Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Detroit: Become human

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,655
  • Înscris: 15.12.2009
Inca un masterpiece exclusiv PS4. Este un joc tipic pentru Quantic Dream si sta acolo sus langa Heavy Rain si Beyond: Two souls.
Sunt cam la 40% in story line si ... wow ... pe bune daca nu merita sa cumperi un PS4 doar pentru jocuri exclusive de genul asta.

Jucat pe un OLED 4K cu HDR si sunet de calitate poti spune ca obtii maximul posibil pe care un PS4 il poate oferi.

Superb, pur si simplu superb.

Edited by ro_explorer, 20 October 2018 - 14:36.


#2
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,506
  • Înscris: 06.01.2012
Fahrenheit iar a fost un joc foarte bun, produs tot de Quantic Dream.

#3
ro_explorer

ro_explorer

    Membru impartial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,655
  • Înscris: 15.12.2009
L-am terminat azi-noapte ... bolnavi cu capul aia de la Qualtic Dream. Am mai facut azi vreo 4 scenarii in diverse puncte cheie unde nu am fost sigur 100% ca am ales conform compasului meu moral.
Superb ... trebuie pus pe lista obligatorie a jocurilor care trebuiesc consumate de oricine Posted Image

Ma oftic ca l-am cumparat la o saptamana dupa lansare dar nu am avut cand sa il joc, consola stand mult timp in dulap, ascunsa de ochii micului explorer.

Edited by ro_explorer, 21 October 2018 - 18:16.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate