Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Sfaturi si sugestii blog

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
Michidoo

Michidoo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,425
  • Înscris: 15.01.2008
pe locul 2 dupa sex (recomandat deja de colegul), sunt problemele medicale si in special cele femeiesti. Iar cum romanii au o aplecare speciala pentru tot felul de sfaturi babesti sau semi-profesionale (=farmacisti), orice, numai doctor nu, vei face succes. Printre problemele femeiesti mentionez: candidoza vaginala, HPV-ul (care e in top pentru ca toate pustoaicele se panicheaza dupa ce o fac cu toti nespalatii si se umplu de bube) si contraceptia, in special anticonceptionalele si problemele care vin odata cu ele (de ex, paranoia ca ramane insarcinata). Disperatele astea cauta in continuu informatii si sunt dispuse sa creada ORICE, deci o sa-ti faca trafic enorm pe blog, din care, evident, vei putea scoate bani.

Ca sa-i raspund si colegului care intreaba de ce i-ar da cineva idei bune pe care poate sa le puna in aplicare? Uite ca eu n-am timp si chef de un astfel de proiect. Dar am facut niste observatii care ar putea fi un punct de plecare pentru cineva istet si muncitor. Nu stiu daca e cazul acum, dar poate persoana potrivita va citi candva ideea mea si o va pune in aplicare cu succes. M-as bucura...

PS. mai poti scoate bani din bloguri cu zodiace, pentru ca, nu-i asa, vrem cu totii sa stim cum ne merge azi, saptamana asta, luna asta...Nu-i mare lucru sa copiezi horoscoapele de prin alte parti. Eu m-as distra un pic si as folosi un soft de alcatuit fraze la intamplare (trebuie sa existe), click-click si gata horoscopul Posted Image Sau, daca vrei sa muncesti putin, traduci horoscoape de pe site-urile de afara. Bagi si un horoscop personalizat pe bani (2 euro pare decent), trimiti acelasi lucru la toata lumea. Si un serviciu prin sms care raspunde la o intrebare (aici e cel mai simplu, o sa intrebe toate daca se marita anul asta, dai si tu raspunsul cu da sau nu, in functie de cat de disperata pare) - tot vreo 2 euro poti sa ceri.

Edited by Michidoo, 04 July 2016 - 19:47.


#20
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,654
  • Înscris: 22.01.2015
"Cum supravietuiesc cu 35 de lei pe zi in Romania"Mergand la munca.Stand in chirie. fumand,mancand.I-feon.  Dai batai.

#21
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007
da-l dreacu de blog. mai bine joaca fifa.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate