Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Analize Medicale - cu un rezultat sub limita.

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
iulian90

iulian90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 493
  • Înscris: 06.04.2011
Buna Seara. Acum 2 saptamani am luat o cazatura zdravana pe gheata si dupa cam 3 zile am simtit niste dureri pe la stomac ba prin partea stanga in dreptul splinei si am decis ca dupa 2 zile de durere intensa sa merg la medic care in urma tratamentului facut mi-au disparut toate durerile si ma simt ok. Problema este ca Dna. doctor mi-a recomandat niste analize care abia astazi am reusit sa ajung sa le iau iar din rezultat reiese ca una din ele este sub limita fapt care ma cam speriat si ma bagat in ceata. Rog daca este vreun medic aici sa imi interpreteze si mie analizele ce o sa le postez mai jos desi nu stiu daca am postat unde trebuie si sa imi spuna care ar fi urmatorul pas si ce ar trebuii sa fac in contiinuare. Multumesc mult, o seara buna.
[ https://s27.postimg.org/d64cqhh37/analize_001.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Attached Files


Edited by iulian90, 08 February 2017 - 18:25.


#2
seck

seck

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 28.03.2007
Cat timp hemoglobina este buna , nu ai de ce sa iti faci griji.
RDW ajuta doar la diferentierea anemiilor.
Nu trebuie sa faci nimic. E posibil ca daca te duci azi sa le mai faci , acesta sa iasa normal.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate