Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

De ce topicul "Realitatea TV si Diaspora" nu se mai vede ?

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009
Va rog daca am gresit cu ceva, pot sa aflu si eu ?

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009
Pentru ca a fost sters?

#3
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
eu am sters topicul

1. titlul inselator, manipulator in generarea de flame ulterior. faptul ca ai vazut acolo, nu inseamna ca au facut ei clipul pt a putea crea un subiect de discutie pe tema asta. la fel de bine il puteai gasi pe youtube, atunci ar fi fost o conspiratie youtube cu diaspora?

2. nu ai nici o sursa a ceea ce sustii. cumva doar la acel post au strigat romanii acele lozinci?

3. apoi au inceput atacurile si discutiile ca aia ar veni pe anumite sume de bani, au inceput colegii cu lozinci cu m******

4. din nou aceleasi discutii seci si acuze intre tabere, regasite deja in alte 5-6 topicuri legate de acest miting

ca bonus, uite aici stirile unde tu afirmi ca ai fi vazut acel clip. oare de ce nu apare si ceea ce zici tu ca ai fi vazut? nu cumva doar vrei sa agiti apele?

#4
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View PostLex404, on 09 august 2018 - 15:52, said:

Pentru ca a fost sters?

adica cenzurat ?

#5
corectsunt

corectsunt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 06.08.2012
Vreau link catre theaduri cu mitingul de maine. #diaspora

#6
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View PostDany_Darke, on 09 august 2018 - 16:33, said:

eu am sters topicul

1. titlul inselator, manipulator in generarea de flame ulterior. faptul ca ai vazut acolo, nu inseamna ca au facut ei clipul pt a putea crea un subiect de discutie pe tema asta. la fel de bine il puteai gasi pe youtube, atunci ar fi fost o conspiratie youtube cu diaspora?

2. nu ai nici o sursa a ceea ce sustii. cumva doar la acel post au strigat romanii acele lozinci?

3. apoi au inceput atacurile si discutiile ca aia ar veni pe anumite sume de bani, au inceput colegii cu lozinci cu m******

4. din nou aceleasi discutii seci si acuze intre tabere, regasite deja in alte 5-6 topicuri legate de acest miting

ca bonus, uite aici stirile unde tu afirmi ca ai fi vazut acel clip. oare de ce nu apare si ceea ce zici tu ca ai fi vazut? nu cumva doar vrei sa agiti apele?

multumesc pt explicatie. dar Realitatea a dat acest clip de cateva ori drept generic al stirilor despre miting.
eu inteleg ca este forumul dumneavoastra dar eu doar cerus sa aflu de ce Realitatea da un asemenea clip, totl contrar ideilor sustinute de post.
ATAT.

de asemenea ce raspundere am eu daca cativa talibani nu pot discuta in mod civilizat. am spus eu ceva interzis sau josnic moral ? NU, eu am mentionat ce a dat Realitatea (si consider ca a fost o greseala !).
oricum, daca ati considerat ca este mai bine sa fie aplicata cenzura aveti tot dreptul, aveti functia si forumul este al Dvs.
deci nimic nu s-a schimbat sub soare. de fapt.

#7
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,085
  • Înscris: 27.02.2018

View Postavenirv, on 09 august 2018 - 16:33, said:


adica cenzurat ?
Deci tu reproduci doar minciuni vomitate de pe propaganda rosie unde se pune pumnul in gura opiniilor contrare lor si adevarului si te plangi de cenzura? Culmea ironiei...

#8
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View PostDany_Darke, on 09 august 2018 - 16:33, said:

eu am sters topicul

1. titlul inselator, manipulator in generarea de flame ulterior. faptul ca ai vazut acolo, nu inseamna ca au facut ei clipul pt a putea crea un subiect de discutie pe tema asta. la fel de bine il puteai gasi pe youtube, atunci ar fi fost o conspiratie youtube cu diaspora?

2. nu ai nici o sursa a ceea ce sustii. cumva doar la acel post au strigat romanii acele lozinci?

3. apoi au inceput atacurile si discutiile ca aia ar veni pe anumite sume de bani, au inceput colegii cu lozinci cu m******

4. din nou aceleasi discutii seci si acuze intre tabere, regasite deja in alte 5-6 topicuri legate de acest miting

ca bonus, uite aici stirile unde tu afirmi ca ai fi vazut acel clip. oare de ce nu apare si ceea ce zici tu ca ai fi vazut? nu cumva doar vrei sa agiti apele?

la secventele cu muncitori in portocaliu asta era fondul muzical cand se dadea ca un generic.
asta-i tot, deci nu la stiri.

View Postmishuletzu, on 09 august 2018 - 16:43, said:

Deci tu reproduci doar minciuni vomitate de pe propaganda rosie unde se pune pumnul in gura opiniilor contrare lor si adevarului si te plangi de cenzura? Culmea ironiei...

eu nu cred ca Realitatea TV este un post de propaganda rosie. daca Dvs credeti asta sunteti liber sa o faceti.

Attached Files



#9
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
am dat o cautare cu exact cuvintele care a zis ca le-ai fi auzit. se pare ca in ultimele 24 de ore, google nu a indexat nicaieri asa ceva. asadar, nu gasesc sustinere pt cele scrise in acel topic. un asemenea mesaj de protest, ar fi devenit viral in presa noastra, tv sau online, dar totusi, nimeni nu stiut nimic de asta. nu ti se pare ciudat?

orice stire, mai ales pe un asemenea subiect sensibil, trebuie sa aiba in spate o sursa. faptul ca nu exista nici dupa atatea ore vreo astfel de sursa, nu inseamna cenzura, ci eliminarea unui topic despre un subiect fals pana la proba contrarie. la acest lucru se ataseaza restul de raspunsuri inflamatoare si lupte intre taberele politice.

#10
addumi

addumi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,818
  • Înscris: 10.02.2017
Cica ar fi asa, cautarea.

#11
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,482
  • Înscris: 19.04.2009

View Postavenirv, on 09 august 2018 - 16:33, said:


adica cenzurat ?

Adica facut curat

#12
avenirv

avenirv

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,554
  • Înscris: 01.05.2009

View Postaddumi, on 09 august 2018 - 16:59, said:

Cica ar fi asa, cautarea.

in sfarsit, Realitatea TV a dat-o din nou. deci sunt consistenti si face parte din politica postului, nu este o greseala.  apare cam la 1 h.
nu am mintit si nu fac propaganda.
doar as vrea cineva sa ma verifice.
deci acum apare in alt loc, nu mai este cu clasa muncitoare.
pot sa o pun la Poiana lui Iocan ?

Attached Files


Edited by avenirv, 09 August 2018 - 18:11.


#13
WinstonMontana

WinstonMontana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 20.02.2018

View PostDany_Darke, on 09 august 2018 - 16:33, said:

eu am sters topicul
Prin aceasta dumneata ai incalcat drepturile omului si ai facut abuz de putere si politie politica, care se pedepseste cu amenda penala daca initiatorul doreste sa faca plangere la politie.
daca esti in spatele unui nick, chestia asta nu te anonimeaza ci din contra te expune si mai mult.

avenirv daca faci plangere la politie, atat acest moderator cat si adminul acestui forum vor da cu subsemnatul la politia + vor fi pusi sub control judiciar + interzicerea unor
drepturi civile pana la sfarsitul anchetei sau procesului ( daca intentionezi sa-ti pui avocat si sa-i acuzi pentru lezarea si incalcarea drepturilor omului, abuz de putere si politie politica)

Edited by WinstonMontana, 09 August 2018 - 18:26.


#14
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Bai plimba ursul cu aberatiile astea . N-o si impusca pe Dany cumva ?

#15
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Nu inteleg care-i supararea cu filmuletul de pe Realitatea. Eu  vad doar :"Vor fi posibile innorari, averse si posibile descarcari electrice pe alocuri". De doua ori "posibile" in aceeasi propozitie, ai dreptate, puteau sa inlocuiasca pe unul cu "probabile".

#16
WinstonMontana

WinstonMontana

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,913
  • Înscris: 20.02.2018

View PostGingisHan2015, on 09 august 2018 - 18:35, said:

Bai plimba ursul cu aberatiile astea . N-o si impusca pe Dany cumva ?
Okay....Stii ce zic...

#17
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 07.06.2014
am gasit despre ce ziceai ca ar zice respectivii, ai dreptate cu clipul, insa ideea ramane ca trebuia sa dai o sursa pt asemenea subiecte, mai ales pe astfel de teme. cat despre scandari in sine, este topic in poiana pt diaspora si acest miting, ajungem in acelasi punct, se discuta deja acolo aceste aspecte si se poate dezbate.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate