Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Sincronizați un ton de apel cu iPhone fără a pierde biblioteca

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
bellacampen

bellacampen

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.10.2018
Am făcut un ton de apel în iTunes pe Mac, dar când încerc să-l sincronizează cu iPhone-ul meu 4s primesc un avertisment că acest lucru va șterge toată muzica, tonurile ... de pe telefon. A trebuit să construiesc o nouă bibliotecă săptămâna trecută, deci este diferită de originalul de care a venit muzica.
Este posibil să importați tonul de apel cu orice altă metodă? Am trimis-o prin e-mail, dar nu știu cum să-l introduc în tonuri de apel.

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Copy Trans Manager

Cu varianta gratuită ai 100 de acțiuni.
Adică poți copia 100 de tonuri.

Uite cadou 106 ringtone-uri adunate sau făcute de mine.
Format fișiere m4r.

Attached File  rings.zip   29.6MB   114 downloads

Edited by waterman, 03 October 2018 - 09:30.


#3
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,555
  • Înscris: 15.05.2010
eu folosesc SyncIos, face de toate ;)

#4
bellacampen

bellacampen

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.10.2018
Mulțumesc, mi-am rezolvat problema. Mă duc la preferințele iTunes și selectez "gestionează manual muzica ...". Apoi am selectat numai "Tonuri" din meniul lateral atunci când am conectat 4s (Dzwonki iPhone darmowe). Luați noul ton de apel și lăsați-l în "Tonuri" pe 4 secunde. Acest lucru nu va elimina orice muzică sau alte tonuri de apel și va adăuga noul ton de apel.

#5
antoneea

antoneea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 26.11.2018

View Postbellacampen, on 03 octombrie 2018 - 09:08, said:

Am făcut un ton de apel în iTunes pe Mac, dar când încerc să-l sincronizează cu iPhone-ul meu 4s primesc un avertisment că acest lucru va șterge toată muzica, tonurile ... de pe telefon. A trebuit să construiesc o nouă bibliotecă săptămâna trecută, deci este diferită de originalul de care a venit muzica.
Este posibil să importați tonul de apel cu orice altă metodă? Am trimis-o prin e-mail, dar nu știu cum să-l introduc în tonuri de apel.
https://www.techadvi...iphone-3622959/ incearca asta

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate