Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Avengers 4 (2019)

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#91
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Hahahahahahahahahahaha.

OMG!
Thanos just killed the meme!


Memers: I want to see Ant-Man kills Thanos by shoving himself inside his ass.
Mightyraccoon: Hold my beer
Russo brothers: Frantically proceeds to reshoot Avengers: Endgame
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xR45RwLZiDU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by worldwar, 14 April 2019 - 00:06.


#92
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Cica e posibil ca post-credits scene sa nu  introduca niciun caracter din filmele X-Men sau Fantastic Four in MCU.
Dar exista sanse mari ca  filmul sa faca o legatura dintre  universul Marvel si universul Star Wars.

Edited by worldwar, 14 April 2019 - 10:26.


#93
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
"...exista sanse mari ca  filmul sa faca o legatura dintre  universul Marvel si universul Star Wars."
M-am "calcat" pe mine de râs !
Posted Image

Finalul seriei filmelor Marvel incepute in 2008 e la final.
Vor continua o noua serie de filme care sa tina vreo 10 ani ?

#94
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Foarte cringe videoclipul Posted Image

#95
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Cineva, dintre Avengers, dintre cei  ultimii 12 ramasi, o sa tradeze grupul.

Dupa ce Thanos va muri, unul va lua manusa infinitului si va folosi puterile pentru el, devenind noul antagonist.
Oare cine?
Nebula ar fi cea mai probabila conform benzilor desenate.



Dr.Strange a prevestit bine, ca exista doar o varianta din 14 milioane in care Avengers inving.
De aia si a permis ca Thanos sa scape cu piatra timpului.
Stia ca daca ii scot manusa pe Titan, unul din ei, poate Iron Man, Drax sau Nebuna,ar fi luat manusa  infinitului si dezastrul ar fi continuat.
Poate chiar Thor.

Dr Strange vrea sa se intample varianta in care nu doar Thanos este invins, ci si una in care pietrele infinitului sunt neutralizate sau distruse.

Edited by worldwar, 16 April 2019 - 01:44.


#96
ndor

ndor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,315
  • Înscris: 21.04.2005
Voi realizati ca aici, comentati benzi desenate ?!!
6 pagini de presupuneri despre ce ar fi vrut si ce s-ar fi putut face in benzile desenate !!
Cat timp marcati banul la casa de bilete nu moare nimeni . Sau daca moare pe bani , au ei grija sa-l invie data viitore.
Vezi cazul lui Superman. Posted Image

Asta e nivelul de inteligenta a publicului in secolul 21 ?

#97
Furiosa

Furiosa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.02.2017
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/DltrMStqr8Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

👍🏼 Endgame spot 👍🏼
Mai bine de 10 ani de poveste marca Marvel...

😄

Attached Files



#98
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Td1diFNqe6c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1Cqq-26tmd4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#99
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View PostFuriosa, on 16 aprilie 2019 - 21:07, said:

👍🏼 Endgame spot 👍🏼
Mai bine de 10 ani de poveste marca Marvel...
Posted Image
Mai mult ca sigur finalul va fi stricat de interpretarea actritei Brie Larson  Posted Image

#100
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019

View Postsuper8, on 16 aprilie 2019 - 22:07, said:

Mai mult ca sigur finalul va fi stricat de interpretarea actritei Brie Larson  Posted Image
Fara suparare, dar ai obsesie fata de actrita asta si te intinzi pe doua topice, tot pronuntandu-i numele de o luna incoace. :D

Eu cred ca te-ai indragostit de ea, zii sincer.

#101
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Sincer ? nu e o femeie urata; dar ca actrita e jalnica.
Si ma simt putin frustrat ca imi placeau cateva personaje din filmele Marvel, dar odata cu aparitia lui Brie Larson (ce nu are talent actoricesc deloc) ma face sa nu ma mai duc la cinema sa vad urmatoarele filme.
De faptul ca ea vrea sa promoveze in filmele Marvel corectitudinea politica astfel incat sa distruga frumusetea personajelor / al filmelor, nici nu mai mentionez !

Daca ai vazut si alte filme in care joaca Brie Larson ai fi inteles ca ea e potrivita numai in roluri secundare ori filme dramatice.
Desi ar strica filmul ca nu e deloc convingatoare.
Pur si simplu femeia nu are talent !

#102
sSorsy

sSorsy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,360
  • Înscris: 24.03.2017
Dupa ultimul leak video de 5 minute aparut despre endgame, pare sa confirme mai tot ce-a zis baiatu' asta

SPOILER  DE PROPORTII https://www.reddit.c...ndgame/?depth=1

O mica introducere (fara spoilere);

''The Russo Brothers and McFeely/Markus didn't want to include Captain Marvel at all on Infinity War and on Endgame. They felt the story deserved to end up with the original characters, but Disney and Marvel Studios desperately wanted to introduce Carol Danvers on Avengers Infinity War. The idea was to later give her own origin movie boosted up by the Avengers.
Naturally, they had an argument that ended up with both sides making concessions. They excluded Captain Marvel from Infinity War but had to include the character on Endgame. Just to shut off this matter, the Captain Marvel rant we are seeing today was expected by Disney. ''

Edited by sSorsy, 17 April 2019 - 17:39.


#103
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Eu tocmai acum am vazut o gramada de leak-uri aparute in ultimele doua zile pe reddit si toate au scenarii diferite, finaluri diferite.Mai bine ma las,  imi stric placerea si surpriza de a vedea filmul.  Desi in mod sigur nu cred ca o sa aiba succesul financiar al  lui Infinity Wars daca judec dupa numarul de vizionari al trailerelor, fie din cauza fondului intunecat, fie pentru ca supereroii par mult mai umani, fie pentru ca nu sunt prea multe scene de actiune, fie chiar lipsesc o jumatate ce s-au prefacut in cenusa.  Posibil si pentru ca au omorat cateva personaje ca Spider-Man, Black Panther, Dr. Strange, Groot,   mi-ar fi placut sa fie si ei in lupta finala.  





Legat de COVER-DESIGN, care va place cel mai tare?
In mod clar, mie imi place primul. Si colorat si intunecat, echilibrat asa cum trebuie, plus ca antagonistul se evidentiaza foarte bine, chit ca pare cam prea aglomerat.  
Ce-i drept, nu mi se par ambele facute de un geniu.

[ https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMjMxNjY2MDU1OV5BMl5BanBnXkFtZTgwNzY1MTUwNTM@._V1_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


[ https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BMTc5MDE2ODcwNV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzI2NzQ2NzM@._V1_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ce-i drept, nu mi se par ambele facute de vreun   geniu.
As fi preferat altceva.

Edited by worldwar, 17 April 2019 - 18:52.


#104
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Te-ai uitat si la trailerul ala de 5 minute aparut recent?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MfffDBLOVz8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by YourFan, 17 April 2019 - 20:00.


#105
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Probabil ca nu realizam, dar pana acum am vazut doar    5 minute din film prin intermediul trailerelor, film care va dura 180 de minute.  

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/S_32rARQ5yw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by worldwar, 17 April 2019 - 22:15.


#106
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Eu ma refeream la asta... https://www.youtube.... leaked footage

Trebuie sa-i multumim unui print arab care si-a lasat nepotii sa se uite la film intr-un cinema privat ;)

Edited by YourFan, 17 April 2019 - 23:03.


#107
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Chiar ma intreb oare....Disney intenteaza procese pentru cei care publica leake-urile pe You Tube si Reddit?
Sau nu prea reuseste sa-i depisteze din cauza anonimatului  utilizatorilor care le fura informatiile/materialul si-l publica?
Reddit si You Tube n-au datoria de a sterge continutul dezvaluit ilegal imediat?


Am mai auzit de leak-uri facute de producatori in mod subtil, dar astea chiar par dezvaluite de angajati din interiorul companiei care sunt mituiti de fani bogati   sa divulge cate ceva pe net.

View PostYourFan, on 17 aprilie 2019 - 22:56, said:

Trebuie sa-i multumim unui print arab care si-a lasat nepotii sa se uite la film intr-un cinema privat Posted Image

Ah,  print arab......ok.  
Cei ca el au  destui bani cat   sa plateasca  despagubirile  pentru leak-uirea altor zece filme Marvel. Posted Image

Edited by worldwar, 17 April 2019 - 23:14.


#108
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Pai nici n-apuca sa elimine bine unul ca deja apare alt clip uploadat. Apar ca ciupercile dupa ploaie ;)
Prevad multe concedieri...

Edited by YourFan, 18 April 2019 - 13:34.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate