Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...
 Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?

Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...
 La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...

Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)
 sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android

Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...
 

Aprobare useri noi

* - - - - 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

#1
ccdsah

ccdsah

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,581
  • Înscris: 16.03.2013
Pe forumurile serioase, userii noi sunt in perioada de probation pana cand au o anumita vechime si nr de postari= postarile lor nu apar pana nu sunt aprobate de moderatori. De ce nu se poate face asa ceva pe sofpedia?

#2
Arlekhinn

Arlekhinn

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 670
  • Înscris: 28.06.2017

Quote

Pe forumurile serioase, userii noi sunt in perioada de probation pana cand au o anumita vechime si nr de postari= postarile lor nu apar pana nu sunt aprobate de moderatori. De ce nu se poate face asa ceva pe sofpedia?

Si ce trebuie sa probez? Ca stiu sa ma imbrac? Ca stiu sa beau? E cumva SP Club elitist exclusivist si trebuie sa nu fac de ras blazonul?
Ori daaaaa. SCUZE! Am inteles mesajul. SP NU ESTE UN FORUM SERIOS.
Pentru o astfel de cerinta, SP trebuie sa perceapa taxa. Da, platesc taxa sa devin membru al "clubului" SP. Si pentru a capata statutul de membru, este normal sa trec prin perioada de proba.
Este uimitor cat de gresit a fost inteleasa democratia. Sa ajung singur sa imi doresc cenzura. "Bat gaina cu lantul" de multi ani pe SP. Cativa ani in urma, s-a "implementat" asa ceva pe cea mai super ultra mega arie SP: CAFEPEDIA. Chestia cu 200 de posturi. Rezultatul In timp? Aparitia "subcafenelelor" pe majoritatea ariilor(inclusiv in POIANA). Cei mai multi intra sa se relaxeze ori sa ceara ajutor. In care dintre cele doua am nevoie de perioada de proba?
As rade daca nu ar fi infiorator de trist ce citesc.
O zi minunata sa ai! Cu forumuri serioase si perioade de proba pe masura!

#3
IllusiveMan

IllusiveMan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 02.07.2017

View Postccdsah, on 13 septembrie 2017 - 01:57, said:

Pe forumurile serioase, userii noi sunt in perioada de probation pana cand au o anumita vechime si nr de postari= postarile lor nu apar pana nu sunt aprobate de moderatori.
Treaba aia se intampla doar pe forumurile minuscule, lipsite de importanta in general, unde userii noi apar doar asa, pe ici - colo.

#4
lucifer76

lucifer76

    Bashtan

  • Grup: Moderators
  • Posts: 32,574
  • Înscris: 13.06.2007

View PostArlekhinn, on 13 septembrie 2017 - 04:53, said:

Este uimitor cat de gresit a fost inteleasa democratia.
Intradevar, pentru majoritatea habarnistilor, democratie=anarhie. Democratia functioneaza pe baza unui set de reguli, care reglementeaza comportamentul societatii, nu o cenzureaza in sensul totalitar.

#5
realduc

realduc

    traieste, si lasa-i si pe ceilalti sa traiasca

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,062
  • Înscris: 04.09.2017
sau mai simplu spus, "drepturile tale incep unde se termina obligatiile celorlalti" !

Edited by realduc, 13 September 2017 - 06:28.


#6
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,129
  • Înscris: 22.05.2003
Volumul de munca nu poate justifica aceasta procedura.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate