Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Sunet distorsionat iphone 7

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
dan1994

dan1994

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 20.09.2012
Neata!

Am un iphone 7 iar difuzorul de vorbit la telefon( ear speakeru') se aude foarte prost in timpul apelurilor(si cand ascult muzica si il pun la ureche, deci problema tind sa cred ca e hardware). Prin foarte prost ma refer foarte incet si cu mici distorsiuni. Am tot citit pe net, nu sunt multi cu problema asta, unora le-a mers cu Hearing Aid si Background noise... mie nu... Am dat resetare la setari, volumul este la maxim, am facut update la 10.3.3 (cand a inceput problema aveam 10.3.2).. Se aude la fel.
M-as duce cu el la garantie dar probabil imi vor cere destui bani pentru ca din cate stiu apple nu repara, schimba tot telefonul si acum 2 luni am scapat telefonul usor jos si intr-un colt e julit telefonul (sticla putin si rama) .Problema asta e de aproximativ o saptamana, nu am facut nimic extraordinar.
Deci am doua intrebari...
1- Se pierde garantia de exemplu la tot telefonul daca telefonul e putin julit in partea de jos ?
2- A mai intampinat cineva problema asta?

Multumesc mult,
Dan.

Edited by dan1994, 04 August 2017 - 08:44.


#2
noris08

noris08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 28.12.2005
Am avut ceva similar, am fost la service la Orange și mi l-au schimbat. E adevărat ca arata impecabil.

#3
vince085

vince085

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 10.02.2015
Da, și eu am problema asta, o sa il duc înainte sa se facă primul an de garanție ca poate îmi da unu nou :))

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate