Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Upload in mesaje si multipli destinatari

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,274
  • Înscris: 13.03.2015
Ma confrunt de ceva timp cu doua probleme:

1. Vreau sa trimit un fisier in format PDF prin mesagerie. Marimea lui este de 11 M. Cand ii dau sa se ataseze, indiferent de metoda folosita, clasica sau avansata, dupa ce se chinuie cateva minute imi spune ca nu se poate atasa caci e prea mare. Totusi imi apare mesajul ca se pot atasa fisiere in marime totala de pana la 32 M cu marimea maxima a unui fisier de 17,32 M.

Am eu o problema sau e vorba de setari? Nu se accepta documente tip PDF?

2. Nu pot adauga destinatari multipli intr-un mesaj, indiferent daca las spatiu, pun virgula sau punct virgula intre numele de utilizatori.

Cum e procedura corecta? Nu gasesc nicaieri cum se poate alege trimiterea catre un singur utilizator sau mai multi (gen CC).

#2
Mihai_3

Mihai_3

    我會回來的...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,039
  • Înscris: 26.04.2007
.

Edited by Mihai_3, 20 March 2017 - 14:24.


#3
sommne

sommne

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 31.07.2012

View PostBogdansv1, on 20 martie 2017 - 13:50, said:

Ma confrunt de ceva timp cu doua probleme:

1. Vreau sa trimit un fisier in format PDF prin mesagerie. Marimea lui este de 11 M. Cand ii dau sa se ataseze, indiferent de metoda folosita, clasica sau avansata, dupa ce se chinuie cateva minute imi spune ca nu se poate atasa caci e prea mare. Totusi imi apare mesajul ca se pot atasa fisiere in marime totala de pana la 32 M cu marimea maxima a unui fisier de 17,32 M.

Am eu o problema sau e vorba de setari? Nu se accepta documente tip PDF?

2. Nu pot adauga destinatari multipli intr-un mesaj, indiferent daca las spatiu, pun virgula sau punct virgula intre numele de utilizatori.

Cum e procedura corecta? Nu gasesc nicaieri cum se poate alege trimiterea catre un singur utilizator sau mai multi (gen CC).

În primul rând, de pe ce fel de mesagerie vrei să trimiți respectivul fișier ?

#4
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,274
  • Înscris: 13.03.2015

View Postsommne, on 20 martie 2017 - 16:21, said:

În primul rând, de pe ce fel de mesagerie vrei să trimiți respectivul fișier ?

Cea a forumului, altfel nu as fi postat in aceasta arie, incerc sa aflu daca e o disfunctionalitate sau eu fac ceva gresit.

Edited by Bogdansv1, 20 March 2017 - 17:15.


#5
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,253
  • Înscris: 24.01.2008
Nu-s absolut convins ca mai e asa, posibil sa se fi modificat, dar marimea maxima a unui fisier parca ca era de 8 MB.
Iar destinatari multipli nu poti pune.

Ti-as recomanda un host gratuit si trimiti doar link de descarcare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate