Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Intalnire Honda la Iasi

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
cryo

cryo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,499
  • Înscris: 28.09.2005
Sambata, 4 Martie, hondarii din Iasi planuiesc o mica intalnire. Nu vom imparti sepci si tricouri, nu vom da sarmale si bere pe gratis (din pacate), nu vom organiza liniute prin oras, ci vrem (pentru inceput) sa ne cunoastem mai bine si sa barfim despre pasiunea noastra comuna.

Pentru detalii (si noutati privind intalnirea), sunteti asteptati pe forumul Hondafan . Indiferent ca aveti un Accord din '86, un CBR din '99, un Civic Type-R din '05, planuri pentru un S2000 sau doar o pasiune pentru aceasta marca, sunteti bineveniti.

Imi cer anticipat scuze moderatorilor acestui forum daca postarea unui astfel de anunt nu este permisa, si ii rog sa ma contacteze in acest caz.

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Posts: 40,874
  • Înscris: 16.05.2005
super! Cred ca o sa vin si eu, chiar daca nu am Honda.De fapt am un Logan, si ala la maramures ;)

Edited by romaximusro, 22 February 2006 - 10:36.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate