Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

ce parere aveti despre Serious Gainz

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

View PostJokerVL, on 04 august 2017 - 17:44, said:

Da, am folosit eu 2 galeti de 5kg fiecare. Parerea mea e ca e bun si isi merita banii, am pus 9 kg in 2 luni cu el, bineinteles ca o sa pui si ceva grasime dar asta e. Am  luat cu aroma de vanilie o galeata  si cirese negre a doua. Ambele au gust mediocru.

9 kg de grăsime și alte prostii, nu te ajută cu absolut nimica, ci dimpotrivă

#20
JokerVL

JokerVL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 09.11.2014

View PostVelaxa, on 16 august 2017 - 15:51, said:



9 kg de grăsime și alte prostii, nu te ajută cu absolut nimica, ci dimpotrivă
E clara treaba ca nu ai nici o tangenta cu mersul la sala sau antrenamentele in general. Din moment ce am luat gainer bineinteles ca o sa pui si grasime dar si masa musculara. Probabil tu esti unul din aia care cred ca proteinele=steroizi si daca te lasi de proteine "ti se lasa pielea".

#21
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,660
  • Înscris: 24.10.2015
Totusi 9 kg in doua luni e foarte mult. E normal sa pui si un pic de grasime impreuna cu muschi dar nici 1 la 8 in favoarea suncei.

#22
Velaxa

Velaxa

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,998
  • Înscris: 02.12.2012

View PostJokerVL, on 17 august 2017 - 11:58, said:

E clara treaba ca nu ai nici o tangenta cu mersul la sala sau antrenamentele in general. Din moment ce am luat gainer bineinteles ca o sa pui si grasime dar si masa musculara. Probabil tu esti unul din aia care cred ca proteinele=steroizi si daca te lasi de proteine "ti se lasa pielea".

Cu atitudinea asta te poți lăsa de sală, mai vii și pe aici și te iei fix de oamenii care mai și știm despre ce vorbim., din experiență. Eu nu am experiența lui viciun, dar tot sunt un exemplu de tânăr fost slăbănog care nu știa nici să-și calculeze caloriile dar el lua suplimente.
Stai liniștit că am luat și eu gainer, după mi-am dat seama că sunt un mediocru fătălău care nu e în stare să mânce calumea dar el are nevoie de gainer.

View Postvinciun, on 18 august 2017 - 13:19, said:

Totusi 9 kg in doua luni e foarte mult. E normal sa pui si un pic de grasime impreuna cu muschi dar nici 1 la 8 in favoarea suncei.

Lasă-l în pace, el e încă la niveul în care crede că dacă pune 5 kg pe lună, înseamnă că ăia toți sunt mușchi.
Sunt curios dacă s-o măsurat cu metrul, să vadă incredibila schimbare.

Edited by Velaxa, 24 August 2017 - 12:43.


#23
JokerVL

JokerVL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 09.11.2014
Da, m-am masurat si cu metru, stai linistit. Voi pune o poza maine daca nu uit sa eliminam orice discutie.
In plus daca ai fi citit cu atentie ai fi vazut ca eu nu am scris nicaieri ca am pus  9kg de muschi. Omu' a intrebat daca e bun pt luat in greutate si eu i-am dat un raspuns. Bineinteles ca s-au gasit si campionii olimpici sa sara repede cu gura.

Edited by JokerVL, 24 August 2017 - 21:22.


#24
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,660
  • Înscris: 24.10.2015
Fara suparare, daca vorbim pur si simplu de luat in greutate si zaharul e bun mai ales cu smantana.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate