Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

L-carnitina / alt burner

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,413
  • Înscris: 15.12.2009
Sunt supraponderal, tensiunea arteriala este ridicata.

#20
wreckdd

wreckdd

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 16.10.2016

View PostKersim, on 03 ianuarie 2017 - 15:07, said:

Totusi, scuze ca ma bag, dar ce treaba are greutatea cu inima Posted Image? Ai 90 de kilograme, nu 250..

Attached File  Capture.PNG   10.61K   23 downloads
(aia la 92 kg nu stiu cat de relevanta e, ma simteam super ametit toata ziua, probabil si de aia tensiunea mica, in principiu fac cam 3 masuratori pe zi la distanta de cateva ore si iau media)

In perioada asta de masa am zis sa imi monitorizez tensiune arteriala just for lols. Poti sa vezi si singur rezultatele.

Oricum, multe kg din alea is apa, am tranzitionat de la definire la surplus caloric destul de agresiv.

P.S: 1.83 inaltime / 0 cardio / bodyfat undeva intre 15 si 17%

Edited by wreckdd, 04 January 2017 - 00:00.


#21
floringhe

floringhe

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 91
  • Înscris: 16.05.2016

View PostAnn0nyym0us, on 25 decembrie 2016 - 18:05, said:

Am cam inceput sa pun kg la burta, si devine periculos pentru inima mea. Vreau sa dau jos. Dieta am pus-o la punct, programul de antrenament la fel. Vreau sa consum si un fat burner in urmatoarea perioada, insa nu stiu exact ce sa aleg.

Am observat ca in mare parte e nevoie de un produs cu Carnitina, insa nu stiu daca pudra, pastile, efervescent. Scopul meu este sa reduc vreo 15kg in 6 luni.

Bugetul pentru burner ar fi de vreo 400-450 lei pentru astea 6 luni. Ce imi recomandati in banii astia? De retinut, bugetul e pentru toate cele 6 luni, deci trebuie sa ma incadrez la vreo 75 de lei pe luna, hai 100, daca chiar merita diferenta.

Inca ceva, tensiunea mea este un pic cam ridicata (140 / 70), in principiu din cauza greutatii. Ma afecteaza cumva un fat burner? Multumesc.

poti sa iei de care vrei , oricum nu o sa iti aduca nici un benefeciu

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate