Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Noile pachete de la U.P.C disponibile Oficial.

- - - - -
  • Please log in to reply
599 replies to this topic

#595
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Foarte bine ! Ce ai obtinut? Sper ca fara prelungire ca tot ei ies in castig...

#596
Tudor75

Tudor75

    peRFect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,150
  • Înscris: 14.12.2007
Era clar ca la tine se schimbase abonamentul. Bina ca ai fost lamurita acum. Greseala este totusi la ei. Ar fi trebuit sa stie/te anunte.
LE: Bravo Monica!!! Posted Image :OK:

Edited by tudor75, 05 December 2016 - 16:59.


#597
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006
pai era clar. dar eu le spuneam ca eu am solicitat sa am aceleasi abonament atunci cand am modificat pachetul de servicii.si ei imi spuneau ca nu am convorbiri in afara UE si eu le spuneneam ca am in Europa si ei ca nu si tot asa.
De aceea m-am enervat si le-am cerut si bonusul.
@queron: tocmai ce prelungisem in septembrie.
@tudor75, multumesc. Va zisesem eu ca stiu ca am dreptate si de aceea nu m-am lasat. Cu siguranta greseala a fost a angajatei care a pus in sistem abonamentele atunci cand am facut renegocierea. Probelema era la denumire caci se numea la fel dar beneficiiile erau diferite. Problema mea era ca modificarea ma afecta in mod direct caci chiar pt asta pastrasem nr de fix. Caci conv in UE am in abonamentul de mobil.

Edited by moniK_06, 05 December 2016 - 17:05.


#598
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Aaa, am inteles, foarte bine ai facut, daca toti ar face ca tine, astia nu ar mai fraieri pe nimeni si ar sta cu morcovu in fund ca sa ne multumeasca pe noi.

#599
moniK_06

moniK_06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 11.11.2006
@queron, asta ma deranjeaza si pe mine maxim: sa fiu pacalita. Poate ca in cazul de fata nu a fost cu intentie dar probelema era ca modificarea ma afecta in mod direct si de aceea si eu am considerat ca trebuie sa se revanseze.
Prima data ma luase: ca stiti...v-am scazut contravaloarea convobirilor. Si le-am zis ca asta nici nu se pune problema ca normal ca trebuie sa mi le scada.

#600
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Da, daca te ții tare ii faci cum vrei tu... daca esti si informat/informata de concurenta i-ai rupt in doua si scazi abonamentul la maxim.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate