Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Ce se va intampla cu Windows-ul meu (versiune de evaluare 90 de zile)?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 13.08.2009

View Postdexterash, on 11 martie 2017 - 06:57, said:


Amu, fiecare face ce vrea... Unii la milogeala dupa ce trag Windowsuri gratis de pe torrente si sunt suparati, iar altii mai linistiti, care au platit licentele, dar care au probleme pe care nu le-au rezolvat cu suportul tehnic/in termenii licentei.
Initiatorul a spus clar ca are sistemul de operare luat gratuit de pe site-ul microsoft. Ce e ilegal in asta?

#38
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

View PostXL700VA, on 20 martie 2017 - 17:57, said:

Mda ... se pare ca minunea nu va mai tinea mult. Duminica m-am trezit din senin ca imi intra computerul in Shut Down! Si aveam 5 ferestre de net deschise. Am crezut ca e o intamplare. Dar si azi a facut la fel. Pana caum nu a mai facut asta. Oare are o problema Windows-ul ... sau incepe sa se stranga latul? Adica sa imi spuna ca gata, trebuie sa il schimb?
Cred ca e coincidenta...

#39
open-your-eyes

open-your-eyes

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 04.01.2017
Sigur e coincidenta. Si eu am Win 8.1 fara licenta si merge linistit. Se pare ca le-a venit mintea la cap, celor de la Microsoft.

#40
_-_

_-_

    - Magister Ludi -

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,901
  • Înscris: 21.03.2013
La acest topic este vorba de editia Trial Enterprise care este diferita. Timp de 3 luni (sau mai mult, daca se foloseste "rearm") functioneaza la fel ca orice Windows cu licenta. Dupa 3 luni (sau daca nu s-a facut "rearm") apar limitarile specifice oricarei alte editii de Windows neactivate si este posibil sa vina cu limitari suplimentare.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate