Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

ajutor
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Program Recording ?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
captura e la fel calitativ indiferent de softul folosit, am tot repetat, nu are cum sa influenteze un soft in bine un clip la aceleasi setari... ce ti-a iesit in final, te-ai lasat pagubas ?

#20
neo

neo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 10.12.2001
am reusit ceva.....dar totusi am de gand sa-mi cumpar alt tv tunner si un DVD .................

#21
neo

neo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 10.12.2001
treba e acum..........vreau sa-mi cumpar un DVD ...dar decare....un DVD Rom sau un DVD Player care se poate pune si la televizor......am vazut la METRO la Timisoara un televizor sony si un dvd player vreo 55 milioane amandoua.......
       am zis ca vreau sa-mi iau mai intai DVD'ul ........ce zici ???

#22
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
pai un dvd rom daca il pui pe sistem si iti iei o placa cu tv-out, ai si dvd player...un dvd player daca ti-l iei nu prea o sa vezi dvd-uri pe computer, nu-i asa ? plus ca dvd-urile o sa inlocuiasca cd-urile, cand apar si writerele...deci, nu vad de ce te bagi la un dvd player stand-alone...
ca pret daca ai o clatorie sau un un prieten in state si nu te prea intereseaza garantia, la 100$ iei un dvd player ultimul racnet si iar dvd rom cred ca si pe la 30$ gasesti super... ia o placa cu de captura/tv cu mufe de in/out si un dvd player si TV-ul care vrei tu si ai totul la minimum de bani

#23
neo

neo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 10.12.2001
pleaca un prieten in germania saptamana viitoare ce DVD Player mai sfatui sa-i zic sa-mi aduca....el a zis sa-i dau lista cu ce facilitati trebuie sa aiba..........

ce zici ?

#24
Amyd

Amyd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 578
  • Înscris: 01.02.2002
Pai daca vrei unitate stand-alone, sa nu-ti ia ceva care sa nu aiba MACAR urmatoarele lucruri:

- iesire S/PDIF Dolby Digital/DTS
- compatibil SVCD si miniDVD
- iesire RCA analog Dolby ProLogic

Si in functie de bugetul tau, n-ar fi rau sa aiba si:

- iesire component progresiva
- suport pentru DVD-Audio si 24/96

Depinde acum si daca ai deja un decodor/amplif care sa suporte Dolby Digital/DTS si un sistem de boxe. Daca nu ai, mai bine ia un DVD Player cu decodor inclus, ca sa mai economisesti un pic de bani.

Spune-i prietenului tau sa-i intrebe pe nenea aia de la magazin daca DVD-ul se poate debloca, caci cred ca nu o sa vrei sa vezi numai DVD-uri Zone 2.

Salutari,
Andrei

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate