Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font
 Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 

template curs online

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,740
  • Înscris: 08.10.2004
salut,

nu am experienta in domeniu asa ca am nevoie de niste pareri, macar de unde sa incep sa caut.

Vreau un template similar cu cel de la cursurile de cisco - intai prezinta cursul apoi intrebari  cu raspunsuri.  Am cautat un pic pe net dar nu am reusit sa gasesc nimic asemanator. Ceva sugestii ?

ms !

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Template de ce fel ? Pentru ce aplicație ?

Ce faci cu el dacă nu ai experiență.
Descrie exact nevoia ta.

#3
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
care cursuri cisco,care site?

#4
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,740
  • Înscris: 08.10.2004
cursurile cisco facute de mine in trecut erau date ca exemplu la ce aveam in cap. Am presupus ca exista ceva templates simple pentru asa ceva.

Am nevoie de un template pentru un curs online - prezentare continut curs si la sfarsit slide-uri cu intrebari/raspunsuri. Cam tot ce am gasit ca templates sunt quiz sau de feedback.

#5
IvanProhi

IvanProhi

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 08.06.2018
Salut - poți să continui să cauți un șablon, dar nu este clar dacă vei găsi și dacă ți se va potrivi ceea ce vei găsi - pentru că mă rog, nu toate șabloanele sunt la fel de bune, asta e - uneori apar probleme cu optimizarea la mobil, deservirea temei, ... Trebuie să fii atent aici.
Dar poți să faci și un site de la zero într-un website-builder.
Creează-ți mai întâi un suport bun în Google - de exemplu materialele le poți face într-o prezentare Google Slides, întrebările și răspunsurile în Google Forms. Cu Google este foarte comod să faci chestiile acestea - poți face copii de rezervă, versiuni, etc.
Iar apoi îți faci un site simplu, chiar și un one-pager, de exemplu în WebWave - să ai o interfață de contact cu utilizatorii. Și pe site-ul cela pui un formular pentru înscriere la cursuri, poți să folosești formularul de bază, dar dacă dorești ceva mai tare poți integra un formular JotForm. Mai pui ceva date de contact, opinii și referințe, etc, link-uri către materialele și întrebările de Google, și ai ceva ce funcționează.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate