Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Nike air max se aud ciudat cand merg cu ei ,ce as putea face?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Problema e in felul urmator ,cand merg cu ei se aud ciudat ,ca si cand mergi prin apa cu ei,am vazut un video pe internet  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3sWaol0CVOc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] despre acesta problema

#2
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,796
  • Înscris: 13.07.2011
s-au bulit pernutele de aer, poti sa ii arunci

#3
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Avand in vedere cat costa, e cam naspa ca se intampla asa ceva. Cred ca nu ar trebui sa se gaureasca atat de usor, poate doar daca ii intepi in sarme sau cuie.

#4
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Baga silicon sau spuma poliuretanica.
@business11, suntem pe soseaua colentina nu pe mariahilfer strasse :D

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Posttiestodj20, on 13 septembrie 2017 - 10:58, said:

Avand in vedere cat costa, e cam naspa ca se intampla asa ceva. Cred ca nu ar trebui sa se gaureasca atat de usor, poate doar daca ii intepi in sarme sau cuie.
Care e logica daca fac asta? a costat 860 de ron , le am doar de 3 luni ,cumparati originali de la nike

#6
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,784
  • Înscris: 27.01.2009
scotele pernele de aer si fa suspensia pe arcuri

#7
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postbusiness11, on 13 septembrie 2017 - 10:57, said:

s-au bulit pernutele de aer, poti sa ii arunci
Adica sau spart in interior?  atat de repede dupa 3 luni nu îi pot arunca

View Postpetre69, on 13 septembrie 2017 - 11:08, said:

scotele pernele de aer si fa suspensia pe arcuri
Lasa glumele ,ca nu am chef de glume

View Postericmario, on 13 septembrie 2017 - 11:06, said:

Du-i la vulcanizare. Posted Image
Nu ar fi o idee rea ,faza e ca nu sunt sparti

#8
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

View PostRay25tm, on 13 septembrie 2017 - 11:10, said:

Nu ar fi o idee rea ,faza e ca nu sunt sparti
Exista o solutie pentru camerele de bicicleta, o bagi cu seringa in pernele de aer si teoretic ar astupa orice gaura.

#9
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postlucifer76, on 13 septembrie 2017 - 11:14, said:

Exista o solutie pentru camerele de bicicleta, o bagi cu seringa in pernele de aer si teoretic ar astupa orice gaura.
Nu inteleg mai exact  ce anume sa intamplat? in interior am vazut ca e ceva ,niste chesti negre ,dar alea nu arata ca sunt sparte ,ce sa intamplat cu ele?

#10
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,784
  • Înscris: 27.01.2009
intai afla unde e gaura , pune o poza cu zona, apoi ne putem da cu pararea fara a face caterinca

#11
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
E fasaiala curata sa dai atatia bani pe o pereche de pantofi sport (sa te dai mare cu ei, nu din alte motive) si apoi sa se fasaie brusc.
Nu exista o solutie durabila in caz ca s-a fisurat incinta de aer.  De multe ori nici nu-i necesar sa se fisureze... crapa practic acele suspensii minuscule de sub calcai... Ce poti sa le faci?

Cheap product

Edited by rosix, 13 September 2017 - 11:21.


#12
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postrosix, on 13 septembrie 2017 - 11:20, said:

E fasaiala curata sa dai atatia bani pe o pereche de pantofi sport (sa te dai mare cu ei, nu din alte motive) si apoi sa se fasaie brusc.
Nu exista o solutie durabila in caz ca s-a fisurat incinta de aer.  De multe ori nici nu-i necesar sa se fisureze... crapa practic acele suspensii minuscule de sub calcai... Ce poti sa le faci?

Cheap product

Nu am cumparat ca sa ma laud cuiva cu ei nici sa ma dau mare cu ei,nu inteleg de unde chestia asta daca cumperi ceva scump gata te dai mare cu ei , pur simplu mi-au placut cum arata si pentru ca  merg mult pe jos

View Postpetre69, on 13 septembrie 2017 - 11:17, said:

intai afla unde e gaura , pune o poza cu zona, apoi ne putem da cu pararea fara a face caterinca
Asta e chestia ca nu vad nici o gaurica nimic

Edited by Ray25tm, 13 September 2017 - 11:25.


#13
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,784
  • Înscris: 27.01.2009

View PostRay25tm, on 13 septembrie 2017 - 11:24, said:


Asta e chestia ca nu vad nici o gaurica nimic
pai punel mai nene pe unu sa se incalte  si sa calce/apese pe perna aia si tu in 4 labe incearca sa localizezi de unde vine zgomotul
macar te apropii de zona gaurii

#14
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postpetre69, on 13 septembrie 2017 - 11:28, said:

pai punel mai nene pe unu sa se incalte  si sa calce/apese pe perna aia si tu in 4 labe incearca sa localizezi de unde vine zgomotul
macar te apropii de zona gaurii
Asa am sa fac ,o sa merg cu ei si la nike sa vad

#15
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,120
  • Înscris: 22.05.2003
Firmele ce se respecta ofera garantie. Daca nu se vede un abuz fizic sau semne de penetrare (pana), ar trebui sa iti schimbe produsul.
De aceea eu prefer Decathlon, unde ai doi ani garantie la pantofi sport si nu ai nevoie de bon fiscal, pt ca cumparatura e inregistrate pe cardul de membru.

Daca vrei sa plutesti fara riscul de a avea pana, ia Asics cu gel.

#16
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007

View PostRay25tm, on 13 septembrie 2017 - 11:06, said:

Care e logica daca fac asta? a costat 860 de ron , le am doar de 3 luni ,cumparati originali de la nike
Logica e ca data viitoare sa nu mai dai atatia bani pe niste rahaturi la suprapret.

#17
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,796
  • Înscris: 13.07.2011
ii bagi in garantie la service autorizat si sa le schimbe amortizorul

las glumele la o parte, eu i-am cumparat unui verisor mai mic o perche de nike jordan nu stiu cum se numesc, la fel pe pernute care aveau defect si scartaiau rau de tot. Daca mergeai noaptea pe o strada linistita trezeai tot cartierul. I-am dus la Nike de unde ii cumparasem cu factura si le-am spus situatia, pentru ca am reclamat totul in maxim 1 sapt de la cumparare, mi-au schimbat perechea, acum ai putea incerca si tu sa ii schimbi cu bon fiscal.

#18
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Cunoscatorii stiu ca astfel de produse pe "perna de aer" au din start o vulnerabilitate majora in talpa.. acele nervuri de suspensie nefiind durabile in timp. Cred ca exista si variante de pantofi sport construiti pe fagure solid si care au o oarecare durabilitate dar cum poti sa-ti dai seama de acest lucru in magazin?  

Mai bine cumperi un pantof zdravan marca Joma din Hervis la numai 110 lei... Macar stii ca dai cat face si sigur nu te scratzaie la cap pe unde mergi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate