Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Comenzi terminale mobile Digi.Mobil.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
955 replies to this topic

#1
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Partea a II-a. Postare plăcută!

View Postmonolite, on 17 iunie 2014 - 12:26, said:

Pentru ca este un mare interes pentru noile telefoane introduse de RCS&RDS la abonamentele de telefonie mobila, am creat un poll sa vedem cati suntem cei care au dat deja comenzi pentru telefoane si care e statusul lor de livrare http://forum.softped.../page__st__1386 .
Care mai aveti sugestii referitoare la acest subiect scrieti aici, în partea a II-a.
Daca este cineva care a comandat telefon si a primit sa posteze aici

Edited by megafanro, 31 August 2016 - 17:29.


#2
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015

View Postmegafanro, on 31 august 2016 - 17:21, said:

Partea a II-a. Postare plăcută!
Iti Multumesc!

#3
leomagic44

leomagic44

    Io, cu electronii.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,043
  • Înscris: 06.02.2012
Chiar ma intrebam cand o sa dispara sondajul care era pentru terminalele din 2014.

#4
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
Salutare, am comandat in magazinul DGI din Craiova un tel. Allview X3 Soul Style in 20.08; stiti cumva cand se livreaza?!

#5
MELODY

MELODY

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,539
  • Înscris: 21.03.2005
Nici macar mama Omida sau ghicitoarele din Mogosoaia cu Mertzane in curte  nu pot rezolva aceasta enigma.

#6
d3m3ntzial

d3m3ntzial

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 14.02.2007
Samsung A5 (2016) comandat in data de 22 august 2016. Inca il astept. Nu stiu cat o sa mai am rabdare,sincer...!Posted Image

#7
delkins

delkins

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 16.08.2016
Comanda facuta ieri seara pentru Xiaomi Redmi Note 3 Pro, azi m-a sunat o doamna de la DIGI, maine imi vine telefonul.
Multumesc pentru promptitudine.

Edited by delkins, 06 September 2016 - 10:17.


#8
Maffw

Maffw

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.09.2016

View Postd3m3ntzial, on 06 septembrie 2016 - 08:50, said:

Samsung A5 (2016) comandat in data de 22 august 2016. Inca il astept. Nu stiu cat o sa mai am rabdare,sincer...!Posted Image


La fel si eu. Tot pe 22 August 2016 , tot un A5 (2016). Inca il astept.

#9
d3m3ntzial

d3m3ntzial

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 14.02.2007
Chiar te rog sa scrii aici cand it ajunge si pe ce culoare.

#10
xbod

xbod

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 93
  • Înscris: 08.09.2014
Cred ca mai avem de asteptat pentru telefoane.Ieri am fost si am intrebat daca mi-a venit telefon(samsung j3-de pe 22august)iar ce de la digi mi-a zis foarte clar sau ci subinteled:nu e pe stoc la bucuresti,daca era il primeai in doua zile(adica astepta sa vina vaporul din china ca nu am ce sa iti fac).

#11
M-I-N

M-I-N

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 02.06.2016

View Postd-ardeleanu, on 02 septembrie 2016 - 11:49, said:

Salutare, am comandat in magazinul DGI din Craiova un tel. Allview X3 Soul Style in 20.08; stiti cumva cand se livreaza?!

Stai linistit. Eu am dat comanda tot dintr-un DIGI POP din Craiova, tot la Allview X3 Soul de pe 8.08.2016 si tot nu am primit nici macar un sms gen: "idiotule mai asteapta o luna ca nu e pe stoc". Oricum imi expira poimaine termenul legal de 30 de zile de raspuns la sesizare si ii mai umflu cu 2 sesizari. O sesizare la sesizare si alta noua Posted Image. Probabil ca astia de la RDS au sute de mii de sesizari si nu fac fata. Pai normal ca au atat de multe sesizari daca serviicile scartaie rau.. ar trebui unse cu ulei de balena.

View PostMELODY, on 04 septembrie 2016 - 04:56, said:

Nici macar mama Omida sau ghicitoarele din Mogosoaia cu Mertzane in curte  nu pot rezolva aceasta enigma.

Eu zic ca Digi ar putea rezolva aceasta "ghicitoare" daca ar fi mai seriosi si nu ar mai servii clientii cu minciunele prajite prin PoPuri.. Posted Image

Edited by M-I-N, 07 September 2016 - 12:38.


#12
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008
Eu cred ca cei neseriosi sunt Allview, nu sunt in stare sa onoreze cererile...le dau telefon azi!!!

#13
M-I-N

M-I-N

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 02.06.2016
Atata timp cat telefonul este in stoc in magazinul lor si pe stoc la emag si la alte magazine nu cred ca este vina Allview ci mai degraba este vina Digi.Mobil. Oricum daca suni sa zici ce iti zic cei de la suport :)

Edited by M-I-N, 08 September 2016 - 10:02.


#14
doralex2003

doralex2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 23.01.2013

View Postdelkins, on 06 septembrie 2016 - 10:17, said:

Comanda facuta ieri seara pentru Xiaomi Redmi Note 3 Pro, azi m-a sunat o doamna de la DIGI, maine imi vine telefonul.
Multumesc pentru promptitudine.

Ce se mai stie de comanda 2279527 plasata initial pe 02.08.2016?
Parca nu as vrea sa fac reclama negativa pe toate forumurile pe unde am cont, dar telefonul este/a fost pe stoc. M-au sunat pe data de 10.08.2016 sa il livreze; De ce m-au pus sa anulez comanda si sa fac alta "pentri a-mi pierde prioritatea" daca stiau ca nu rezolva nimic cu asta?
Sa il scoata de pe site daca nu il pot livra.
Luna asta o sa semnez si al doilea voucher pe al doilea numar de telefon care il am (si care expira in septembrie) si in urmatoarele 2-3 zile ma duc la Vodafone sa fac portare.
Din punctul meu de vedere acele acte aditionale sunt NULE deoarece pana in prezent nu am beneficiat de reducerea specificata pe ele, deci nu ma obliga sa prelungesc abonamentele.
De la data semnarii actului aditional de prelungire/voucher-ului nu am beneficiat NICI de suma specificata pe el, NICI de telefonul comandat deci una dinte parti nu si-a respectat OBLIGATIILE CONTRACTUALE.

#15
dan2014sv

dan2014sv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,222
  • Înscris: 24.07.2014

View Postdoralex2003, on 08 septembrie 2016 - 11:07, said:



Ce se mai stie de comanda 2279527 plasata initial pe 02.08.2016?
Parca nu as vrea sa fac reclama negativa pe toate forumurile pe unde am cont, dar telefonul este/a fost pe stoc. M-au sunat pe data de 10.08.2016 sa il livreze; De ce m-au pus sa anulez comanda si sa fac alta "pentri a-mi pierde prioritatea" daca stiau ca nu rezolva nimic cu asta?
Sa il scoata de pe site daca nu il pot livra.
Luna asta o sa semnez si al doilea voucher pe al doilea numar de telefon care il am (si care expira in septembrie) si in urmatoarele 2-3 zile ma duc la Vodafone sa fac portare.
Din punctul meu de vedere acele acte aditionale sunt NULE deoarece pana in prezent nu am beneficiat de reducerea specificata pe ele, deci nu ma obliga sa prelungesc abonamentele.
De la data semnarii actului aditional de prelungire/voucher-ului nu am beneficiat NICI de suma specificata pe el, NICI de telefonul comandat deci una dinte parti nu si-a respectat OBLIGATIILE CONTRACTUALE.

Fa le reclamatie la OPC. Vand tel pe care nu le au in stoc, iar multi, isi prelungesc contractele in speranta ca si iau tel, insa ala nici macar pe vapor nu a ajuns. Cei care vor sa si ia tel de la Digi, sa si faca comanda la tel prima data. Daca vine, sa si prelungeasca contractul, daca nu, la revedere. Ce fac ei nu e deloc corect si legal. Vand produse pe care nu le au pe stoc si nici nu au data precisa la livrare. Nu inchideti ochii la vrajeli ieftine de marketing.

#16
khristy36

khristy36

    Sunt bestii care se plimba prea mult pe pamant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 02.10.2010
Voucherul este valabil 6 luni, dacă în această perioadă nu se aduce tel pe stoc?, nu mai zic ca in 6 luni își pierde din valoare, din cauza tehnologiei care evoluează rapid.

#17
florian26

florian26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 28.07.2007
17 August comanda Philips S326. Nu ma grabesc! A primit cineva acest telefon?

#18
VladutzU2013

VladutzU2013

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,557
  • Înscris: 21.01.2013
S309 am primit eu in 2 zile de la comanda,prin curier.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate