Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Cod extragere date din ziua anterioara

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
florin07_fcsb

florin07_fcsb

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.06.2016
Salut. Aveti un cod sa extraga date din baza de date din ziua anterioara ?
Ca sa ma fac inteles , am un site de top , si vreau ca la site-urile inscrise sa imi apara si vizitele care au fost ieri . Puteti sa ma ajutati ?

#2
motanu_mic

motanu_mic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,041
  • Înscris: 16.12.2013
Nu am inteles, ai un site tip director web cu alte siteuri inscrise si vrei sa vada si ei cate vizite au avut in fiecare zi pe pagina lor?

#3
florin07_fcsb

florin07_fcsb

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.06.2016
Deci acesta este site-ul http://trafic-wap.info/site.php?id=2 vreau sa apara unde scrie ieri si vizitele care au fost ieri. nu vreau sa le apara lor pe site si decat la mine pe top

#4
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,390
  • Înscris: 08.02.2011
Trebuie sa ai o baza de date in care sa ai o coloana cu ziua in care se contorizeaza traficul; daca nu ai deja atunci trebuie sa modifici tabela in acest sens; bineinteles doar dupa modificare poti salva si vizitele din ziua precedenta.

#5
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,889
  • Înscris: 07.08.2008
Faci o coloana noua in baza de date si inainte de momentul in care se face resetarea datelor si incepe o zi noua, salvezi acele date in coloana noua iar de acolo preiei datele pentru ziua anterioara.

#6
florin07_fcsb

florin07_fcsb

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.06.2016
Pai am o coloana in baza . dar nu stiu cum sa le salvez in acea coloana.
imi poti da tu tot codul cu salvare si resetare ?

#7
Travertin

Travertin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,066
  • Înscris: 04.10.2015
Tehnic trebuie facut un script php in functie de baza de date. Nu poate fi ceva de-a gata. Fiecare baza de date are o anumita structura. E posibil sa ai nevoie si de vreun pivot daca trebuiesc date din mai multe tabele. Dar daca ai cpanel poate gasesti acolo prin statistici.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate