Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP
 

Poti afla folosind adresa de gmail ce a postat cineva pe youtube?

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010
Va salut si imi cer scuze daca titlul nu e edificator sau nu am postat unde trebuie! Chiar nu stiu in ce sectiune sa o fac. Ca sa fiu mai clar as vrea sa stiu daca cineva,tastind adresa mea ,,[email protected],, cu care mi-am facut contul de youtube,implicit de google,poate ajunge in postarile mele de pe youtube? Suna total aiurea ce intreb,stiu,insa e un fapt asta. Mai nou cineva,adica o autoritate a statului,fara sa ma cunoasca si care a primit doar un email trimis de pe adresa mea de gmail,spune ca stie ce am postat pe youtube. Posted Image Pe loc nu am dat importanta pt ca era chiar bine sa vada acel continut,respectiv cum am turnat un podet de acces! Doar ca apoi am ramas curios si blocat cum a reusit sa ajunga la postarile mele de pe youtube. Ca prostu,desi nu folosesc de azi internetul ,am scris direct in google ,,[email protected],,, adica exact adresa cu care ma loghez in youtube. Credeti ca am primit vreun rezultat din google? NU.  Atunci singura explicatie si banuiala a mea e ca cineva ia facut cunoscut acelei persoane ca am acel continut postat pe youtube. Alta explicatie nu am si va rog pe voi sa ma lamuriti.Stima multa!!

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,246
  • Înscris: 01.12.2001
E suficient sa caute cu "marell2010@" si te va gasi instant cu toate postarile tale.

#3
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,110
  • Înscris: 22.05.2003
Din cate stiu eu nu poti.

#4
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Pe facebook poti.
Cumva ai postat si pe fb? Poate asa te-a gasit.

#5
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Ia fii atent nitel... De filmul acesta zici?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iPH3WWs6m7k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Daca am reusit eu, sigur reuseste si altcineva...

P.S. Si asta fara sa-ti stiu [initial] adresa de gmail.

Edited by dexterash, 17 February 2017 - 13:53.


#6
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010

View Postdorin_2k, on 17 februarie 2017 - 13:46, said:

E suficient sa caute cu "marell2010@" si te va gasi instant cu toate postarile tale.
Presupun ca ai marell2010 din contul meu de pe forum! ufaaa,si asta e vizibil? Ok,asta pot intelege,altfel nu aveai de unde il sti,insa ce legatura are marell2010 cu postarile de pe youtube? intelege pt Dumnezeu ca acolo am cont de gmail!!

View Postdon_dannielo, on 17 februarie 2017 - 13:51, said:

Pe facebook poti.
Cumva ai postat si pe fb? Poate asa te-a gasit.
nuuu,nu am postat pe fb! din ce imi amintesc nu!! si daca as fi postat as fi facut-o demult! in plus nu e numele meu de familie pe facebook!! am un nume generic! cum m-ar fi cautat pe facebook ca sa caute mult si bine daca am postat acel filmulet? e ilogic tot si inexplicabil pt mine!!

View Postdexterash, on 17 februarie 2017 - 13:52, said:

Ia fii atent nitel... De filmul acesta zici?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iPH3WWs6m7k?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Daca am reusit eu, sigur reuseste si altcineva...

P.S. Si asta fara sa-ti stiu [initial] adresa de gmail.
Da prietene,despre asta e vorba!! esti bun!! acum fii bun si explica-ne cum ai facut!! sigur vrea sa stie multa lumea! inseamna ca mai e un pic si voi fi privit pe gaura wc-ului!! nu glumesc,mi se pare ca oricine are acces la viata mea privata! sint sigur ca si voi daca ati postat ceva nu doriti sa vi se afle email-ul sau datele cu care ati postat! fierb de ciuda.
Adaug si spun ca daca vorbeai de marell2010 atunci zi-mi si adresa de gmail cu care am postat pe youtube. ce drac de securitate e asta fratilor?

Edited by namug, 17 February 2017 - 14:04.


#7
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
De explicat... nu am cum sa o fac, pentru ca (1) nu dau astfel de sfaturi si (2) tine nitel si de experienta (sau "nas").

In schimb, am vrut sa arat ca se poate, ca o poate face (relativ) oricine [adica nu este nevoie de "resurse speciale"] , ca nu dureaza mult si ca e indicat ca lumea sa aiba grija asupra urmelor (digitale) pe care le lasa in online. Sau macar sa fie constienta ca ele exista si ca pot fi folosite in diverse scopuri.

P.S. **mely*@g

Edited by dexterash, 17 February 2017 - 14:07.


#8
sonnydellmarco

sonnydellmarco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,858
  • Înscris: 17.10.2006

View Postdexterash, on 17 februarie 2017 - 14:04, said:

De explicat... nu am cum sa o fac, pentru ca (1) nu dau astfel de sfaturi si (2) tine nitel si de experienta (sau "nas").

In schimb, am vrut sa arat ca se poate, ca o poate face (relativ) oricine [adica nu este nevoie de "resurse speciale"] , ca nu dureaza mult si ca e indicat ca lumea sa aiba grija asupra urmelor (digitale) pe care le lasa in online. Sau macar sa fie constienta ca ele exista si ca pot fi folosite in diverse scopuri.

P.S. **mely*@g

cross-references

#9
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Desigur! - printre altele :)

#10
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,110
  • Înscris: 22.05.2003
Vezi ce date ai la profilul public de pe forum, restul e prostia ta Posted Image

#11
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010

View Postdexterash, on 17 februarie 2017 - 14:04, said:

De explicat... nu am cum sa o fac, pentru ca (1) nu dau astfel de sfaturi si (2) tine nitel si de experienta (sau "nas").

In schimb, am vrut sa arat ca se poate, ca o poate face (relativ) oricine [adica nu este nevoie de "resurse speciale"] , ca nu dureaza mult si ca e indicat ca lumea sa aiba grija asupra urmelor (digitale) pe care le lasa in online. Sau macar sa fie constienta ca ele exista si ca pot fi folosite in diverse scopuri.

P.S. **mely*@g
Da ,,dexterash",iti recunosc meritele si te admir. De neadmirat e felul in care vrei sa ascunzi niste chestii de ajutor pt fiecare!! Nu e chiar fair play. Oricum,chit ca voi sta 2 luni 24/24 si tot voi afla. E doar curios ca sint niste vulnerabilitati minore de care multi nu stiu si care logic nu le-ar vrea. Acum eu tie ti-am pus o intrebare de pe forum,deduc ca ai vazut comntul meu,ai vazut adresa de yahoo si cam atit.nu ti-am dat nici un detaliu in plus si deja imi stii si gmail si postarile si ce am facut pe internet!! si ce ai scris tu intre stelute nu e adresa mea.ceva ceva stii dar  nu!! :) zi-mi macar in particular te rog frumos! ai adresa mea acum de yahoo.!!

View Postdexterash, on 17 februarie 2017 - 14:15, said:

Desigur! - printre altele Posted Image

View Postsonnydellmarco, on 17 februarie 2017 - 14:09, said:

cross-references
Ufaaaa,de referinte incrucisate imi arde prietene? :) plaseee,te rog fa un bine si zi-mi in particular macar citiva pasi.nu-mi mai sta mintea sa caut in ungherele internetului. oricum,nu stiu cum ai facut,virsta nu-mi mai da voie sa acumulez noi cunostinte atit de rapid,dar....esti bun. :) cred ca nu a durat mai mult de 15 min cu tot cu procesarea raspunsului pe forum. dar acum ma nedumireste altceva: madame aia e prima oara cind se ,,parle,, cu mine printr-o adresa de gmail. chiar alta treaba nu avea decit programare pe pc? :) si nici macar nu e in domeniu sau macar asemanator!!

#12
maddogg

maddogg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 674
  • Înscris: 25.11.2004
Poate dexterashu a cautat dupa vreun video numit cum a zis initiatorul in primul post, cu "pod acces" etc.

#13
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010

View PostAdm, on 17 februarie 2017 - 14:19, said:

Vezi ce date ai la profilul public de pe forum, restul e prostia ta Posted Image
Da mama draga!! e corect ce spui, si te admir pt inteligenta ta!! :) dar acestea nu au legatura cu adresa de gmail cu care postez pe youtube! mai ales ca tu nu aveai referinte de la mine despre filmulete.imi puteai spune alt filmulet postat,nu exact ala. :) imi asum prostia,sa stii. cine va spune vreodata ,,nu sint prost,, e mai prost decit este. te rog mult de tot,trimite-mi in privat cum ai reusit atit de repede si cum naiba sa ma feresc. e tragic ce mi se intimpla si nu stiam desi folosesc netul asta mai mult decit oricine. si nu doar pt like pe fb!! :)

#14
EllaBeauty

EllaBeauty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,882
  • Înscris: 18.12.2011

View PostAdm, on 17 februarie 2017 - 14:19, said:

Vezi ce date ai la profilul public de pe forum, restul e prostia ta Posted Image

Adm a explicat clar nu mai e nimic de explicat "cu respect nemasurat ,,salvati-ma,,!"

Edited by EllaBeauty, 17 February 2017 - 14:42.


#15
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010

View Postnamug, on 17 februarie 2017 - 14:40, said:

Da mama draga!! e corect ce spui, si te admir pt inteligenta ta!! Posted Image dar acestea nu au legatura cu adresa de gmail cu care postez pe youtube! mai ales ca tu nu aveai referinte de la mine despre filmulete.imi puteai spune alt filmulet postat,nu exact ala. Posted Image imi asum prostia,sa stii. cine va spune vreodata ,,nu sint prost,, e mai prost decit este. te rog mult de tot,trimite-mi in privat cum ai reusit atit de repede si cum naiba sa ma feresc. e tragic ce mi se intimpla si nu stiam desi folosesc netul asta mai mult decit oricine. si nu doar pt like pe fb!! Posted Image
Aaaaa,si uitam: eu de fapt eram nedumerit cum putea sa stie doamna aia de postarea mea cu podetul daca e prima oara ca ne intersectam? dar e peste puterile mele de judecata cum s-a dus fix pe postarea mea si cum a presupus ca am acel filmulet pe youtube? dupa mine doar cineva cunoscut a avertizat-o!! pt ca s-a prezentat cu cineva din primarie la locatie! :)

View PostEllaBeauty, on 17 februarie 2017 - 14:41, said:

Adm a explicat clar nu mai e nimic de explicat "cu respect nemasurat ,,salvati-ma,,!"
Naaa Ella,ce sa spun acum? daca nu dai acel citat aveai balonari? fix in copy paste-ul ala sta toata enigma,da? citeste draga ce am adaugat mai apoi? cum daca cu tipa nu am avut de-a face s-a dus fix pe acea postare! stia ea pe naiba ca am eu podete filmate! ufaaaaa.

#16
costeld69

costeld69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,721
  • Înscris: 07.02.2011

View Postnamug, on 17 februarie 2017 - 13:38, said:

1. ... as vrea sa stiu daca cineva,tastind adresa mea ,,[email protected],, cu care mi-am facut contul de youtube,implicit de google,poate ajunge in postarile mele de pe youtube? ...
.
2. Ca prostu,desi nu folosesc de azi internetul ,am scris direct in google ,,[email protected],,, adica exact adresa cu care ma loghez in youtube
....
1. Da
2. Ai scris direct in google, dar ai incercat sa scrii si sa dai search in youtube?

#17
tiomarami

tiomarami

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 769
  • Înscris: 24.11.2015

View Postnamug, on 17 februarie 2017 - 14:40, said:

dar acestea nu au legatura cu adresa de gmail cu care postez pe youtube!

https://www.youtube....t9f8K96LoiR3mdw
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/GZdKXyA86jc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
https://carzz.ro/uti...223717b641.html
[email protected]

Edited by tiomarami, 17 February 2017 - 15:00.


#18
namug

namug

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 148
  • Înscris: 06.04.2010

View Posttiomarami, on 17 februarie 2017 - 14:58, said:

tiomarami, intelege prietene ca nu am postat cu acea adresa! e veche si de demult! cum iti explici ca tipa sa dus glontz pe acel filmulet cind e prima oara ca am vorbit!? nici nu o cunosteam si nu avea de unde sa stie ca am postat acel filmulet cu podetul!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate