Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

More informations about RentAcoder

- - - - -
  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#181
sneaker

sneaker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 379
  • Înscris: 04.04.2004
poza din nou, copiată de pe deviantart  :deadtongue:

Attached Files



#182
355

355

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 763
  • Înscris: 02.11.2005
am si eu o mare nedumerire...:
am terminat un proiect pe rac, am luat banii pe server, dar inca mai lucram la acel proiect, vorbim tot pe server, si i-am zis sa-mi dea un bonus la sfarsit(acum lucram pe serverul meu)
Daca el face 'fite' si nu vrea sa-mi dea un bonus, si eu ii dau munca mea( pe rac bineinteles) se poate face un arbitraj sa recuperez banii ?


sau acu imi veni a doua varianta: sa pun si un pret la mesajul in care ii dau zip-ul....merge ?



spuneti si voi....

#183
Piniuli

Piniuli

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,691
  • Înscris: 09.01.2006

View Post355, on Aug 11 2006, 23:17, said:

am si eu o mare nedumerire...:
am terminat un proiect pe rac, am luat banii pe server, dar inca mai lucram la acel proiect, vorbim tot pe server, si i-am zis sa-mi dea un bonus la sfarsit(acum lucram pe serverul meu)
Daca el face 'fite' si nu vrea sa-mi dea un bonus, si eu ii dau munca mea( pe rac bineinteles) se poate face un arbitraj sa recuperez banii ?
sau acu imi veni a doua varianta: sa pun si un pret la mesajul in care ii dau zip-ul....merge ?
spuneti si voi....

sunt sigur ca nu poti sa faci arbitrare pt un bonus, cat despre a doua varianta, nici aia nu cred ca functioneaza dar merita sa incerci
  ar fi trebuit sa-l pui sa deschida un "private auction" pt tine in care sa lucrati modificarile la proiect, si era totul clar.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate