Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Pete maronii pe fata

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
dalu364

dalu364

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,297
  • Înscris: 21.02.2006

View PostNaijax, on 24 septembrie 2018 - 10:49, said:

OK
Atunci da cu ea pe fata
Da mult de tot - sa aiba efect Posted Image


  Poate o sa faca un ten roz, frumos....asemanator cu al labiilor unor blonde veritabile. Posted Image

#20
rodica1978

rodica1978

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 23.09.2018

View Postdalu364, on 24 septembrie 2018 - 18:50, said:




  Poate o sa faca un ten roz, frumos....asemanator cu al labiilor unor blonde veritabile. Posted Image
Poate chiar de asta o recomanda dermatologul

#21
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,997
  • Înscris: 07.11.2006

View Postrodica1978, on 24 septembrie 2018 - 06:40, said:

Buna ziua! Vroiam sa va intreb daca ati avut pete maro pe fata si ati scapat de ele si cum.  Am dat cu Lomexin crema si Melascreen Ducray(pe care am dat 120 lei! ) si nu se vede nicio diferenta dupa mai bine de o luna

Nu ai amintit nimic de varsta.Aici pe forum se pune,nu-i necivilizat sa intrebi.

#22
rodica1978

rodica1978

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 23.09.2018
Am 40 ani

#23
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,997
  • Înscris: 07.11.2006
Multi inainte.
Dar poate este timpul sa recunosti ca nu poti lupta contra firii,a naturii,a timpului.Fara suparare.

#24
rodica1978

rodica1978

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 23.09.2018
Dar nici sa ne lasam in voia sortii.
Fara suparare, de ce mai faci baie daca corpul vrea sa transpire?

#25
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017

View Postrodica1978, on 24 septembrie 2018 - 06:40, said:

Buna ziua! Vroiam sa va intreb daca ati avut pete maro pe fata si ati scapat de ele si cum.  Am dat cu Lomexin crema si Melascreen Ducray(pe care am dat 120 lei! ) si nu se vede nicio diferenta dupa mai bine de o luna

Nu ai nevoie de absolut nicio cremă. Tot ce trebuie să faci e să mănânci cât mai multe fructe, legume bogate sau lactate bogate în acid folic (lapte, ouă, struguri, banane, semințe din floarea-soarelui, fasole, mazăre, varză, etc.).

Lasă stresul deoparte, detașează-te de tot ce e în jurul tău și fă ceea ce-ți place ! Îți garantez că te vei vindeca de posibila "problemă" pe care consideri că o ai, mai repede decât crezi.

Edited by un-simplu-om, 27 September 2018 - 14:20.


#26
rodica1978

rodica1978

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 478
  • Înscris: 23.09.2018

View Postun-simplu-om, on 27 septembrie 2018 - 14:19, said:

Nu ai nevoie de absolut nicio cremă. Tot ce trebuie să faci e să mănânci cât mai multe fructe, legume bogate sau lactate bogate în acid folic (lapte, ouă, struguri, banane, semințe din floarea-soarelui, fasole, mazăre, varză, etc.).

Lasă stresul deoparte, detașează-te de tot ce e în jurul tău și fă ceea ce-ți place ! Îți garantez că te vei vindeca de posibila "problemă" pe care consideri că o ai, mai repede decât crezi.

multumesc mult pentru raspuns.

#27
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017

View Postrodica1978, on 29 septembrie 2018 - 17:58, said:


multumesc mult pentru raspuns.

Pentru nimic. Domnul să te-ajute și să te binecuvinteze ! Posted Image

#28
matrix5

matrix5

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 06.09.2022

View Postrodica1978, on 24 septembrie 2018 - 06:40, said:

Buna ziua! Vroiam sa va intreb daca ati avut pete maro pe fata si ati scapat de ele si cum.  Am dat cu Lomexin crema si Melascreen Ducray(pe care am dat 120 lei! ) si nu se vede nicio diferenta dupa mai bine de o luna

Eliminati din alimentatie cele " Trei Prafuri Letale"    Zahar...Sare..Faina   urgent. Ideal si carnea/lactate. Nu veti avea nevoie de nici o crema, organismul se detox singur

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate