Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Ce colecționați ?

  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#55
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

View PostAmenofis, on 04 decembrie 2017 - 15:38, said:

Wow......problema este ca pe torrent nu pot sa dau jos nimic! Ma poti ajuta?
Vrei sa descarci carti word - PDF de pe torrent????? Posted Image

carti pdf gratis

Cărţi de citit, disponibile gratuit online

Edited by poadol, 04 December 2017 - 16:33.


#56
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016

View PostAmenofis, on 04 decembrie 2017 - 15:02, said:

Doar romanesti sa inteleg?
Din toate tarile inclusiv cu svastica nu m-am uitat cam de mult timp prin ele.
Lipsa timpului...

#57
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Monede din Romania, ungaria 1895 germania nazista 1944 germania federala austria regatul romanesc 1945 si 1947 monede comuniste din monaco danemarca spania franta urss cred ca algeria sau maroc ( au o pentagrama ) tanzania thailanda cred chiar si ucraina 1992 frnaci francezi si uk

#58
Amenofis

Amenofis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 23.03.2007

View Postpoadol, on 04 decembrie 2017 - 16:39, said:

Vrei sa descarci carti word - PDF de pe torrent????? Posted Image

carti pdf gratis

Cărţi de citit, disponibile gratuit online
Daca intri pe forumul din linkul respectiv ai sa vezi ca persoana aceea are o biblioteca impresionanta de carti pe un domeniu aparte, cu unele carti deosebit de valoroase si destul de rare.
Nu caut carti in general, ca stiu unde gasesc. Ma interesa biblioteca aceea de 40 de G pusa la dispozitie printr-un fisier torrent.
Multumesc pentru intelegere!

#59
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
8. Pahare Pepsi
[ https://www.lucrurigratis.ro/_content/images/LG/Products/Images/Large/14043.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#60
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

View PostAmenofis, on 04 decembrie 2017 - 18:26, said:

aca intri pe forumul din linkul respectiv ai sa vezi ca persoana aceea are o biblioteca impresionanta de carti pe un domeniu aparte, cu unele carti deosebit de valoroase si destul de rare.
Nu caut carti in general, ca stiu unde gasesc. Ma interesa biblioteca aceea de 40 de G pusa la dispozitie printr-un fisier torrent.
Multumesc pentru intelegere!
Asa cum ai scris sunt carti format PDF sau word si in alte parti dar nu permite regulamentul sa pun link-uri aici pe forum, dar cautand pe google gasesti o gramada. "Ma interesa biblioteca aceea de 40 de G pusa la dispozitie printr-un fisier torrent." Era mult prea mare si posibil sa aiba Internet "slabut", ar fi trebuit sa o imparta in felii mult mai mici si era "digerabila" pentru oricine, oricand.

#61
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
AHAAAA şi articole (ale mele) din revista PRACTIC IDEI :)

[ https://3.bp.blogspot.com/-AnepauXx4s8/VxI6a39pLyI/AAAAAAAAALU/1p_UopWHBL0lV3OKMeioGH0myR8GT64dACLcB/s1600/ARTICOLE%2BPRACTIC.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#62
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Am o colectie de reviste FHM Romania. Primele 100 de numere.
Sunt gata sa renunt la ea pentru 400-500 de lei.

#63
Amenofis

Amenofis

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 23.03.2007

View Postpoadol, on 05 decembrie 2017 - 11:27, said:

Asa cum ai scris sunt carti format PDF sau word si in alte parti dar nu permite regulamentul sa pun link-uri aici pe forum, dar cautand pe google gasesti o gramada. "Ma interesa biblioteca aceea de 40 de G pusa la dispozitie printr-un fisier torrent." Era mult prea mare si posibil sa aiba Internet "slabut", ar fi trebuit sa o imparta in felii mult mai mici si era "digerabila" pentru oricine, oricand.
Cu siguranta ai dreptate, insa aseara am reusit sa dau jos 5% din ea dupa discutia de pe aici. Sper sa o pot da jos incet incet in cursul serilor. Interesant este ca in lista are carti la care datorita drepturilor de autor nu mai poate da share, si culmea, ca intotdeuna tocmai astea erau cele mai interesate!
Murphy nu doarme!

#64
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010
Bafta!

#65
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Am uitat să menţionez: baterii!

#66
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postdjl, on 10 decembrie 2017 - 20:18, said:

Am uitat să menţionez: baterii!
"ELBA" ???

#67
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Eu colectionam ceasuri....cum deja am cheltuit o groaza de bani si cum cei de pe Softpedia au facut mishto de colectia mea de ceasuri am zis sa colectionez lei la BCR.....am deja in colectie 3 conturi / cu scadenta la 3 luni.

#68
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

View Postdjl, on 03 decembrie 2017 - 21:12, said:

Eh, lasă că e bine că mi-o iau alţii pe urmă!   Posted Image
On: trenuleţe,
tot felul de publicaţii vechi: pliante, ziare, reviste, almanahuri, cărţi (în general pe teme istorice şi tehnice), albume vechi cu imagini (din alea tipărite). Colecţionez numai dacă mă pasionează ce în ele
imagini vechi (afară de cele din albumele tipărite)
Peliculă cinematografică. Deocamdată am proiector de 8 mm, dar nefuncţional  Posted Image
muzică şi filme pe suport fizic: disc de vinil, LaserDisc, C.D., D.V.D., casetă (audio şi video), bandă de magnetofon. Mi-ar plăcea să am şi un videocasetofon Betacam. Şi pe viitor am să mai iau ceva aparatură.
Unele chestii I.T. vechi
Aş zice aparatură şi accesori foto... dar am moştenit sau primit cadou aparate. Dar ce mai vreau să iau, vreaus să iau şi pentr uz
Telefoane fixe şi mobile (celulare), inclusiv cărţi de telefon.
Becuri
Veselă produsă la Cluj.
djl pai tu poti sa-ti deschizi un mic muzeu cu chestii vintage si te-ai scos...Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate