Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online

Problema calculator
 

Un mesaj!?

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
wiseguy76

wiseguy76

    just don't

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,218
  • Înscris: 24.05.2006

 jimi91, on 10 noiembrie 2018 - 17:19, said:

sunt barbat pana la urma, chiar daca am doar 26 de ani, chiar daca cred ca sunt doar un copil. Am asteptat maturizarea, si nu-mi dau seama daca a venit...Imi place sa cred ca m-am maturizat, desi,poate ca nu-i asa.  

Ahhaha...mane, eu la 26 de ani aveam 30 de oameni sub mine, care bateau la usa si-mi ziceau 'sefule'...unii cu copii de o seama cu mine. N-ai sa pleci nicaieri prietene, sau chiar daca ajungi pana acolo o sa vii plangand inapoi dupa o luna. Daca rezisti o luna. Stai pe SP pana faci 37 de ani, ca ala cu vechiturile, de are 80 de mii de postari.

#20
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 wiseguy76, on 10 noiembrie 2018 - 19:21, said:


Ahhaha...mane, eu la 26 de ani aveam 30 de oameni sub mine, care bateau la usa si-mi ziceau 'sefule'...unii cu copii de o seama cu mine. N-ai sa pleci nicaieri prietene, sau chiar daca ajungi pana acolo o sa vii plangand inapoi dupa o luna. Daca rezisti o luna. Stai pe SP pana faci 37 de ani, ca ala cu vechiturile, de are 80 de mii de postari.

:( unii au facut facultatea de directori

#21
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,070
  • Înscris: 04.03.2014

 wiseguy76, on 10 noiembrie 2018 - 19:21, said:



Ahhaha...mane, eu la 26 de ani aveam 30 de oameni sub mine, care bateau la usa si-mi ziceau 'sefule'...unii cu copii de o seama cu mine. N-ai sa pleci nicaieri prietene, sau chiar daca ajungi pana acolo o sa vii plangand inapoi dupa o luna. Daca rezisti o luna. Stai pe SP pana faci 37 de ani, ca ala cu vechiturile, de are 80 de mii de postari.

Nu stiu de ce esti agresiv, Omu' a fost sincer, episodul asta il va ajuta si sa cresca lovindu-se de un zid, un reality check.

Edited by ionutzitaly, 19 November 2018 - 19:41.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate