Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

La casa de papel

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#19
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Astept Sezonul 3... Dai click pe Spoiler doar daca ai vazut sez 2
Spoiler

Edited by hwplanet, 06 October 2018 - 14:55.


#20
RalucaIsf

RalucaIsf

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 10.09.2018
Doamne cat mi-a placut filmul asta :D:D L-am terminat in doua zile. Mi-a parut rau ca a murit Berlin, pana si Moscova. Nu prea mi-a placut cum s-a terminat...mi-as fi dorit sa ii mai arate pe toti ce au facut "dupa" :D Bun filmul, vorba voastra, am facut "maraton" prin casa, de bucurie, stres, suspans, tristete. le-a avut pe toate. Bun film!

#21
karapok

karapok

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 07.08.2017

View PostDecember, on 21 august 2018 - 14:19, said:

https://www.imdb.com...2/?ref_=nv_sr_1

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cQYvQIrM1FY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dupa ce am urmarit EL Barco, am inceput sa ma uit la El Ministerio del Tiempo (de la care am luat o pauza). SI m-am hotarat, dupa ce am auzit o multime de oameni vorbind de bine acest serial,  sa urmaresc La casa de papel.

Sincer ma asteptam sa aiba deja topic si desi am cautat si dupa titlul englezesc (Money Heist) si dupa cel spaniol, nu am gasit topic pentru acest serial.

Abia am vazut primul episod, mi se pare ok, foarte bine realizat. Sper sa nu fiu nevoit sa plec aiurea pe undeva, presimt un maraton.

EL Barco as vrea sa il vad si eu dar nu prea il gasesc pe nicaieri......am vazut cateva episoade si mi s-a parut interesant

#22
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
Era pe ceva torente pe vremuri, nu imi mai aduc aminte pe care, l-am vazut acum vreo cativa ani. Insa ultimul sezon nu l-am vazut, parca nu am gasit traducere in engleza.

#23
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NOELmQIXnXg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

WTF? Berlin?

Edited by December, 25 October 2018 - 18:29.


#24
octav727

octav727

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,794
  • Înscris: 17.01.2012
Flashbacks, cel mai probabil. Mi s-a părut cel mai interesant și carismatic personaj, cred că producatorii se cam oftică că l-au alicit.

#25
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002

View Posthwplanet, on 06 octombrie 2018 - 14:51, said:

Astept Sezonul 3... Dai click pe Spoiler doar daca ai vazut sez 2
Spoiler


Ce rost ar avea sezonul 3 ?

#26
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Hai ma baieti ca nu e primul caz. Acum baietii au dat de bani si cu milioane de Euro sa gandit ca in Sezonul 3 o sa-l reinvie pe Berlin in schimbul sumei de bani Posted Image Intr-o luna de zile au avut timp sa tipareasca o gramada de bani, cu banii aia pot cumpara nemurirea si sa reinvie pe cine doreste.

Edited by hwplanet, 04 November 2018 - 17:37.


#27
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,422
  • Înscris: 05.07.2018
In primul episod, Mónica Gaztambide zice ca e gravida cu copilul lui Arturo Román, dar cel din urma zicea ca nu mai poate avea copii. Pana la urma al cui era copilul?

PS: nu mai dati si voi spoilere d'alea nasoale, gen a murit unu' sau altu'.

#28
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Netflix a început filmările la sezonul 3. O să fie disponibil probabil la sfîtșitul acestui an. Ce serial bun! Greu trece timpul Posted Image

Edited by o_p_2005, 10 January 2019 - 18:00.


#29
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,253
  • Înscris: 06.01.2009
Am vazut si io serialu'. Este un nou gen de film, cel putin pt mine: action-telenovela. Numa' niste spanioli sau latino-americani ar fi putut gandi un asemenea scenariu. Lasand asta la o parte, serialu' e foarte bine realizat, iar actorii sunt la inaltime. Per total mi-a placut, desi l-au lungit la maxim cu scene telenovelistice.

Edited by dmx85, 28 January 2019 - 00:40.


#30
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,422
  • Înscris: 05.07.2018
Adevarul e ca finalul e tipic filmelor americane.

Oricum, serialul trebuie neaparat urmarit de catre cinefili. Este un serial bun, cu atat mai mult ca este un serial spaniol.

#31
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,422
  • Înscris: 05.07.2018

Quote

trailerul care anunţă că sezonul 3 al serialului va începe pe 19 iulie.
sursa

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/94NvH2PybtM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#32
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002
trist. ca orice cacat bun, incep sa traga de el. asa cum s-a terminat, filmul e incheiat. continuarile la filmele bune sunt totdeauna niste fiasco-uri imense. vezi matrix. 13 reasons why. samd.

#33
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
Si eu sunt curios scenariul din al 3-lea Sezon, adica, ce o sa mai sparga acum? :) Ca au dat ei cea mai mare lovitura din istorie, cum spunea in Trailer, acum ce dracu mai fac... =))))

#34
paco rabanne

paco rabanne

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.09.2006
Serial de duzina, calitativ la inaltimea unei telenovele.

True detective s.1 - ex. de serial bun.

#35
adryan871

adryan871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 09.11.2016
Pe alocuri pare telenovela:)).Are unele chestii cam trase de par. Bine..pana si GoT are. Dar e vizionabil. Am terminat acu cele 2 sez. Astept sa apara al 3-lea. Muzica faina. Tokyo's ass..the best:)). Si Berlin,a jucat cam cel mai bine dintre toti actorii.

#36
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
E un serial OK, deși spaniol, sau poate din acest motiv? Actori buni, regie bună, rezultat = un serial bun :) (din trailere se pare că și sezonul 3 va fi la înălțime)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate