Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Canalele Intact în HD (Antena 3, Antena Stars, ZU și Happy Channel).

- - - - -
  • Please log in to reply
3468 replies to this topic

#3349
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
vezi ca n-ai platit factura la Orange =)))

#3350
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,262
  • Înscris: 30.03.2019
Piratii de la care are stream-ul n-au platit ;))))

#3351
Gabrielrosca111

Gabrielrosca111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 04.05.2014

View PostIceCoolExtreme, on 23 decembrie 2021 - 11:40, said:

Antena Internațional HD retransmite Antena 1 SD.
Attachment Screenshot_20211223-113427_IPTV Extreme.jpg
Defapt retransmite Antena 1 HD doar că nu apare simbolul HD de la sigla A1 HD. Același lucru cred că este valabil când retransmite „în direct” de la Antena 3 HD sau Antena Stars HD...

#3352
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Sigla de Crăciun
Attached File  Screenshot_20211225-162710_IPTV Extreme.jpg   514.07K   46 downloads

#3353
Gabrielrosca111

Gabrielrosca111

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 04.05.2014
Siglă de Crăciun și pe Antena 3 de ieri:Attached File  Antena 3 (Craciun 2021).png   79.32K   6 downloads

#3354
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Happy Channel va difuza pe 6 ianuarie de la ora 20.00 cea mai de succes comedie romantică de la turci din ultimul an, „Dragostea plutește în aer” („Sen Çal Kapımı” în original) https://www.tvmania....-channel-325366

#3355
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018

PROGRAM TV ANTENA STARS DE REVELION 2022. SURPRIZA PREGĂTITĂ DE ANDREI ȘTEFĂNESCU ȘI NATALIA MATEUȚ LA VEDETELION


Unele dintre cele mai îndrăgite vedete din showbiz-ul autohton se alătură maratonului distracţiei în noaptea dintre ani, la Antena Stars. Postul le-a pregătit telespectatorilor patru programe speciale de Revelion, cu un număr impresionat de vedete.

Astfel, începând cu ora 20:15, Andrei Ştefănescu va fi alături de Natalia Mateuţ la marea petrecere între prieteni, Vedetelionul, unde se va lăsa cu duete inedite între artişti, dar şi cu întrebări incomode şi haioase şi multe provocări.

Pentru prima parte a programului de Revelion, cei doi i-au invitat alături de ei pe aşii comediei. Valentina Fătu şi Vasile Muraru le-au pregătit telespectatorilor multe reprize de umor.

Muzica va fi asigurată de Adriana Antoni, Trupa Alb Negru, Steliana Sima, Constantin Enceanu, Florin Vasilică şi grupul Teleormanul.

Ultima înregistrare TV a lui Petrică Mâțu Stoian

Totodată, telespectatorii vor putea urmări ultima înregistrare la un post de televiziune a lui Petrică Mâţu Stoian.

Regretatul artist va putea fi urmărit într-o filmare specială alături de prietenii săi şi fiul său de suflet, Alin Gabriel Matei.

MegaStarul invită vedetele să descopere VIP-urile mascate

Apoi, Andrei şi Natalia vor da startul provocărilor într-o operaţiune care îi va lăsa pe toţi…mască. La îndemnul MegaStarului – un personaj pe care nimeni nu l-a văzut nicio secundă, ci doar i-a auzit vocea în platou, artiştii au încercat din răsputeri să afle cine se ascunde în spatele vedetelor sub acoperire special invitate în platou.

Iulia Albu, Andreea Bălan, Lavinia Pârva, Carmen Şerban, Natalia Duminică, Valentin Sanfira, Codruţa Filip, Armin Nicoară, Claudia Puican, Georgiana Lobonţ, Dima, Deea şi Dinu Maxer, Daciana şi Suzana Vlad, Nasrin, Tavi Clonda, Ramona Ilie, Chef Mino sunt doar câţiva dintre cei care se vor întrece să descopere cât mai multe VIP-uri invitate, de asemenea, la petrecerea de Revelion.

Petrecerea va continua sub atenta supraveghere a Nataliei şi a lui Andrei, când două echipe de vedete vor trebui să treacă printr-o serie de provocări de foc, la propunerea aceluiaşi MegaStar. Maria Cârneci, Emilia Ghinescu, Tudor Turcu, Armin Nicoară, Claudiu Puican, Deea Maxer, Minodora, Maria Constantin, Vali Vijelie, Marcela Fota, Tavi Clonda, Aurora şi Săndel Mihai, Daniela Gyorfi sau Dima sunt doar câteva dintre vedetele care vor lua parte la proba inedită.

Petrecem românește cu Mirela, de Revelion 2022, la Antena Stars

Spre dimineaţã, „Petrecem româneşte cu Mirela”, într-un program special de Revelion, cu muzicã de petrecere şi momente umoristice, în cadrul unei petreceri autentice româneşti, la Antena Stars.

Irena Boclincă, Mariana Ionescu Căpitănescu, Mioara Velicu, Elisabeta Turcu, Olguţa Berbec, Constantin Enceanu, Elena Merişoreanu, Beatrice Băndoiu, Maria Ghinea şi Steliana Sima sunt doar câţiva dintre artiştii care îi vor fi alături Mirelei Vaida la marea petrecere dintre ani, de la Antena Stars.

Sursa: https://www.tvmania....speciale-328207

Edited by IceCoolExtreme, 29 December 2021 - 00:23.


#3356
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Ameri Nasrin și Dima Trofim, out! Antena Stars rămâne fără matinal

Din informațiile FANATIK, până la această oră, deși nu a fost nimic comunicat pe cale oficială, cei de la matinal au fost anunțați că își pot căuta altceva de lucru. E adevărat, Ameri Nasrin a fost, deja, ofertată de cei din Antenă pentru un alt proiect, dar decizia vedetei matinalului care de opt ani făcea emisiunea de dimineață se mai lasă așteptată. Colegii ei, însă, nu au fost la fel de norocoși, iar Dima Trofim a rămas ”liber de contract”, la fel ca și o parte din echipa din spatele camerelor de luat vederi.

Interesant este însă că, în locul matinalului de la Antena Stars – ultima ediție urmând să aibă loc pe 30 decembrie 2021 –  nu va fi difuzată nicio altă emisiune a postului, șefii căutând soluții cât mai ieftine pentru a umple respectivul slot orar, urmând, probabil, să fie difuzat un film sau un serial mai vechi.

Brigitte și Pastramă, puși pe liber

După câteva sezoane ale reality-show-ului făcut de Brigitte și de Florin Pastramă, Antena Stars a decis să renunțe la serviciile lor, cauza fiind legată de audiențele extrem de mici pe care le aduceau. Și, în ciuda scandalurilor și a poveștilor spuse în fața camerelor de luat vederi, adeseori mult exagerate, audiențele show-ului în care Brigitte a fost starul au rămas mici, așa că, zilele trecute, cei doi au fost anunțați că nu vor mai face parte din proiectul Antenei Stars din 2022.

La fel a pățit și Armin Nicoară, ”Regele Saxofonului din Banat”, cel care, alături de iubita lui, cântăreața Claudia Puican, aveau un reality-show în care își prezentau viața printre concerte și distracție.

Armin Nicoară: “Am fost anunțați că nu vom mai face show-ul”

”Am fost anunțați că nu vom mai face show-ul. E adevărat, înainte, noi am vorbit cu producătoarea noastră, i-am spus că ne este destul de greu să mergem și la cântări, la petreceri, să și filmăm… Nu știu cum au fost audiențele show-ului, nu știu dacă de aceea s-a renunțat la a continua colaborare. Oricum, noi nu putem spune că suntem supărați, ne era destul de greu să facem față la programul încărcat.

Și, ca să fim sinceri, încă de când le-am propus proiectul am discutat cu producătorii să facem un sezon și să vedem apoi cum a mers și să luăm decizii cu privire la un alt sezon. Oricum, deja a fost filmat cam totul, am făcut și încheierea, așa că lucrurile s-au rezolvat”, a mărturisit, în exclusivitate pentru FANATIK, Armin Nicoară.

De asemenea, din informațiile pe care le-am obținut pe căi neoficiale, emisiunea Mămici de pitici cu lipici nu este sigură că se va mai regăsi în grila postului Antena Stars, vedete precum Gabriela Cristea sau familia Maxer urmând să primească alte proiecte.

Ana Morodan și Amalia Bellantoni vor avea show-uri la Antena Stars

Dacă s-a renunțat la colaborările cu Brigitte și Florin Pastramă și Armin Nicoară și Claudia Puican, cei de la Antena Stars vor propune, totuși, alte două reality-show-uri în schimb.

Astfel, Ana Morodan, supranumită ”Contesa digitală” va avea un show în care își va expune, mai mult sau mai puțin, viața și afacerile, controversatul influencer dorind să revină la TV după ce a fost pusă pe liber de cei de la PRO TV, acolo unde a jucat rolul de detectiv la ”Masked Singer”.

De asemenea, la Antena Stars va avea un reality-show și una dintre cele mai controversate personaje ale momentului, Amalia Bellantoni, una dintre aprigele contestatare ale măsurilor luate de guvernați în ceea ce privește pandemia de COVID-19. Oricum, în ultima vreme, Amalia Bellantoni, proprietara unui restaurant cu specific sicilian și al unor afaceri conexe, devenise un invitat obișnuit al emisiunilor de la Antena Stars.

În altă ordine de idei, Antena Stars pare să fi devenit locul în care s-au ”refugiat” emisiuni care, de-a lungul timpului, au creat controverse cât se poate de serioase în lumea televiziunii. Astfel, după ce Dan Capatos și emisiunea sa, XNS, a fost mutată, pe același interval orar, de la Antena 1 la Antena Stars, a urmat și Mirela Vaida, alături de Acces Direct. Mutările cu pricina au provocat însă nemulțumiri cât se poate de serioase în rândul echipelor celor două emisiuni.

Antena 1 a renunțat la vedete precum Cosmin Seleși

Nu doar Antena Stars pare să fie afectată de plecări ale unor vedete cu greutate din cadrul televiziunii, ci și ”sora mai mare”, Antena 1. Astfel, Cosmin Seleși și-a luat deja adio de la emisiunea ”Te cunosc de undeva”, și a ”sărit în barca” celor de la Pro TV, alături de care a și filmat Protevelionul, emisiunea dedicată Revelionului.

De altfel, din informațiile FANATIK, mulți din echipa emisiunii ”Te cunosc de Undeva”, care a fost difuzată timp de 16 sezoane, au început să își caute de lucru, vedetele de acolo rămânând fără cea mai mare sursă de vizibilitate publică.

Sursa: https://www.fanatik....-grila-19853733

#3357
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
După nouă ani în care a făcut parte din echipa de la Antena Stars, Ameri Nasrin și-a dat demisia în direct. https://www.libertat...a-stars-3908246

#3358
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
începând de joi, 6 ianuarie, în fiecare joi şi vineri, de la ora 20:00, telespectatorii Happy Channel se vor putea delecta cu povestea comediei romantice Dragostea pluteşte în aer (Sen Cal Kapimi), producţie care s-a bucurat de un mare succes în ultimul an.

începând din 8 ianuarie, în fiecare sâmbătă şi duminică, de la 20:00, la Happy Channel telespectatorii vor putea urmări serialul turcesc 1001 de nopţi (Binbir Gece), una dintre cele mai apreciate producţii de gen.

https://www.tvmania....de-nopti-328911

#3359
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Antena Stars a scos din grila de programe emisiunea soților Pastramă. După ce s-a spus că motivul ar fi lipsa audienței, Brigitte a făcut primele declarații.

Brigitte Pastramă a infirmat zvonurile care spuneau că audiența scăzută a dus la anularea show-ului său. Fosta soție a lui Ilie Năstase a declarat că, deși emisiunea avea audiențe bune, „nu ne-am mai dorit să mai continuăm”.

„Noi am avut un contract valabil până la sfârșitul anului. Din mai multe motive nu am mai dorit să-l prelungim. Inițial, a fost un contract de probă pentru anul 2020, iar, pentru că audiența a fost foarte mare, am semnat un contract pe un an întreg.

Dar, din mai multe motive, eu am specificat de-a lungul acestei perioade că nu doresc să prelungesc acest contract.

Contractul a fost respectat până la capăt, așa cum a fost semnat, cu toate clauzele stipulate, dar noi nu ne-am mai dorit să mai continuăm.  Nu am fost scoși din grilă!”, a dezvăluit Brigitte Pastramă pentru Cancan.

„A fost destul de obositor, iar reality acesta implica toată familia. Se filma la mine acasă, la business-urile mele. Pe lângă asta, și din punct de vedere material, din cauza problemelor pe care le are Florin, banii pe care-i primea el erau luați de un birou de executori judecătorești și rămâneau foarte puțini bani.

Dar am muncit foarte mult, nu e vina lor, pentru că ei plăteau, dar banii nu ajungeau la sursă și atunci am căzut de acord cu trustul să continuăm cât este contractul și atât”, a mai adăugat Brigitte

https://www.tvmania....dorit-sa-329431

#3360
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Natalia Mateuț și Andrei Ștefănescu ar urma să prezinte o emisiune la Antena Stars de la ora 10:00 după 24 ianuarie.
https://www.fanatik....mateut-19868106

Edited by IceCoolExtreme, 18 January 2022 - 09:53.


#3361
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Emisiunea Mireasa – Capriciile iubirii va fi difuzată în fiecare zi, de luni până vineri, de la 19:30, începând cu 24 ianuarie, anunţă Antena Stars. Aceasta este un „after show” al Mireasa, producţia care se vede pe Antena 1, tot de luni până vineri, de la 14:00. Un nou sezon, prezentat de Simona Gherghe, va debuta sâmbătă, 22 ianuarie, de la 13.30.

Printre noutăţile sezonului sunt prezenţa câtorva invitaţi permanenţi: Ion Şaulescu (fost concurent al sezonului 4 Mireasa), precum şi Andreea Deicu şi Ana Maria Florea.

În platoul emisiunii se vor întâlni atât concurenţii din casă, cât şi rudele lor, prieteni sau chiar fani ai show-ului.

https://www.paginade...ristea-20562913

#3362
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Ana Morodan, vedetă de Instagram cu peste 450.000 de fani, va avea emisiune la Antena Stars. Noua emisiune, REAlă by Ana Morodan se va vedea din 26 februarie, în fiecare sâmbătă şi duminică de la ora 22.00.

https://www.paginade...-stars-20612420

#3363
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,798
  • Înscris: 06.11.2018
Antena 3 a schimbat sloganul si identele
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/gKtCWWEa--w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3364
florinpopa1

florinpopa1

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,021
  • Înscris: 16.05.2021
Astea sunt mai faine

#3365
novo_

novo_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,262
  • Înscris: 30.03.2019
Antena Stars are sigla noua (e animata).

Attached Files



#3366
Andrei11161810

Andrei11161810

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 858
  • Înscris: 15.09.2017
Vad ca au mai umblat intre timp. Mai devreme era si mai mica. Oricum, schimbarea asta a schimbat audienta cu +0.1%Posted Image

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate