Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Ipad blocat

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
dmitch

dmitch

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 17.09.2012
Salutare, am un ipad model a1822, si am reusit sa il blochez, imi tot cerea passcode, si "sa ma bata mama daca stiu care e" , am tot introdus codurile primite prin sms sau parola de id dar am blocat.o, imi zine "ipad disabled, connect to iTunes"  cum o pot rezolva? Multumesc!

#2
mybrandnewmail59

mybrandnewmail59

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 21.01.2018
Pai, primul pas e.... sa.... asa... asa... hai ca poti... conec..... tezi... asa... la ituneeesssss, yeeeee :)

#3
dmitch

dmitch

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 17.09.2012
Imi trebuie mac pc sau pot si cu windows?  Poate pun intrebari tampite dar nu ma pricep cu apple,  si lasa caterinca,  ma ajutati sau nu?

#4
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
windows si itunes,si sa stii contul si parola

#5
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,120
  • Înscris: 22.05.2003
1. Daca e al tau iPad (si nu unul furat), atunci conecteaza-l la PC si instaleaza+ ruleaza iTunes.
2. In itunes ti se va cere contul de iCloud. Sper ca il ai...

#6
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Nu că mă laud, dar dacă a ajuns cu el în stadiul acesta, sigur știe datele de logare. Mai departe...nu mai zic.

#7
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Ceva suna necurat aici. Cum ai reusit sa uiti parola, dat fiind ca o bagi de 100 de ori pe zi?. Ok, modelul tau are touch id, dar totusi

#8
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005

View Postutopias, on 04 martie 2018 - 16:06, said:

Ceva suna necurat aici. Cum ai reusit sa uiti parola, dat fiind ca o bagi de 100 de ori pe zi?. Ok, modelul tau are touch id, dar totusi
Are omul alzheimer, nu e furata, e cumparata cinstit Posted Image))

Edited by logy, 05 March 2018 - 03:10.


#9
mybrandnewmail59

mybrandnewmail59

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 21.01.2018

View Postutopias, on 04 martie 2018 - 16:06, said:

Ceva suna necurat aici. Cum ai reusit sa uiti parola, dat fiind ca o bagi de 100 de ori pe zi?. Ok, modelul tau are touch id, dar totusi
Hmm, de ce sa bagi parola de 100 de ori/zi ?!
Parola Apple ID sau parola deblocare ecran (adica, mai precis, ce inseamna acel passcode uitat) ?

#10
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014
eu am facut un cont pe iphonul sotiei aseara,astazi am vrut sa dezactivez gasire iphone,al dracului sa fie daca am putut dezactiva de pe iphone,id sau parola gresita

#11
mybrandnewmail59

mybrandnewmail59

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 21.01.2018
Da, si pe mine m-a enervat rau de tot acum ceva timp, am schimbat de citeva ori (2-3, nu multe rau) fusul orar / tara / zona... nu mai stiu exact, si a bulit contul.
facut altul, adaugat card pentru verificare, parca bulit si asta....
Pina la urma am folosit/facut vreo 2-3-4  conturi (e telefon de teste).
Se pare ca si-a revenit singur dupa o perioada de nefolosire, ba chiar am si cumparat o aplicatie....
I really hate iphones.

Edited by mybrandnewmail59, 05 March 2018 - 16:40.


#12
Extinct

Extinct

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,079
  • Înscris: 24.02.2007

View Postsebastiansebi, on 05 martie 2018 - 10:02, said:

eu am facut un cont pe iphonul sotiei aseara,astazi am vrut sa dezactivez gasire iphone,al dracului sa fie daca am putut dezactiva de pe iphone,id sau parola gresita


functi a Find my iPhone poate fi dezactivata doar din contul cu care ai activat device-ul. Poti sa adaugi oricate ID-uri vrei, daca nu dezactivezi din contul initial, nu ai nicio sansa.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate