Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Datorie la Facebook

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Sew

Sew

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 09.10.2013
Buna ziua,

Am un card la Transilvania care il folosesc doar pentru plati online, mereu cand vreau sa cumpar ceva, fac depun banii in cont si apoi cumpar. Acum o saptamana, am depus 300 lei in cont pentru pagina de Facebook si am facut reclama, azi cand am vrut sa fac acelasi lucru din nou, am primit eroare:
[ https://i.imgur.com/BR1iMAu.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Nu inteleg cum sa datorez banii? Fiindca daca nu erau banii in cont, Facebook nu aproba promovarea pagini fara cash! L-am trimis un email si degeaba.. A mai patit cineva la fel?

#2
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Au facut un fel de "credit" si ii recupereaza cu prima ocazie :)

#3
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Facebook ia banii dupa ce se termina reclama, nu inainte. Iar eu am o datorie la ei de 7 lei si ceva de cateva luni, imi tot apare pe prima pagina cum ca nu am platit acei 7 lei, care recunosc, pana cand s-a terminat reclama, am golit si eu cardul, dar dupa un timp l-am reincarcat, se pare ca inca nu a luat banii de pe card, doar apare acolo ca nu s-a putut efectua plata. Cel mai bine e sa faci un extras de cont sa vezi exact unde s-au dus banii tai.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate