Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Noul Suzuki Swift Sport 2017

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
paranoiaaaa

paranoiaaaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 14.05.2012
http://www.autoexpre...frankfurt-debut

Cu o greutate de 970 kg si cu un motor turbo de 1.4 litrii urmatorul Swift Sport se anunta una din cele mai fun masini de pe segmentul mic. Masina e mai usoara cu 80 de kg fata de vechea generatie ceea ce sa o ajute mult la dinamica. Astept cu mare interes sa fac un test drive.

#2
Torquemada-666

Torquemada-666

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,053
  • Înscris: 15.10.2014
O masina frumoasa.

#3
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017
Apropos de Suzuki, am avut o experienta cel putin ciudata la dealerul Suzuki din Bucuresti - Autonet (Calea Giulesti).  Eram interesat vara asta de un Suzuki SX4 Cross.

Ok, ma duc la ei si le zic. Ei imi propun un test drive insa nu cu modelul dorit de mine insa cu un Swift, ca oricum are acelasi motor iar greutatea e cam aceeasi. Ok , insa totusi nu e aceeasi masina. Ma rog ... accept in principiu, le las datele personale, urmand sa ma sune ei saptamana imediat urmatoare.

Eu trecut 3 luni de atunci si nu m-a sunat nimeni...   Sunt extrem de seriosi deci. Ma bucur ca mi-au demonstrat ca nu mai trebuie sa le trec pragul vreodata.

#4
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Sunt extraordinari astia de la Suzuki. Sa lansezi o generatie noua mai usoara si cu ceva putere in plus e foarte misto. Si cum e si turbo, o sa mearga si niste tuning la motor si atunci sa vedeti bestia. Oricum si modelul anterior aspirat era foarte misto.

#5
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,316
  • Înscris: 24.02.2017
Si raportul calitate-pret mi se pare castigator, comparativ cu alte marci.

#6
paranoiaaaa

paranoiaaaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 14.05.2012
Eu vrea sa vad cum se misca din punct de vedere dinamic. Visul meu ar fi totusi unul AWD cu motorul de 1.6. turbo si 200 de cai :)). Creste un pic greutatea, dar are de unde. Mi-as cumpara o asemenea masina, probabil mi-ar face viata mai frumoasa :).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate