Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Descărcare imagini

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
Salutare.

Nu știu dacă este aria potrivită dar totuși am zis să încerc. În fine, lucrez pentru bac variantele m2 matematică din 2009 dar îmi vine foarte greu să merg dintr-o parte în altă căci imaginile cu variantele se află pe pagini diferite.

Link

Problema e că lucrez și mai bine fără internet/offline și am și variantele în față, fără paginile respective. Mă poate ajuta cineva cu o arhivă sau cu un soft care mă poate ajuta cu ceea ce vreau eu ?

Mulțumesc anticipat.

#2
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,041
  • Înscris: 09.08.2005
Aici.

#3
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
@radunic Mulțumesc, am încercat dar din păcate nu merge, pot intra numai pe pagina pe care o vezi (cea cu link-urile către subiectul 1, 2 și 3) dar pe link-urile nu pot intra. :(

#4
roxanaRabinowitz

roxanaRabinowitz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,414
  • Înscris: 21.02.2016
Cred ca ai tu o problema undeva sau site-ul.
La mine a mers perfect, se deschide tot, pina la capat, poza individuala cu fiecare varianta: http://eseuribac.ro/...-93441e9eb3.jpg
M2 > varianta xxx > se deschide pagina noua cu poza mica > click pe poza > poza mare de mai sus....
Incearca alt browser.
Povesteste EXACT ce se intimpla.

#5
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
@roxanaRabinowitz

Îmi spui și ce pași ai urmat ? Dorința mea e să descarc toate imaginile din link-uri (care duc mai apoi la niște tabele cu alte link-uri).

#6
Crristynel

Crristynel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 816
  • Înscris: 21.12.2013

View Postsommne, on 19 iunie 2017 - 12:33, said:

Salutare.
Nu știu dacă este aria potrivită dar totuși am zis să încerc. În fine, lucrez pentru bac variantele m2 matematică din 2009 dar îmi vine foarte greu să merg dintr-o parte în altă căci imaginile cu variantele se află pe pagini diferite.

Gasesti toate imaginile aici

Edited by Crristynel, 19 June 2017 - 18:32.


#7
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012
@Crristynel Mulțumesc frumos pentru arhivă. Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate