Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Fitbit smartwatch (posibil Blaze 2) leaked

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
In sfarsit mai multe informatii despre posibilul Blaze 2. Dupa refacerea modelului initial si ceva delays, cu siguranta pana in OCT cred eu, o sa il avem "la taraba".

GPS integrat, rezistent la apa (50m), mai frumos zic eu, pare mai ceas. Bonus, aplicatii, probabil fete custom etc etc. O sa vina cu un app store si tot ce decurge din asta.
Senzorii de puls sunt acum rosii si multi spun ca ar fi mai buni, plus ca in loc de doi senzori acum vor fi 3. Si da, nu pare sa mai contina mult plastic Posted Image

La inceput par sa fie trei feluri de culori. O carcasa argintie, una gold si una "inchisa" cu variatiunile lor de bratari. Par sa fi schimbat sistemul de prindere.

Mai multe detalii: https://www.wareable...tures-leak-5886

Eu si cativa amici folosim Blaze asa ca...stiu deja cativa oameni care abia asteapta ceva nou, like really new de la Fitbit.

Sper sa se poata da dismiss acum la notificari ca asta ma irita si la Garmin exista.

Pret probabil undeva la 300 USD...

Attached Files



#2
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,041
  • Înscris: 22.05.2003
Acum, daca suporta si functia de inot, chiar devine cea mai buna optiune daca oscilezi intre Android si IOS.

#3
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View PostAdm, on 11 august 2017 - 13:35, said:

Acum, daca suporta si functia de inot, chiar devine cea mai buna optiune daca oscilezi intre Android si IOS.

E oricum cea mai buna dar e greu pt oi sa accepte asta Posted Image

#4
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Arata fain, 3 senzori clar mai bun ca 2, totusi, cu lumina rosie? Imi amintesc de cateva iluzii optice de gen, pahar rosu cu bautura de culoare rosie in el ... Ti se parea ca e apa.
Faza cu dismiss nu o stiu, eu sunt pe mi band 2, chiar mi-am dorit notificari de la aplicatii si la ultimul update am primit app notification ... si e lunga lista. Vibreaza odata cand primesti notificare si iti arata icon de la aplicatiea care iti face notificare. Nu te mai bazaie mai tarziu, decat daca primesti alta notificare de la aceeasi aplicatie sau alta ... Daca nu poti sa ii dai dismiss si te bazaie continuu nu e ok.
Iarasi faina treaba cu rezistenta la apa, desi nu m-as vedea cu ea la mana in strand/piscina. Ma bronzez cu dungi. Pretul e piperat rau.
Bine ai revenit :)

#5
queensofttest

queensofttest

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 11.08.2017
Modelul Blaze 1 era tot asa patratos ?
Asta parca seamana cu Apple Watch, nu puteau sa-l faca mai altfel putin ?

#6
abral

abral

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 28.03.2007
Ma conving din ce in ce mai mult ca Fitbit a cumparat Pebble si Vector doar ca sa ii scoata de pe piata. Chestia pe care o vad in poze arata groaznic comparat cu oricare din modelele de la cele doua firme cumparate. Nu pot sa-mi dau cu parerea despre cum va functiona pana nu iese pe piata.

#7
buyonevideo

buyonevideo

    STATI ACASA !! :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,442
  • Înscris: 06.02.2016
Multumesc pentru informatii.

#8
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Postabral, on 11 august 2017 - 15:01, said:

Ma conving din ce in ce mai mult ca Fitbit a cumparat Pebble si Vector doar ca sa ii scoata de pe piata. Chestia pe care o vad in poze arata groaznic comparat cu oricare din modelele de la cele doua firme cumparate. Nu pot sa-mi dau cu parerea despre cum va functiona pana nu iese pe piata.

Probabil, dar arata genial pentru cine foloseste un Blaze acum Posted ImagePosted Image

View Postqueensofttest, on 11 august 2017 - 14:25, said:

Asta parca seamana cu Apple Watch, nu puteau sa-l faca mai altfel putin ?

Asta e targetul lui Posted Image

View PostAlucard, on 11 august 2017 - 13:56, said:

Bine ai revenit Posted Image

Posted Image

Attached Files



#9
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008

View PostMonitoxus, on 11 august 2017 - 13:41, said:



E oricum cea mai buna dar e greu pt oi sa accepte asta Posted Image

Clar...cei care au Samsung sau Apple sau alta firma,cu siguranta sunt frustrati maxim ca nu au Fitbit.Fiecare alege ce ii place,dupa buget,dupa preferinte,dupa optiunile pe care le ofera fiecare device in parte.

#10
DjScorpyon

DjScorpyon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 779
  • Înscris: 14.08.2007
Ionic

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate