Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Reversul atentatului de la Dortmund

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
Ditian

Ditian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,159
  • Înscris: 04.07.2007
O palma data celor care incearca sa destabilizeze Europa!

http://www.dailymail...e-kick-off.html

http://www.digi24.ro...e-uneste-705624

https://twitter.com/.../bedforawayfans

http://m.digisport.r...mul Fanii Borus

Impresionant!

#2
BogzaG

BogzaG

    nu pot trăi fără multiculti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,357
  • Înscris: 03.07.2016
nici atentatele nu mai sunt ce au fost.

#3
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,052
  • Înscris: 31.08.2006
Impresionant ,dar la ce folos ? Islamismul fanatic sau fanatismul islamismului, cititi cum vreti, face si cu siguranta, va mai face, ravagii in Europa. Primiti cu flori si ramuri de maslin, fanaticii isi arata multumirea asa cum stiu ei pentru ospitalitatea uluitor de prosteasca a gazdelor lor sinucigase.

Edited by fansat, 13 April 2017 - 16:28.


#4
bietu

bietu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.03.2008
Pe bune? Penibila palma asta!!! Ei ne arunca in aer si noi venim cu flori. Posted Image

Edited by bietu, 13 April 2017 - 16:17.


#5
EscapE13

EscapE13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,353
  • Înscris: 18.01.2016
Eu cred că ar trebuie făcut un studiu pe creierul astora,muslimii. Apoi pus la borcan la muzeu. Aia cred că au un defect in ADN ceva, că de mii de ani fac fite cu religia lor de cacat.

#6
Ionel1974

Ionel1974

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2015

View PostEscapE13, on 13 aprilie 2017 - 16:20, said:

Eu cred că ar trebuie făcut un studiu pe creierul astora,muslimii. Apoi pus la borcan la muzeu. Aia cred că au un defect in ADN ceva, că de mii de ani fac fite cu religia lor de cacat.
Tocmai religia lor consta in pedepsirea nemusulmanilor si necredinciosilor, Mohamed ala care era insurat cu o copila e creierul mizeriei astea.

#7
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View PostEscapE13, on 13 aprilie 2017 - 16:20, said:

Eu cred că ar trebuie făcut un studiu pe creierul astora,muslimii. Apoi pus la borcan la muzeu. Aia cred că au un defect in ADN ceva, că de mii de ani fac fite cu religia lor de cacat.

N-ar strica un studiu nici pe creierele astora care ii aduc in Eurupa cu hei -rupul. La activistii multiculti ma refer.

#8
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003
Parca unii de pe aici par asa dezamagiti ca fanii Borusiei si Monaco nu s-au luat la bataie Posted Image

#9
Ionel1974

Ionel1974

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 26.08.2015

View Postmihaela5, on 13 aprilie 2017 - 16:25, said:


N-ar strica un studiu nici pe creierele astora care ii aduc in Eurupa cu hei -rupul. La activistii multiculti ma refer.
Care is aia...Merkel, fransoa oland?

#10
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,052
  • Înscris: 31.08.2006

View Postmihaela5, on 13 aprilie 2017 - 16:25, said:


La activistii multiculti ma refer.

                  Aia sunt la fel, daca nu chiar mai periculosi decat fanaticii, pentru ca prin modul cum trateaza problema incurajeaza distrugerea civilizatiei europene. Dar, la cat de batuti in cap sunt, pe ei nu-i intereseaza civilizatia europeana.  Pe ei ii intereseaza doar buchete de flori si baloane roz pentru cotropitori.

#11
Ditian

Ditian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,159
  • Înscris: 04.07.2007
Pt ca apreciez ce reprezinta continentul din care provin si mai ales tarile occidentale ma deanjeaza cand vad cum se distruge incet, incet ceea ce s-a format in decenii dupa cel de al doilea razboi mondial. Sa distrugi e cel mai usor! Asta este rasplata de la cei care au fost primiti cu bratele deschise si mai mult decat atat i-au "prostit" si pe altii de pe aici mai "slabi de ingeri".

#12
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Eu am asteptat ca Merkel sa trimita niste rachete nucleare in Siria, si toata zona araba, ca sa le arate la lepre cum sta treaba cand depasesti masura.

#13
BodCasa

BodCasa

    Tartaria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,759
  • Înscris: 15.04.2012

View Postfansat, on 13 aprilie 2017 - 16:12, said:

Impresionant ,dar la ce folos ? Islamismul fanatic sau fanatismul islamismului, cititi cum vreti, face si cu siguranta, va mai face, ravagii in Europa. Primiti cu flori si ramuri de maslin, fanaticii isi arata multumirea asa cum stiu ei pentru ospitalitatea uluitor de prosteasca a gazdelor lor sinucigase.


Derspre ce RAVAGII vorbim????
Stii cate persoane omoara tutunul???? ia uite http://www.jurnalist...ntru-tratament/
Astia cu 'terorismul'  lor omoara 500 oameni anual si O LUME INTREAGA,  moarae de frica.......

#14
Afrikaner76

Afrikaner76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 912
  • Înscris: 25.02.2016

View Postnotrust, on 13 aprilie 2017 - 16:56, said:

Eu am asteptat ca Merkel sa trimita niste rachete nucleare in Siria, si toata zona araba, ca sa le arate la lepre cum sta treaba cand depasesti masura.

Merkel? Avusesem impresia ca ai zis von Mackensen sau Guderian.

Edited by Afrikaner76, 13 April 2017 - 17:07.


#15
Ditian

Ditian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,159
  • Înscris: 04.07.2007

View PostBodCasa, on 13 aprilie 2017 - 17:06, said:



Derspre ce RAVAGII vorbim????
Stii cate persoane omoara tutunul???? ia uite http://www.jurnalist...ntru-tratament/
Astia cu 'terorismul'  lor omoara 500 oameni anual si O LUME INTREAGA,  moarae de frica.......
Cei care fumeaz isi asuma asta, dar sa te plimbi ca turist prin capitalele Europei si sa te trezesti aruncat in aer de vreun nebun fanatic al terorismului, nu e tot una.

#16
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,052
  • Înscris: 31.08.2006

View PostBodCasa, on 13 aprilie 2017 - 17:06, said:


Astia cu 'terorismul'  lor omoara 500 oameni anual si O LUME INTREAGA,  moarae de frica.......

   Ah, am inteles. Un fleac. Ne-au ciuruit.

          Cand am spus "ravagii" m-am gandit nu numai la victimele atacurilor teroriste, ci si la consecintele pe termen lung ale implementarii  masive si inevitabile a "religiei pacii" (sanchi..) in Europa. Religia care isi cere plata in sange a sutelor si sutelor de oameni nevinovati.

#17
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View PostIonel1974, on 13 aprilie 2017 - 16:30, said:

Care is aia...Merkel, fransoa oland?
Nu-s numai aia!
Hai numai in Poiana si citeste topicele despre atentate ca ii gasesti acolo pe sustinatorii muslimilor si a islamului .

#18
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostDitian, on 13 aprilie 2017 - 17:16, said:

dar sa te plimbi ca turist prin capitalele Europei si sa te trezesti aruncat in aer de vreun nebun fanatic al terorismului, nu e tot una.
Eu la vara trebuie sa ajung  in Regensburg,asa ca mi-am comandat de acum doua bucati pana nu le sare pretul,sau apar copiile chinezesti care nu tin nici la petarde

Attached Files

  • Attached File  suit.jpg   11.51K   16 downloads


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate