Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 

E! HD.

- - - - -
  • Please log in to reply
76 replies to this topic

#1
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

E! Entertainment


Canalul de televiziune E! Entertainment, proprietatea companiilor americane Comcast si Walt Disney, este pe piata TV din Romania.Principalul obiectiv al canalului, care gazduieste programe destinate exclusiv lumii umoristice, va fi prezentarea vietii de la Hollywood, concentrandu-si atentia asupra vedetelor din film si muzica. E! Entertainment, al carui sediu central se afla in Hollywood, va fi in intregime titrat in limba romana, si se va adresa publicului tanar.

Unele emisinui care vor fi transmise de canalul E! Entertainment TV sunt stiri din showbiz, transmisiuni live din galele de importanta internationala, reality TV show-uri, documentare despre celebritati si multe alte programe de entertainment.

Edited by 3xteam, 03 March 2017 - 14:37.


#2
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Noul canal? Posted Image

#3
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

Seria marca E! „Keeping Up with the Kardashians” dovedește că familia este cea mai importantă, în noul sezon, care are premiera duminică, 12 martie, numai la E!

  Seria de success marca E! Keeping Up with the Kardashians revine cu al treisprezecelea sezon duminică, 12 martie, la ora 21:00, în care îi introduce pe telespectatori în culisele titlurilor tabloide care domină presa.




[ https://4.bp.blogspot.com/-WAM_bUIHbME/WKWn79iFdzI/AAAAAAAACeE/4SPIyDnSAkozY1XMH3r0sLjlJj7S6-aGgCLcB/s1600/Kardashians_S12_PR_8x10_300dpi_wk.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



În noul sezon, familiei i se alătură un nou membru, clanul are parte de noi începuturi şi îşi testează rezistenţa la noile provocări. Khloé începe o nouă idilă şi se gândeşte să îşi repare relaţia dificilă cu Caitlyn, care a reprezentat o parte importantă din viaţa ei timp de peste 20 de ani. După luni de pauză, Khloé vrea să îşi rezolve diferendele, pentru a se înţelege mai bine.



[ https://4.bp.blogspot.com/-OlS5inG6yf0/WLlAwzeV7ZI/AAAAAAAACyQ/RaDN58mNQPkI347V9qi8z2KI0fINqkrRQCLcB/s1600/NUP_170132_1017_wk2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Premiera celui de-al treisprezecelea sezon al reality-show- ului de succes „Keeping Up with the Kardashians” se mută pe data de 19 martie, la ora 21:00 şi duce telespectatorii în culisele titlurilor din ziare şi ale ştirilor care domină posturile de specialitate.

În paralel, Rob se pregăteşte pentru cel mai important rol de până acum şi îşi dă seama că, pentru a fi cel mai bun tată pentru fetiţa lui, trebuie să cultive o legătură mai apropiată cu familia sa, chiar dacă asta înseamnă asumarea propriilor acţiuni.

După jaful şocant prin care a trecut Kim la Paris, familia face front comun, pentru a o sprijini, dovedind că poate persevera şi depăşi chiar şi cele mai traumatizante circumstanţe.

Keeping Up with the Kardashians este produsă de Ryan Seacrest Productions şi Bunim/Murray Productions. Ryan Seacrest este producător executiv din partea Ryan Seacrest Productions. Gil Goldschein, Jeff Jenkins şi Farnaz Farjam-Chazan sunt producători executivi din partea Bunim/Murray. Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian West şi Khloé Kardashian sunt şi ele producătoare executive.

Urmăriți, așadar, sezonul 13 al seriei de succes Keeping Up with the Kardashians numai la E!, începând de duminică, 19 martie, de la ora 21:00. Episoadele vor fi difuzate săptămânal. Duminică, 12 martie, de la ora 8:00, E! va difuza un maraton al episoadelor precedente din Keeping Up with the Kardashians.

sursa

Edited by 3xteam, 03 March 2017 - 14:43.


#4
STARTREK1

STARTREK1

    cãutãtor pe gugãl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,145
  • Înscris: 27.06.2007

 3xteam, on 03 martie 2017 - 14:35, said:

Sezonul 13 din „Keeping Up with the Kardashians”
începe duminică, 19 martie, la ora 21:00, numai la E!

Attached File  picard-facepalm.jpg   23.08K   9 downloads

Edited by STARTREK1, 03 March 2017 - 14:43.


#5
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 STARTREK1, on 03 martie 2017 - 14:40, said:


o să ai interdicție la ora ai la TV de la soție ?Posted Image

#6
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,998
  • Înscris: 09.08.2005
Canalul ăsta există deja. Nu că ar fi ceva de capul lui, dar a apărut de multișor.

#7
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 radunic, on 03 martie 2017 - 15:09, said:

Canalul ăsta există deja. Nu că ar fi ceva de capul lui, dar a apărut de multișor.


 3xteam, on 03 martie 2017 - 14:35, said:

Urmăriți, așadar, sezonul 13 al seriei de succes Keeping Up with the Kardashians numai la E!, începând de duminică, 19 martie, de la ora 21:00. Episoadele vor fi difuzate săptămânal. Duminică, 12 martie, de la ora 8:00, E! va difuza un maraton al episoadelor precedente din Keeping Up with the Kardashians.


ce are una cu alta ?

Edited by 3xteam, 03 March 2017 - 15:17.


#8
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,492
  • Înscris: 05.06.2009

 3xteam, on 03 martie 2017 - 14:10, said:

E! Entertainment


Canalul de televiziune E! Entertainment, proprietatea companiilor americane Comcast si Walt Disney, este pe piata TV din Romania.Principalul obiectiv al canalului, care gazduieste programe destinate exclusiv lumii umoristice, va fi prezentarea vietii de la Hollywood, concentrandu-si atentia asupra vedetelor din film si muzica. E! Entertainment, al carui sediu central se afla in Hollywood, va fi in intregime titrat in limba romana, si se va adresa publicului tanar.

Unele emisinui care vor fi transmise de canalul E! Entertainment TV sunt stiri din showbiz, transmisiuni live din galele de importanta internationala, reality TV show-uri, documentare despre celebritati si multe alte programe de entertainment.


cred ca mai degraba trebuia sa precizezi in grila carui operator apare acest "nou" canal.
la upc e de ani de zile.
singurele emisiuni demne de oarece interes sunt cele din seria "botched", "fashion police" si transmisiunile de pe covorul rosu (insa cele doua din urma nu sunt traduse/subtitrate, la upc).
restul emisiunilor sunt neinteresante. viata klanului kardashian, viata nevestelor de fotbalisti/baschetbalisti americani...
plus ca reclamele sunt enervante, isi fac reclama la propriile emisiuni/seriale, si le difuzeaza foarte des.

#9
bietu

bietu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,545
  • Înscris: 17.03.2008
O porcarie de canal!

#10
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Gusturile nu se discută. :)

#11
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,492
  • Înscris: 05.06.2009
exact, are un public-tinta, care se pare ca e satisfacut si interesat de ceea ce se difuzeaza.

#12
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 corinadaniela, on 03 martie 2017 - 15:18, said:


cred ca mai degraba trebuia sa precizezi in grila carui operator apare acest "nou" canal.
la upc e de ani de zile.


? unde vezi ”nou” , ”vechi” canal ?, sau unde am precizat vreun provider ?, pur și simplu am descris canalul E! Entertainment ce transmite ! atât !
da, Kalman2007 mi-a sugerat o greșeală dar am corectat !

#13
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,492
  • Înscris: 05.06.2009

 3xteam, on 03 martie 2017 - 15:29, said:


? unde vezi ”nou” , ”vechi” canal ?, sau unde am precizat vreun provider ?, pur și simplu am descris canalul E! Entertainment ce transmite ! atât !
da, Kalman2007 mi-a sugerat o greșeală dar am corectat !

intr-adevar, nu ai scris "nou", dar ai prezentat ca si cum ar fi cine stie ce noutate, nemaivazuta si nemaiauzita, in conditiile in care la upc e in grila de ani de zile, de mai bine de 10 ani (daca nu si mai mult). :-).
fara suparare, ok ?

#14
3xteam

3xteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 10.01.2017

 corinadaniela, on 03 martie 2017 - 15:34, said:


fara suparare, ok ?


acum îmi dau seama , sunt mulți care nu citesc, dar imediat își dă cu părerea, nu sunt supărat, pur și simplu am vrut doar să postez ceva interesant ! atât !

îmi cer scuze dacă am greșit cu ceva !

#15
jericho

jericho

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,936
  • Înscris: 02.09.2005
mare porcarie aia cu cardasienii, cica ei sunt exemplu de familie

#16
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,492
  • Înscris: 05.06.2009
eu nu inteleg cum poate fi interesant o vechitura de canal tv...
singura chestie interesanta legat de kardasieni a fost seria "I'm Cait", m-am uitat la cateva episoade, dar cand am vazut ca incep s-o lalaie si apoi s-o tot dea in reluare, am renuntat.
eram doar curioasa sa aflu motivele si etapele transformarii lui bruce in caitlyn.

#17
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
Dar canale bune(interesante),nu bagă nimeni în grilă(grile)?
Căci în România nu sunt doar cetățeni cărora să le placă acasă,taraf,și derivatele.

#18
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,363
  • Înscris: 15.06.2004
Canal de 2 lei.
Si reclama asta la show... trebuie sa fii cu capul sa te uiti la asemena show. Ptr americani e similar cu unele "Show-uri" de pe la noi de-acum cativa ani cu viata unor manelisti.
Bine ca n-au avut audienta si am scapat de ele.

Daca vreau noutati de la Holywood le iau direct de la sursa.

Edited by eiffel, 03 March 2017 - 16:50.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate