Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Megabol Testosterol + Biosterol

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
aioaneiciprian

aioaneiciprian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.01.2015
Salutare tuturor,

Vreau să vă întreb câte ceva despre această combinație de la MegaBol. Am citit atât pe diferite site-uri cât și pe wikipedia, dar doar despre compoziția acestora, cum că ar fi făcute din substanțe naturale(plante) și ar avea un efect de stimulare a creșterii nivelului de testosteron.
În schimb nu am găsti absolut nicăier păreri de la persoane ce au administrat această combinație și ce simptome/reacții au avut atât în sală cât și după.

La noi în România singurul loc unde am observat că se comercializează într-o reclamă ”extraordinară” prin intermediul GymBeam, dar n-am observat nimic în comentarii mai amănunțit decât comentarii inutile.

Vrea să vă întreb același lucru și pe voi: - Există efecte adverse atât pe parcursul administrării cât și dupa? ( producerea de testosteron nu mai este la fel de semnficiativă față de dinaintea administrării? ) - Dacă sunt pe bază naturistă există riscul de a implica organismul într-un proces de dependeță ?

Mulțumesc.

#2
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,714
  • Înscris: 06.07.2005
Teapa.
Ai 2 variante: natural fara castiguri uriase, ori steroizi anabolizanti si iti asumi riscurile.
Nu exista suplimente-minune, ca toata lumea le-ar lua numai pe alea. Daca era Megabol asta bun de ceva, gaseai pareri peste tot.

#3
daniel200777

daniel200777

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 127
  • Înscris: 16.10.2010
Da, de ce iti trebuie testosteron?, nu ai destul? Cati ani ai? Daca faci sala cam 70% e doar alimentatie corecta, odihna si refacere restul sunt frectii, poti lua niste suplimente tip spirulina sau clorella se este deajuns.

#4
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Ia si spune-ne si noua. Eventual pune poze . Daca mai apuci .

#5
aioaneiciprian

aioaneiciprian

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.01.2015

 JurasikMan, on 01 noiembrie 2018 - 15:19, said:

Ia si spune-ne si noua. Eventual pune poze . Daca mai apuci .

Dacă mai apuc? Vorbim totuși de un supliment vândut de un site cunoscut, nu de un steroid injectat, dacă era pe principiul ”dacă apuci” fii sigur că cei ce dețin firma erau deja închiși și site-ul nu mai exista.

#6
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Peste tot in lumea civilizata se vand : alcool , tigari, bauturi carbogazoase cu o tona de zahar . Ii inchide cineva ? Totusi , anual , sunt statistici care ne arata cati mor din cauza alcoolului , tigarilor si diabetului .
Dupa cum vezi , teoria ta are ceva scapari . Posted Image

#7
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 03.12.2005

 aioaneiciprian, on 01 noiembrie 2018 - 16:24, said:



Dacă mai apuc? Vorbim totuși de un supliment vândut de un site cunoscut, nu de un steroid injectat, dacă era pe principiul ”dacă apuci” fii sigur că cei ce dețin firma erau deja Ă®nchiși și site-ul nu mai exista.

Așa ai crede că e normal, doar că industria suplimentelor nu prea e controlata de nimeni.

Oricine poate vinde orice bălărie și să spună ca face minuni, însă lucrurile care chiar au efect se vând doar cu rețetă.

#8
Vegas123

Vegas123

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 13.12.2014
Un link catre produsul respectiv? De regula stimulatoarele hormonale sunt apa de ploaie. Tribulus, acid d-aspartic, balarii. Sfatul meu este sa ramai pe concentratul proteic si creatina.

#9
goldhelerua

goldhelerua

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.03.2019
ca de obicei, nu gasesc nici un raspuns corect aici ... doar bagatori de seama

#10
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,853
  • Înscris: 06.10.2008

View Postgoldhelerua, on 29 martie 2019 - 23:16, said:

ca de obicei, nu gasesc nici un raspuns corect aici ... doar bagatori de seama
Am luat eu, doar asa sa incerc pentru ca pretul este mic. Avand in vedere varsta mea cred ca a avut ceva efecte benefice, dar nu as putea sa le deosebesc de placebo. Am crescut putin in greutate si forta s-a marit putin, dar....era luna decembrie ....cam toata lumea mananca mai mult atunci.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate