Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Spotify România.

- - - - -
  • Please log in to reply
348 replies to this topic

#235
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,421
  • Înscris: 08.06.2005
Nu cred sa fie vreo setare.
In caz ca te loghezi cu facebook poate din cauza asta. Eu am cont pe adresa de email.
Ai putea sa faci un cont secundar pentru a testa daca functioneaza. Daca pe contul nou e in regula, atunci transfera playlist-urile pe contul nou.

#236
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006
wrong thread

Edited by eminemscu, 17 October 2020 - 18:01.


#237
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,719
  • Înscris: 06.11.2018

Spotify lansează prima emisiune matinală




Serviciul suedez de streaming preia ideea emisiunilor matinale de la radio și o combină cu tehnologii proprii.

“The Get Up” este numele primei emisiuni matinale pe care Spotify o difuzează - o emisiune care, precum cele de la radio, este găzduită de DJ și conține, pe lângă muzică, informații din diverse domenii.

Noul show este gândit în principal pentru cei care călătoresc, fie că este vorba de un drum cu propria mașină sau cu transportul în comun spre și de la locul de muncă.


Gazdele emisiunii vor prezenta știri și informații din divertisment, pop-culture și, bineînțeles, muzică. Însă, nu o vor face în direct.

Spre deosebire de emisiunile tradiționale de radio, noul show Spotify va fi înregistrat și publicat în aplicație ca un playlist. Utilizatorii îl vor putea asculta oricând, după ora 7, inclusiv seara, chiar dacă este gândit ca un show matinal.

De asemenea, utilizatorii pot sări anumite părți ale emisiunii. Pot trece peste o parte în care gazdele vorbesc sau pot sări peste o melodie care nu le place.

Muzica difuzată în acest show reprezintă o altă deosebire majoră față de emisiunile de radio. Aceasta va fi personalizată în funcție de gusturile și preferințele fiecărui utilizator, astfel că ascultătorii nu vor asculta toți aceleași melodii, ca la radio.

Deocamdată, “The Get Up” este disponibilă doar în Statele Unite, însă drumul este deschis pentru emisiuni localizate și în restul țărilor în care este disponibil Spotify.

https://www.profit.r...tinala-19564519

#238
Gabi10017

Gabi10017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 14.01.2018
https://link.tospotify.com/pVZvMTVQMbb de azi avem si TOP HITS Romania! noice :)

LE: Sunt mai multe playlist-uri locale

Attached Files


Edited by Gabi10017, 28 November 2020 - 19:28.


#239
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,759
  • Înscris: 09.05.2005
Top Hits Romania e plin de manele? Ca pe Yotube Music asa este...

#240
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 30.01.2014

View PostLensFlare, on 28 noiembrie 2020 - 23:17, said:

Top Hits Romania e plin de manele? Ca pe Yotube Music asa este...

5 manele in Top Hits Romania (tzanca, jador, dani mocanu, costi).
In New Music Friday Romania, nici o manea.

Edited by IrishRiver, 29 November 2020 - 11:04.


#241
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,310
  • Înscris: 01.09.2012
Se pare ca au localizat mai multe playlist uri pentru tara noastră

Attached Files



#242
VNV666

VNV666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 01.11.2019
Salut, intrebare pentru cei ce au avut oferta de la Spotify de 3 luni free, dupa cele 3 luni trecute, anulez sa platesc in continuare si sa fie Free version with ads, pe PC mai poate sa fie free cum a fost inainte, cu skipuri neliminitate si sa ascult ce melodie vreau? Pe mobil nu e asa, merge doar pe shuffle mode cateva melodii si dupa baga alte melodii necerute de mine.

#243
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,580
  • Înscris: 11.02.2016
Da, se poate.
Aplicația de Windows/tableta/smart tv nu are limitarea asta, doar cea pentru telefoane mobile

#244
Eti23

Eti23

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.12.2020
Salut, stie careva cum as putea da link contului de Spotify Premium la Alexa? Tocmai ce am primit un Echo Dot cadou si incerc de cateva ore sa-l fac sa mearga cu VPN sau altele

#245
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,421
  • Înscris: 08.06.2005
Incearca:
https://support.spot.../article/alexa/
https://spotify-ever...ges/amazonalexa
https://theassistant...guide-to-alexa/

#246
aiulianctin

aiulianctin

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,135
  • Înscris: 17.11.2012
Salutări, au fost ceva probleme cu aplicația Spotify Free pentru Android? Pe Android TV, acum două zile, am dat peste o melodie mută într-o listă (Classical), apoi urmat de Unable to play this la alte liste. Am resetat aplicația Spotify, apoi nici conectarea nu a mai mers, după mai multe încercări cu PAIR, am reușit cu utilizator/parolă.  Probleme similare am avut și pe telefon Android, dar și pe receiver Denon.

#247
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,421
  • Înscris: 08.06.2005
Inca nu apare limba romana in aplicatie, dar presupun ca urmeaza un update.

Spotify, on 22 februarie 2021 - 17:51, said:

Spotify launches in 80+ new markets and 36 new languages
February 22, 2021

One of the most exciting updates that were shared in this event is the expansion of Spotify in 85 new markets and the addition of 36 languages to the platform (including Romanian, Hindi and Swahili). In total, Spotify will soon be available in 178 markets around the globe, together, these new markets represent 1B+ people , and will support more than 60 languages.

https://community.sp...ew/ba-p/5158176
https://newsroom.spo...80-new-markets/


#248
deathnite

deathnite

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,421
  • Înscris: 08.06.2005
Spotify v8.6.8 pentru iOS si Android include limba romana.
Attached File  spotify-8.6.8-ro.png   151.69K   47 downloads

In versiunea 8.6.6 erau doar cateva limbi.
Attached File  spotify-8.6.6.png   22.06K   31 downloads

Edited by deathnite, 10 March 2021 - 17:53.


#249
Alex_23

Alex_23

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,310
  • Înscris: 01.09.2012
Da după ultimul update pare ca s-a localizat complet

#250
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 06.11.2014
De ceva vreme nu mai pot posta la Story pe Instagram melodia pe care o ascult pe Instagram. Apas pe butonul de share si.. nimic. Pot posta in schimb la Story pe Facebook. O fi de la Instagram, o fi de la Spotify?

Edited by iZet, 28 March 2021 - 17:53.


#251
Gabrielsson

Gabrielsson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 11.10.2016
@iZet am avut și eu problema aceea in urma cu câteva luni, dar am cont Alpha pe UK. Acum s-a remediat la mine, probabil ca va funcționa după următoarele update-uri ale aplicației :)

Edited by Gabrielsson, 30 March 2021 - 01:30.


#252
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 06.11.2014
Am rezolvat pana la urma prim folosirea unor versiuni mai vechi de apk, atat la spotify, cat si la instagram.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate