Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

Stick Internet DigiMobil si Windows 10

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
adryano112

adryano112

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 111
  • Înscris: 30.12.2017
iti arata ca ai semnal ? daca ai semnal si nu iti merge netul ,insemna ca la tine trebuie sa pui manual APN-ul

edit : ar trebui sa ai mai multe usb-uri in spatele navigatiei,trebuie sa stickul in usb-ul corect ,la mine pe ala pt internet scria NAVI parca

dupa ce conectezi stick-ul inchizi navigatia ca sa ti-l recunoasca.cel putin asa era la mine

#20
alber7

alber7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 12.04.2006
Merci mult, am ce butona maine la munca! Am trei mufe din unitate deci am sa le iau la rand, sper s-o duc la capat!

#21
alber7

alber7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 441
  • Înscris: 12.04.2006
Încerc de câteva zile pe toate trei cabluri și nik, nu vrea! Le-am luat pe toate trei la rând și nu vrea. Dacă mai aveți sugestii le ascult!

#22
c_l

c_l

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 28.01.2015
Digi mai ofera aceste stick-uri de internet mobil? Am vazut ca pe site-ul lor sunt la sectiunea clienti business, dar pentru persoane fizice mai e valabil? Cu abonament, bineinteles.

Edited by c_l, 01 February 2021 - 23:14.


#23
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,354
  • Înscris: 16.04.2014

 c_l, on 01 februarie 2021 - 23:14, said:

Digi mai ofera aceste stick-uri de internet mobil? Am vazut ca pe site-ul lor sunt la sectiunea clienti business, dar pentru persoane fizice mai e valabil? Cu abonament, bineinteles.

Salut, c_l,
Din pacate acest serviciu este temporar indisponibil pentru contractele pe persoana fizica.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate