Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Ringtones iPhone 5s

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
HarryJS

HarryJS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.03.2018
Salut, am vazut ca multi isi pun singuri tonuri pe telefon, am facut si eu asta cand aveam iphone 4 ios 6+, acum nu mai am habar cum, am cautat pe net tutoriale cu zedge, dar numai erori, multi mi-au spus ca e ok zedge, dar nu reusesc, doar erori imi da, ma puteti ajuta!?

#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Topic mutat: Mac > iOS.
Un iPhone nu este un Mac, iar sistemul de operare de pe Mac se numeste macOS, nu iOS. Mai mare atentie data viitoare unde postezi!

#3
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,819
  • Înscris: 01.11.2005
Foloseste iTools

#4
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,557
  • Înscris: 15.05.2010
foloseste SyncIos...iti taie melodia, o converteste (din mp3 in format pt iphone 5s) si o muta singur in telefon

#5
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Foloseste mp3cut.net Iti bagi acolo melodia, iti alegi o bucata din melodie de max 30 sec si dupa dai convert as iphone ringtone. Dupa te duci in itunes, conectei telefonul prin cablu, apesi pe ringtones si dai sincronizare.

#6
HarryJS

HarryJS

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.03.2018

View PostHarryJS, on 23 martie 2018 - 09:06, said:

Salut, am vazut ca multi isi pun singuri tonuri pe telefon, am facut si eu asta cand aveam iphone 4 ios 6+, acum nu mai am habar cum, am cautat pe net tutoriale cu zedge, dar numai erori, multi mi-au spus ca e ok zedge, dar nu reusesc, doar erori imi da, ma puteti ajuta!?
dacă te referi la iOS 9, nu știu, dacă nu merge soluția de acolo trebuie să aștepți un update.

Edited by December, 29 November 2018 - 14:11.


#7
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
3 lei.......

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate