Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Spotify România.

- - - - -
  • Please log in to reply
348 replies to this topic

#199
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,362
  • Înscris: 05.09.2005
Gata, m-am combinat si am inchis robinetul la dat bani pentru asa ceva :)

#200
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Family.. care-i treaba cu el? La fel ca la netflix? Te combini si platesti mai putin?

#201
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009

View PostMembruAnonim, on 10 mai 2020 - 17:38, said:

Family.. care-i treaba cu el? La fel ca la netflix? Te combini si platesti mai putin?
Da.

#202
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Post_-KALMAN-_, on 10 mai 2020 - 17:41, said:

Da.

Asta este?
  • Family

    7.99 EUR / month
    Up to 6 accounts
  • 6 Premium accounts for family members living under one roof
  • Family Mix: a playlist for your family, regularly updated with music you all enjoy
  • Block explicit music
  • Ad-free music listening, play offline, on-demand playback

Edited by MembruAnonim, 10 May 2020 - 17:45.


#203
Gabi10017

Gabi10017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 14.01.2018

View PostMembruAnonim, on 10 mai 2020 - 17:45, said:



Asta este?
  •     Family

    7.99 EUR / month
    Up to 6 accounts
  • 6 Premium accounts for family members living under one roof
  • Family Mix: a playlist for your family, regularly updated with music you all enjoy
  • Block explicit music
  • Ad-free music listening, play offline, on-demand playback
Da, acela este :D

#204
ovizel

ovizel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 11.03.2003
Pai da, când a venit Tidal cu family in România,  hop și Spotify. I-am întrebat acum doua săptămâni când lansează family în România dar nu au catadicsit sa răspundă.

#205
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 30.01.2014
Am si eu o problema cu aplicatia Spotify de android.
Sunt artisti carora le-am dat follow de mult (ex Bicep, The Black Keys) dar de ceva timp cand intru in aplicatie pe profilul lor imi zice ca nu le-am dat follow asa ca le dau iarasi iar daca inchid aplicatia tot "nu tine minte".
Cand intru iar trebuie sa dau iar follow si tot asa.
Pe windows nu am problema asta, nu se sincronizeaza datele de pe android cu cele de pe windows la unii artisti.
Am dat clear cache, wipe data, reinstall si degeaba.
A mai intampinat cineva problema asta?

Edited by IrishRiver, 12 May 2020 - 15:55.


#206
Gabi10017

Gabi10017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 14.01.2018

View PostIrishRiver, on 12 mai 2020 - 15:54, said:

Am si eu o problema cu aplicatia Spotify de android.
Sunt artisti carora le-am dat follow de mult (ex Bicep, The Black Keys) dar de ceva timp cand intru in aplicatie pe profilul lor imi zice ca nu le-am dat follow asa ca le dau iarasi iar daca inchid aplicatia tot "nu tine minte".
Cand intru iar trebuie sa dau iar follow si tot asa.
Pe windows nu am problema asta, nu se sincronizeaza datele de pe android cu cele de pe windows la unii artisti.
Am dat clear cache, wipe data, reinstall si degeaba.
A mai intampinat cineva problema asta?
La fel face si la mine. Problema se manifestă și pentru useri nu numai pentru artiști. Le dau follow, restart si apare ca nu le mai dau follow :D

#207
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018
Bun, asta e genul de ofertă pentru unul că mine care nu este mare amator de muzică dar deocamdată sunt pe YouTube Premium. Dacă mi-ar face o ofertă pe termen lung le-aș da banii pe 5 ani in avans chit că umblă Covidiu printre noi

#208
Gabi10017

Gabi10017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 14.01.2018

View PostFuserisk, on 16 mai 2020 - 13:37, said:

Bun, asta e genul de ofertă pentru unul că mine care nu este mare amator de muzică dar deocamdată sunt pe YouTube Premium. Dacă mi-ar face o ofertă pe termen lung le-aș da banii pe 5 ani in avans chit că umblă Covidiu printre noi
Mai demult știu ca aveau o opțiune sa platesti pe un an. Acum nu mai e :(

#209
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,469
  • Înscris: 30.01.2014
Fuserisk ai cont de mai mult si timp si nu ai mai reinnoit abonamentul iar acum ti-au facut oferta aia ?

#210
Gabi10017

Gabi10017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 14.01.2018

View PostIrishRiver, on 16 mai 2020 - 18:21, said:

Fuserisk ai cont de mai mult si timp si nu ai mai reinnoit abonamentul iar acum ti-au facut oferta aia ?
A avut free trial de premium inainte de 14 aprilie sau a anulat abonamentul inainte de data respectivă.

Attached Files



#211
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018

View PostIrishRiver, on 16 mai 2020 - 18:21, said:

Fuserisk ai cont de mai mult si timp si nu ai mai reinnoit abonamentul iar acum ti-au facut oferta aia ?
Contul îl am din prima zi de când au venit în Ro. Presupun că au un algoritm ceva ia notă că ai încetat să mai folosești brusc Spotify...Am dezistalat de pe telefon, am decuplat de Smartspeaker, m-am abonat la YouTube Premium (nu știu dacă au posibilitatea să culeagă astfel de informații) și m-am trezit cu oferta. Peste 3 săptămâni mă reîntorc la Spotify. Vad că l-au cumpărat le Joe Rogan...Cred că i-au dat o grămadă de bani.
LE
Eu sunt fan Google dar se mișcă greu,  dacă nu desființează mai repede Google Play Music dau chix și cu YouTube Music. LE Dacă ar avea o strategie buna Google ar putea ucide Spotify in 6 luni. Probabil Spotify ar supraviețui printr-o intervenție politică de genul amenzilor..

Edited by Fuserisk, 20 May 2020 - 09:34.


#212
Gabrielsson

Gabrielsson

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 165
  • Înscris: 11.10.2016

View PostFuserisk, on 20 mai 2020 - 09:29, said:


Contul îl am din prima zi de când au venit în Ro. Presupun că au un algoritm ceva ia notă că ai încetat să mai folosești brusc Spotify...Am dezistalat de pe telefon, am decuplat de Smartspeaker, m-am abonat la YouTube Premium (nu știu dacă au posibilitatea să culeagă astfel de informații) și m-am trezit cu oferta. Peste 3 săptămâni mă reîntorc la Spotify. Vad că l-au cumpărat le Joe Rogan...Cred că i-au dat o grămadă de bani.
LE
Eu sunt fan Google dar se mișcă greu,  dacă nu desființează mai repede Google Play Music dau chix și cu YouTube Music. LE Dacă ar avea o strategie buna Google ar putea ucide Spotify in 6 luni. Probabil Spotify ar supraviețui printr-o intervenție politică de genul amenzilor..
Dacă ai conturile asociate cu Facebook, este posibil sa urmărească astfel de informații :)

#213
Fuserisk

Fuserisk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,874
  • Înscris: 26.02.2018

View PostGabrielsson, on 20 mai 2020 - 11:42, said:

Dacă ai conturile asociate cu Facebook, este posibil sa urmărească astfel de informații :)
Nu, nu este asociat. In general nu mă loghez nicăieri cu Google sau Facebook. Peste tot am cu mailuri și parolă. Folosesc un manager de parole

#214
marcelyno

marcelyno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 471
  • Înscris: 29.08.2015
Salut, se poate adauga piese pe spotify? Sunt unii artisti care nu au piesele toate de pe youtube si vreau sa le adaug eu macar sa le ascult doar eu in spotify.

#215
Gabi10017

Gabi10017

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 14.01.2018

View Postmarcelyno, on 21 mai 2020 - 10:47, said:

Salut, se poate adauga piese pe spotify? Sunt unii artisti care nu au piesele toate de pe youtube si vreau sa le adaug eu macar sa le ascult doar eu in spotify.
Se poate, doar că trebuie să ai abonament Premium. De asemenea, nu poți încărca decât fișiere .mp3 sau .m4a din câte știu.

#216
marcelyno

marcelyno

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 471
  • Înscris: 29.08.2015
Imi poti spune cum? nu am gasit nicicum acest lucru

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate