Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

caut un anume joc java pe telefon mobil din vechea generatie ( ca de ex eu l-am jucat pe Nokia 2730 clasic)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
hoghio

hoghio

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.08.2017
Am incercat sa dau de acest joc in urma cu 3 zile si nici un rezultat, am cautat aproape peste tot, spun aproape deoarece totusi cred ca exista pe undeva... In acest joc de strategie este vorba de un tanar cavaler care impreuna cu echipa sa (formata din: un vrajitor care sumona lupi si nu mai stiu ce sumona el pe acolo, un arcas, daca imi m-ai aduc bine aminte, si nu stiu daca mai era cineva pe acolo... incearca sa protejeze un ou de dragon de inamicii care au ca obiectiv distrugerea acestui ou. Povestea jocului este foarte frumoasa... se joaca in genul jocului Heroes 3, adica cu end turn. Tin sa mentionez ca jocul este Java.

Va rog frumos daca cineva are vreo idee de unde pot sa-l iau sau pe unde pot sa caut acest joc sa imi lase un mesaj.

Va multumesc pentru ajutorul acordat.

Edited by hoghio, 02 August 2017 - 20:57.


#2
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
Topicul nu are nicio legatura cu aria "Mac". Mai mare atentie data viitoare unde postezi! Topic mutat.
De asemenea, puteai sa postezi cu font size-ul implicit si sa folosesti bold, nu culoarea rosie. Un text redactat normal este mai usor de citit.

#3
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,870
  • Înscris: 03.02.2005
Poate gasesti ceva pe pagina: Nokia 2730 Classic Games, Applications, Software, JAR
Iti mai aduci aminte de producatorul jocului sau de vreun logo?

#4
Alex-Tudor

Alex-Tudor

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 29.12.2017
The Chronicles of Narnia:Prince Caspian?
Ceva de genul ăsta:http://cyberzone.mobie.in/games/320.240/thechroniclesofnarniaprincecaspian
Azi l-am pus pe un telefon mai vechi.Nu mă mai satur de el.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate