Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

Stimulente AJOFM

Cumparare auto cu nr Germania afl...
 

cum e bicicleta asta

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016
Eu am bicicleta cross bike model hood hacker, cadru no. 94.11.931005 (așa scrie în manual, la pagina cu garanția). E cu viteze.
Mi-a arătat ieri un băiat cum sare cu a lui cu roata din fața, cât și din spate, și cum merge cu roata din față ridicată.
Eu mă pricep la biciclete, la piese, o am abia de vreo 3 luni, am învățat să merg pe ea de la 0 (am mai mers când eram mic, în fine).
Nu știu dacă din cauză că am sărit și eu cu roata din față, și a încercat aceste manevre și el cu ea dar s-au cam desumflat/înmuiat roțile.
Întrebarea mea este dacă îmi puteți spune dacă, cu bicicleta asta pot încerca astfel de manevre, cât de ok sunt piesele sau de ce bicicletă ar fi nevoie ca să poți face toate astea?

#2
Master_Yoda

Master_Yoda

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 27.08.2014
Tu vrei de fapt un BMX

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lSk09oXHfeA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
CoolOne

CoolOne

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.08.2017
La 23 ani nu stii cum mergi cu bicicleta?

#4
dannyetlv

dannyetlv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 13.08.2016

View PostCoolOne, on 12 august 2017 - 20:44, said:

La 23 ani nu stii cum mergi cu bicicleta?
Am 22. Știu merge, dar nu cum mi-a arătat acel băiat. Adică știu până acum doar normal, maxim să merg din picioare, nu șezând.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate