Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

cautare in 2 exceluri diferite

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
justyfrusty

justyfrusty

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.09.2016
Buna seara la toata lumea. Am nevoie de un programel sau ceva similar care cauta in 2 exeluri diferite , imi exatrage cateva celule si mi-le compara pentru a afla daca is la fel denumirile. Primul exel il pot deschide manula , iar al doilea ii linkuit pathname in primul excel in tabu 3.

#2
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Ce inseamna "cateva"... ca e cam vag termenul... si poate cuprinde si sute (avand in vedere cate cellule are numai o foaie de lucru in Excel...
Programare stii (vba pentru excel)? Cu asta iti poti scrie propriul tau program, dupa gust, si care sa faca exact ce vrei tu si cum vrei tu.

#3
justyfrusty

justyfrusty

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 26.09.2016
Maxim 20 de celule. In VBA nu am lucrat am experienta in C

#4
tester111

tester111

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 10.02.2016
Nu ai nevoie de nici un programel.
[ http://image.prntscr.com/image/22f0d2aabdbf4682b089fd0dc1ddb55f.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate