Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Site de vanzare - babyplus.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
bughy84

bughy84

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.10.2012
Rog moderatorii sa mute anuntul in caz ca nu am postat corect.
Cum spune si titlul am un site de vanzare - babyplus.ro. Am creat o pagina cu, sper eu, toate detaliile si istoric despre site: http://www.babyplus....nzare/index.php

Multumesc

#2
Digynykraf

Digynykraf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 706
  • Înscris: 28.02.2016
Ai ratat ce era mai important. A produs vreun ban?

#3
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Asta nici macar nu e un magazin, doar un site de prezentare + link afiliere. 6000 euro? Posted Image  Cu banii astia faci un magazin mult mai bun decat ce ai tu.
Dream on :)

#4
cristirg

cristirg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,711
  • Înscris: 16.11.2012
6000 € mult, linkuri cu profitshare catre alte site-uri, ...

#5
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Practic tu vinzi un magazin online fake care nu face decat sa insereze linkuri Profitshare pentru comision. Si mai e si nisat pe ceva care nu face volum.

#6
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Ca sa-ti dea cineva atatia bani pe el trebuie sa produca vreo 1000 euro pe luna. Dar nu cred ca face nici 100 lei.

#7
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
@Mizu, sa nu exageram totusi, daca producea 1000 eur pe luna cerea vreo 10 milioane de eur. Posted Image

ON: Cat produce site-ul din afiliere? Captura din profitshare pe ultimele 12 luni ar ajuta mai mult decat tot ce ai postat pana acum...

Edited by LensFlare, 16 September 2016 - 18:47.


#8
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --

View PostMizu, on 16 septembrie 2016 - 18:42, said:

Ca sa-ti dea cineva atatia bani pe el trebuie sa produca vreo 1000 euro pe luna. Dar nu cred ca face nici 100 lei.
Cred ca glumesti... cine vinde un site care produce 1000 euro pe luna (chiar daca din click bait cu afiliere) cu doar 6000 euro, adica venitul pe 6 luni? :D

#9
maxtron_69

maxtron_69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,534
  • Înscris: 18.08.2010
De ce e in dezbateri?

E softpedia un site de bursa vanzari?

#10
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,805
  • Înscris: 10.12.2006
Nu glumesc, pretul corect e profitul pe 6-12 luni. Dar el oricum e foarte departe.

#11
Guest_truet_*

Guest_truet_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Nu stiu ce siteuri ai cumparat tu, insa cele care produc legal si nu apartin unui disperat nu se vand pe venitul de pe 6 luni.
Se fac exituri de ordinul zecilor de mii la unele siteuri romanesti care inca nu fac bani si abia ajung la break-even cu cat scot venit... dar sunt nisate/localizate si au trafic :D

Desigur nu e cazul celui de mai sus... trafic nu are (medie de sub 300 pe zi din care peste 70% sunt new si provin din click-bait), iar venituri nu cred ca face din Profitshare.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate