, 02 February 2022 - 18:26.


#3569
BaXXXon

BaXXXon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 10.08.2021
Intamplare intamplatoare :
comand big bag demisec 10 L de pe emag ( vandut de parteneri ) , azi primesc coletul ( in varful muntelui ) , desfac , desigilez infrigurat si cand colo vin sec . Buuuun , sun la emag zic patania , ma asigura dom'soara de acolo ca se rezolva va trimite solicitare la partener si sa astept rezolvarea. Operativi nimic de zis , in doua ore ma suna de la firma partener , isi cer scuze pt neatentie si imi promite ca imi vor trimite demisec cu primul curier , fara nici un cost suplimentar , iar vinul sec  sa-l pastrez ( desi aveam intentia sa-l predau curierului , mi-a zis ca nu trebuie sa fac asta ) si inca de vreo 3 ori si-a cerut scuze de neatentie !
Deci se poate ! Tot respectul !!
P.S. Astept ziua de vineri ca mi-e uscat rau gatul Posted Image)))) , pana atunci voi bea bere ...

Edited by BaXXXon, 02 February 2022 - 23:43.


#3570
-same-

-same-

    Inactive member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,466
  • Înscris: 21.12.2013

View PostMembruAnonim, on 02 februarie 2022 - 18:26, said:

Produsele noi unde merg? Eu am avut o tastatura noua defecta si a mers tot la depanero.
Toate merg la depanero daca le trimiti la depanero. Cand faci cerere de service in site, curierul iti ridica produsul si il livreaza la depanero, iar de acolo ei il trimit la serviceul autorizat sau il tin ei daca garantia e oferita de depanero. E un beneficiu pe care il ofera emag, sa il trimita in locul tau la serviceul autorizat. Daca vrei sa eviti depanero, ar trebui sa faci cum se face, sa te uiti in certificatul de garantie, sa alege serviceul autorizat care iti convine si sa il duci/trimiti tu cu mana ta direct la ei.

#3571
persona695

persona695

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,599
  • Înscris: 17.07.2014
Văd că este cerere mare pentru Xiaomi Redmi note 10 pro daca eMag l-a scumpit de la 1299 la 1378 de lei, in decurs de câteva ore. Vândut și livrat de eMag.

#3572
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,893
  • Înscris: 12.03.2009
Luati Poco X3 pro! Posted Image

#3573
Marian3590

Marian3590

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 07.07.2021
Mai are cineva probleme cu aplicația și cu site-ul?

#3574
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,659
  • Înscris: 21.03.2005
Da, au probleme cu apelurile, cu site-ul, cu aplicatia...
Mi-am dat seama cand am vrut sa caut o comanda mai veche, nu mai aparea campulnde search.
Am sunat "pa pa, avem o problema si nu preluam apeluri".

#3575
VisPufos

VisPufos

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 26.10.2019
Same here. Nu mai apar voucherele, cardul eMag cu datele relevante pe fiecare sectiune. Au fost atacati?

#3576
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Da au "probleme" cu site ul de cand si au dat seama ca au pus unele reduceri reale si de teama sa nu dea "faliment" le a picat site ul. Ca prin minune maine o sa mearga cand nu vor mai fi reduceri.

Edited by alin62, 07 February 2022 - 21:15.


#3577
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012
Au dat drumu la vouchere in ultimele 10 min, am dat comanda de un laptop cu voucher, la inceput s a aplicat voucherul, dar la final cand sa fac plata surpriza, pretul intreg, iar comanda s a dat cu pretul intreg! Maine daca nu rezolva, anpc.

#3578
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,452
  • Înscris: 26.02.2012

View Postalin62, on 08 februarie 2022 - 00:08, said:

Au dat drumu la vouchere in ultimele 10 min, am dat comanda de un laptop cu voucher, la inceput s a aplicat voucherul, dar la final cand sa fac plata surpriza, pretul intreg, iar comanda s a dat cu pretul intreg! Maine daca nu rezolva, anpc.
S a rezolvat, mi au activat iar voucher ul.

#3579
drakke2010

drakke2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.10.2004
Eu as interzice prin lege strategii de preturi și oferte diferite de la o platformă la alta. Le-aș arde niște milioane de euro amendă pentru favorizarea cumpărăturilor din aplicație.

#3580
isr2002

isr2002

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,973
  • Înscris: 06.09.2004
E perfect legal. Si binevenit. Posted Image

#3581
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,659
  • Înscris: 21.03.2005
ANPC a dat amenzi acum cateva luni, in 2021, celor de la Altex, Media Galaxy, Flanco, pentru preturile si reducerile inselatoare.
Concluzia? Directorul ANPC a fost demis.

#3582
isr2002

isr2002

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,973
  • Înscris: 06.09.2004
Ce legatura are ce discutam?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate