Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Afacere oculta - Ce am nevoie?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
77 replies to this topic

#73
scaiba

scaiba

    Pastafarian

  • Grup: Validating
  • Posts: 12,602
  • Înscris: 03.11.2006
După CNP nu poate, am verificat ANSPDCP și nu apare înregistrat ca operator.
Nu sugerezi că ar face ceva ilegal, imoral ori Doamne feri', ceva care să îngrașe? Posted Image

#74
SmurfK

SmurfK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,149
  • Înscris: 11.04.2015

View PostZark, on 16 noiembrie 2017 - 15:24, said:

PS:   Nu vreau sa fiu luat la misto, chiar am talent si vocatie in domeniu, vorbesc des cu mortii si cu demonii.
PS2: Eram curios daca trebuie sa emit factura pentru astfel de activitati, iar prin afacere ma refeream ca vreau sa ofer astfel de servicii contra cost.

Nu, prietene, pentru genul ăsta de "activități", doctorul emite factura, nu tu. Dacă ești asigurat, cu atât mai bine, te poți trata gratuit.

#75
Zark

Zark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 23.01.2017

View PostSmurfK, on 26 noiembrie 2017 - 13:43, said:

Nu, prietene, pentru genul ăsta de "activități", doctorul emite factura, nu tu. Dacă ești asigurat, cu atât mai bine, te poți trata gratuit.

Vai ce amuzanti sunteti voi astia care intrati aici doar sa faceti un post in plus. Daca ti-as dovedi ca e adevarat (ceea ce am si spus ca fac, ca ofer o demonstratie) ai crede? Desigur ca nu. Iti spun si de ce: Din cauza prostiei. Nu crezi nici macar atunci cand vezi. Iti impui sa nu crezi. E vorba de educatie aici, dar nu e vina ta, e vina familiei in care ai crescut, care ti-a impus sa nu crezi nimic nici macar cand vezi.

Daca vrei, vii frumos pana la mine, iti arat ca pot sa fac ce doresti tu, unde vrei tu (ca sa nu zici ca am ceva aparaturi de speriat lumea prin casa), dar fata in fata. Pe cheltuiala ta, desigur, nu iti platesc eu drumul. In schimb, daca iti dovedesc ca se intampla ceea ce doresti tu, sau ca putem lua legatura cu o persoana decedata, si iti spun lucruri pe care nu as avea de unde sa le stiu, pe care doar "mortul" si tu le stiti, imi platesti sedinta (la pret ne intelegem). De acord?

Edited by Zark, 27 November 2017 - 11:55.


#76
Skyspy

Skyspy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 937
  • Înscris: 02.09.2017
Daca tot ti-ai facut un hobby sa vorbesti cu mortii,nu i-ai intrebat cum e pe dincolo,e numai miere,numai primavara sau avem sefi si dincolo ca si pe pamant.Daca l-au vazut pe Boss-ul cel mare?

#77
Zark

Zark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 23.01.2017
Am primit raspunsurile pe care le-am cerut, asa ca nu voi mai posta in acest topic. Au aparut mascaricii sa faca glume proaste pe aici, deci eu ma retrag. Nu are rost sa-mi irosesc timpul cu astfel de persoane. Multumesc.

#78
bobalex18

bobalex18

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,485
  • Înscris: 18.06.2007
poate „prietenii” tăi te-au ajutat să găsești răspunsurile și la:
- https://forum.softpe.../#entry21936013
- https://forum.softpe.../#entry21801133

:)))))))))

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate