Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Signs (2002)

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Ender_Wiggin

Ender_Wiggin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 26.10.2002
Iata un film care dupa umila mea parere este de exceptie. De mult filmele baiatului asta imi sugerau ceva, ce mi-a fost confirmat si de bantuielile mele pe net. Majoriatea criticilor de film l-au botezat pe Shiamalan "urmatorul Hitchcock", de altfel unul din regizorii dupa care el spune ca si-a modelat stilul regizoral.

De-abia astept urmatorul film.

#2
horatzica

horatzica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 20.03.2002
Signs mi s-a parut cel mai slab film al lui. Cel mai mult mi-a placut "The Sixth Sense". Mi s-a parut cel mai intens din filmele lui si cu un sfarsit total neasteptat.

#3
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
Signs a fost ultimul film cu Mel Gibson la care m'am mai dus. Lista personala a actorilor banatzi este Mel Gibson shi John Travolta. Mai am catziva in vizor.... dar inca nu am luat o decizie asupra lor :)

#4
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 19.05.2002
C-am 75% din film m-am chinuit sa n-adorm...
Am toata stima pentru...shi pentru...da' pelicula in cauza e un mare "bluff".


PS:Sa vedem minunea "The Core"...

#5
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
The Core e ... interesant. Efectele specale sunt ... kinda OK. nu sunt nici prea prea nici foarte foarte. sunt doar OK.

story ... so and so... am apreciat foarte mult ca ... EL nu se combina cu EA ... pana la urma.

Un film care intr'adevar mi'a placut lately este "View from the top"... un film care pozeaza in comedie de doi bani shi la care am nimerit intamplator... la o vizionare. Mi'a placut ideea din spatele filmului...

#6
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 19.05.2002
Multzumesc;sunt primele comentarii la "The Core" pe care le citesc.Sper sa pot vedea curand shi filmul.

cu stima,

#7
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
Vreausi eu The Core, am vazut putin din el oricum, mi se pare mai mult decat atractiv...... The Sith Sense e unul din rpeferatele mele, dar si Signs is are locul in inima mea.

#8
steelk

steelk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 08.06.2002
The Core e in genu' lu Scorcher din cate am inteles.

#9
Pittick

Pittick

    DIE HARD!..over and over again

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,500
  • Înscris: 04.01.2002
e mai mult decat atat..... se strica miezu` pamantului, nu se mai roteste palneta si de aici incepe totul..... e mai mult decat scorcher, scorcher era un film de duzina

#10
sabian

sabian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,649
  • Înscris: 06.07.2003

Quote

Originally posted by arty
The Core e ... interesant. Efectele specale sunt ... kinda OK. nu sunt nici prea prea nici foarte foarte. sunt doar OK.

story ... so and so... am apreciat foarte mult ca ... EL nu se combina cu EA ... pana la urma.

Un film care intr'adevar mi'a placut lately este "View from the top"... un film care pozeaza in comedie de doi bani shi la care am nimerit intamplator... la o vizionare. Mi'a placut ideea din spatele filmului...

Pai in The Signs e acelasi lucru: ideea din spatele filmului...dilema unui preot care toata viata lui a CEZUT si care incepe sa aiba indoieli....super filmul. :yeah baby

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate