Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Intrebare paintball

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Trap01

Trap01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 13.03.2014
Salut,vreau sa mi cumpar pusca asta http://www.terranpai...-Paintball-Guns sa ma joc cu ea pe la tara,si am o intrebare pentru cei care stiu,cum o pot incarca cu co2?habar nu am unde sa ma interesez si sa nu ma trezesc ca nu o pot folosi

#2
ved3neu

ved3neu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 13.02.2008
Va trebui sa iti cumperi si o butelie cu Co2 sau aer comprimat.
Pe acelasi site vei gasi si alea. Intreaba-i care ar fi compatibile cu arma respectiva.
Vezi ca nu vin incarcate va trebui sa iti gasesti tu unde sa le incarci.

Edited by ved3neu, 29 April 2018 - 17:10.


#3
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,800
  • Înscris: 14.10.2008
Hmm:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EmGoIRe1FiI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#4
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007
ia taica un arc, este mai ieftin, inveti ceva, te distrezi la fel de bine....altfel risti sa ajungi ca astia din filmul de mai sus...

#5
reti

reti

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 29.07.2007
Iti iei butelie ,CO 2 de 500 gr sau un litru. Sau cu aer comprimat .La CO 2 ai un kit de umplere direct din butelie mare daca nu te duci la cluburi d epaint ball in zona ta si iti umple nutelia cu una asa mare daca tragi si 500 de bile si tot iti ramane presiune. La aer comprimat trebuie sa gasesti tot in jurul bazelor sau campusuriilor de joc kit de umplere din buteliile de scuba. sau dircet de la compresor.
Exista si compresor direct si umpli butelia de maximum 1 litru cu aer comprimat. Vezi ca exista si butelie de 200 si de 300 bari. La butelii ai aluminiu , otel sau compozit . in functie de bani. Sau cel mai ieftin  de investit iei capsule de CO2 te interesezi si vezi ce iti convine..ai forumuri de sapat mai mult.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate