Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Avengers 4 (2019)

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
356 replies to this topic

#127
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
De rochia   rosie pe care o poarta la conferinta ce ziceti?  
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SoQCcA93DQQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Dar de rochia  foarte decoltata  pe care o poarta Black Widow?  Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bNmemuLRi8k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Foarte obraznic decolteul!

Edited by worldwar, 19 April 2019 - 21:47.


#128
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Scarlet e urata rau de tot zici ca-i transsexual....

#129
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Scarlet, la varsta ei  de 34 de ani  arata chiar bine
Poate rochia o dezavantajeaza si machiajul.
Dar e chiar draguta la caracter din ce observ si femeie de treaba chiar daca pare mai  vampa  in rol.
Cred ca 90% din barbatii acestei planete si-ar dori o nevasta ca ea.


Si nu  e  la fel de infatuata ca Brie Larson cum s-a vazut la ultimul interviu:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/81WIkfUAc_o?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Si e si amuzanta:  
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SR5kfWXfxto?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by worldwar, 19 April 2019 - 22:14.


#130
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
La corp e ok
Dar la fata imi mentin parerea

#131
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
m-a impresionat rolul ei in Winter Soldier
si tonalitatea  ei scazuta si senzuala

stie sa fie femeie

ia sa pun niste pictoriale
Attached File  female-superheroes-black-widow.jpg   331.87K   21 downloadsAttached File  Scarlett-Johansson-Black-Widow-Avengers.jpg   119.58K   20 downloadsAttached File  2-scarlett-johansson.jpg   100.84K   23 downloadsAttached File  74747581.jpg   111.12K   18 downloadsAttached File  fe78ee00b4bebc6ab4cc55aa74ff5bb3.jpg   125.31K   19 downloadsAttached File  image.png   1.68MB   19 downloadsAttached File  maxresdefault.jpg   99.44K   21 downloadsAttached File  Scarlett Johansson Wallpaper 1.jpg   68K   25 downloadsAttached File  scarlett-johansson-2015-635649907153967487-9624.jpg   104.22K   19 downloadsAttached File  Scarlett-Johansson-Black-Bra.jpg   73.3K   14 downloadsAttached File  scarlett-johansson-boobs.jpg   202.57K   13 downloadsAttached File  the-scarlett-johansson-pictorial-sequel-635755259207696222-14437.jpg   197.44K   15 downloads





Zoe a fost piesa!
Attached File  zoe-saldana-wallpaper.jpg   331.17K   13 downloadsAttached File  Zoe-Saldana-sexy-leaks-GGXXX1.jpg   127.64K   15 downloadsAttached File  details1209zoe-1.jpg   186.76K   14 downloadsAttached File  14-98.jpg   58.41K   18 downloadsAttached File  4-108.jpg   54K   19 downloadsAttached File  62aa44f895efd5b19297384108774c7e.jpg   270.47K   18 downloads

Elisabeth Olsen a fost frumusica, pacat ca si-a pierdut accentul
Attached File  3a01688f7abf87438dfdb5ed6be9631e.jpg   161.96K   21 downloadsAttached File  3ac5d795ca1e0e9a5b4517099ce3eb78.jpg   83.04K   20 downloadsAttached File  c63n3lzj5n321.jpg   136.23K   21 downloadsAttached File  f83e0c31e3f41aaf36605e78a33c2052.jpg   53.22K   21 downloads

Edited by worldwar, 20 April 2019 - 00:26.


#132
printzul69

printzul69

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 509
  • Înscris: 24.09.2013

View Posttyrionpiticul, on 27 aprilie 2018 - 22:56, said:

Acum cred ca putem vorbi si despre Avengers 4 care se va lansa pe 3 mai  2019.

Untitled Avengers Movie (2019) - IMDb

Ditributia:

Josh Brolin - Thanos
Robert Downey -Tony Stark / Iron Man
Scarlett Johansson-Black Widow / Natasha Romanoff
Chris Evans -Steve Rogers / Captain America
Chris Hemsworth-Thor
Mark Ruffalo-Bruce Banner / Hulk
Jeremy Renner -Clint Barton / Hawkeye
Sebastian Stan  -Bucky Barnes / Winter Soldier
Paul Rudd -Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly -Hope van Dyne / The Wasp
Chadwick Boseman  -T'Challa / Black Panther
Benedict Wong -Wong
Pom Klementieff Pom Klementieff -Mantis
Don Cheadle-James Rhodes / War Machine
Benedict Cumberbatch-Doctor Strange
Elizabeth Olsen -Wanda Maximoff / Scarlet Witch
Anthony Mackie -Sam Wilson / Falcon
Bradley Cooper-Rocket
Dave Bautista -Drax
Karen Gillan  -Nebula
Chris Pratt - Star Lord
Jon Favreau  -Happy Hogan
Gwyneth Paltrow - Pepper Potts
Ty Simpkins   - Harley Keener
Van Diesel - Groot
Brie Larson  -Carol Danvers / Captain Marvel
Tom Holland - Peter Parker / Spider-Man care va avea un alt film propriu zis pe 5 iulie 2019


Pe Adam Warlock sa-l vedem de cine va fi jucat.  




Pana una alta, SPOILER....din benziile desenate:
Momentul   cand, in urma luptei finale, Thanos  (ala rau) si Adam  Warlock (ala bun)  se intalnesc pentru a negocia soarta universului  cu   One Above All, adica cu Dumnezeu Creatorul din universul Marvel!
abia astept sa apara partea 3 ma intristat rau ca a castigat ala dar na .... mai e putin .... si il vedem

#133
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Elisabeth Olsen e simpatica la fata si nu arata rau nici la corp...imi place

#134
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Brie Larson in cea mai "sexy" ipostaza!

Attached Files



#135
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Finalul cred ca o sa fie inspirat dupa Destiny /Mass Effect/Starcraft /HALO  


Parca prevad ca Hulk  si Capitanul America mor eroic  , si Capitanul Marvel le ia scutul si manusa  in forma ei explozivo-luminoasa ( cu flacari, cu fulgere, cu tunete, mai stralucitoare ca Soarele)
si il  nimiceste   pe Thanos intr-o lupta celesta pe un fundal sonor spectaculos .   Capitanul Marvel devine astfel cea mai puternica fiinta din univers.  

Valkyre ii ia ciocanul lui Thor   drept noua regina al Asgardului restaurat in Norvegia dupa ce acesta se retrage sau moare.

Iar Iron Man se sacrifica dibuind ceva aparatura impreuna cu Shuri cu care sa restarteze totul si toti cei care au murit in urma pocniturii sa revina la viata, ceilalti ucisi in mod direct de Thanos raman morti.
Iron Man poate ca se transforma in inteligenta artificiala ce va deveni un ghid pentru Shuri, noua Iron Man, iar Pepper ramane singura sa-si creasca copilul si sa-l finanteze pe Spider-Man.

Asta ar fi cel mai decent final dupa parerea mea!

Cred ca  multi spectatori mai misogini de felul lor isi vor cere banii inapoi!




Robert Downey Jr. a declarat ca finalul din Endgame va fi cel mai "tare" din istoria cinematografiei.  
Robert Downey Jr. Says Avengers: Endgame’s Last 8 Minutes Are The MCU’s Best

Edited by worldwar, 21 April 2019 - 01:38.


#136
worldwar

worldwar

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 13.04.2019
Deci LOL, chiar nu stiam de ce joc imi amintea  filmul asta.

Cred ca s-au inspirat la greu dupa Mass Effect.  
Sper sa aiba un Suicide Mission.  
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Y2O-0-fQOOs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by worldwar, 21 April 2019 - 02:03.


#137
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

View Postworldwar, on 21 aprilie 2019 - 01:33, said:

Robert Downey Jr. a declarat ca finalul din Endgame va fi cel mai "tare" din istoria cinematografiei.
Numai prezenta lui Brie Larson va trage in jos filmul  Posted Image

#138
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

View Postworldwar, on 21 aprilie 2019 - 01:33, said:

Robert Downey Jr. a declarat ca finalul din Endgame va fi cel mai "tare" din istoria cinematografiei.  
Robert Downey Jr. Says Avengers: Endgame’s Last 8 Minutes Are The MCU’s Best
Marketing...

#139
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005

View Postworldwar, on 21 aprilie 2019 - 01:33, said:

Finalul cred ca o sa fie inspirat dupa Destiny /Mass Effect/Starcraft /HALO
Corect, da-le naibi de benzi desenate, hai sa furam de la altii.

View Postworldwar, on 21 aprilie 2019 - 01:33, said:

Robert Downey Jr. a declarat ca finalul din Endgame va fi cel mai "tare" din istoria cinematografiei.  
Robert Downey Jr. Says Avengers: Endgame’s Last 8 Minutes Are The MCU’s Best
la 3 ore de film 8 minute o sa tina creditele.

#140
Furiosa

Furiosa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 20.02.2017
Unul dintre cele mai așteptate filme ale anului a avut premiera de gală luni seară, la Los Angeles, iar odată cu aceasta a fost ridicat și embargo-ul pentru rețelele de socializare, unde reacțiile publicului nu au întârziat să apară. Fanii s-au declarat cuceriți de felul în care realizatorii au încheiat saga Avengers, iar cea mai mare parte a criticilor, ale căror comentarii au fost adunate de thehollywoodreporter.com, a împărtășit extazul acestora.

Peter Sciretta, de la Slashfilm, a scris că filmul e mai mult decât „cea mai bună versiune posibilă” a sa. Jurnalista TV Natalie Abrams a ținut să spună că producția a fost „așa grozavă încât am plâns… de mai multe ori”, iar Umberto Gonzales de la The Wrap a menționat că filmul chiar l-a trecut prin toate stările: „Am râs, am plâns (și nu doar de câteva ori), am țipat. Ce final epic pentru saga Infinity!”. Fără să intre în prea multe detalii, Joel Meares, de la Rotten Tomatoes, a concluzionat: „Fanii se vor entuziasma la maximum”.

„Nu intrați la film cu ideea că veți vedea Infinity War partea a doua. Cele două pelicule sunt foarte diferite, dar reușesc să se completeze în multe aspecte. Legat de ce filme din MCU să vedeți mai înainte… sincer, pe toate. Ce experiență, ce realizare cu Avengers: Endgame! Nu am să dau nici un fel de spoiler, însă vă spun că am râs, am plâns, am plâns din nou, am scandat, am râs și am plâns, după care toată lumea s-a ridicat în picioare și a aplaudat. Apoi am plâns din nou. Fiți pregătiți, copii. Fiți. Pregătiți.”, a scris și Erik Davis, de la Fandango.com.

„Nu cred că poate spune cineva că exagerez: Avengers: Endgame este tot ceea ce vă doriți să fie și chiar mai mult. Sunt copleșit. Este o reflecție asupra ultimilor 11 ani ce reușește perfect și care atinge perfecțiunea pe toate planurile. Este, fără îndoială, noul meu film preferat din Universul Cinematografic Marvel. Sunt fascinat.”, a mai notat și Eric Eisenberg, de la CinemaBlend.com.  

Avengers: Endgame se lansează în cinematografele noastre pe 26 aprilie.


#141
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016

Quote

„Nu intraţi la film cu ideea că veţi vedea Infinity War partea a doua. Cele două pelicule sunt foarte diferite, dar reuşesc să se completeze în multe aspecte. Legat de ce filme din MCU să vedeţi mai înainte… sincer, pe toate. Ce experienţă, ce realizare cu Avengers: Endgame! Nu am să dau nici un fel de spoiler, însă vă spun că am râs, am plâns, am plâns din nou, am scandat, am râs şi am plâns, după care toată lumea s-a ridicat în picioare şi a aplaudat. Apoi am plâns din nou. Fiţi pregătiţi, copii. Fiţi. Pregătiţi.”
Foarte ciudat ! cam asa e la orice film Bollywood.

Abia astept sa-l vad dupa lansarea in Romania.
Sper sa nu mi se faca rau cand o vad pe Brie Larson   Posted Image
Oricum, daca aia va deveni noua fata Marvel atunci Avengers 4 (2019) va fi ultimul film Marvel pe care am sa-l vizionez.

#142
smartmanx

smartmanx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 23.04.2019
ATENTIE, SPOILERE!



Apparent Endgame Plot : MarvelStudiosSpoilers

Endgame leak : MarvelStudiosSpoilers

Edited by smartmanx, 23 April 2019 - 18:38.


#143
smartmanx

smartmanx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 23.04.2019
Au inceput sa apara primele note si recenzii.
Avengers: Endgame (2019) - Rotten Tomatoes
Avengers: Endgame (2019) - IMDb
Critic Reviews for Avengers: Endgame - Metacritic


Unii sunt cam dezamagiti si spun ca filmul e sub Infinity War.

Edited by smartmanx, 24 April 2019 - 10:43.


#144
smartmanx

smartmanx

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 23.04.2019
Cica este oficial filmul cu cei mai multi actori cunoscuti  in distributie din istorie, cu cel mai mare buget din istorie, depasind oficial Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (fara inflatia ajustata).
A costat vreo 400 milioane de dolari productia sa, mai mult decat Infinity War  (316 milioane)  si Avengers Age of Ultron (365 milioane).  
Combinate amandoua   , rezulta un buget de 700 de milioane de dolari, fiind astfel cel mai scump film din istorie,   si cu o durata de 330 de minute (adica 5,5 ore),  cel mai lung film comercial.

Edited by smartmanx, 24 April 2019 - 11:11.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate