Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Server Privat Diablo II, 500+ Jucatori Online, Ladder Reset 13 Mai 2016

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
KXander

KXander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 27.12.2012
Salutare,

Va prezint un server privat de Diablo 2 care probabil va este cunoscut celor care jucati acest joc. Este cu siguranta cel mai pare server privat la aceasta ora si dateaza inca din anul 2005, asadar au peste 11 ani de activitate.

Se anunta resetul in cateva zile asadar voi posta aici reclama pe care au anuntat-o si la ei pe site.

Sunt multi romani pe server insa pe main channel se va folosi doar limba engleza ca sa ne putem intelege toate natiile. Puteti folosi limba romana pe orice canal separat, in privat sau in jocuri fara probleme.

Daca vrea cineva sa jucam impreuna astept un mesaj sau ne gasim in joc, adresa serverului si mai multe detalii gasiti pe http://europebattle.net/d2

Edited by KXander, 01 May 2016 - 20:38.


#2
Orange09

Orange09

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 16.06.2014
Imi e dor de robattle.. Posted Image

#3
CristianV93

CristianV93

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 329
  • Înscris: 09.05.2015
Jocul asta a fost destul de popular la vremea lui,adica prin 2000 si ceva,cam asa.Imi amintesc ca jucam si eu. A avut perioada lui de glorie. Acum este deja depasit.

#4
KXander

KXander

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 27.12.2012
Intr-adevar este vechi dar lumea inca il mai joaca. Eu am incercat diablo3 si nici nu se compara cu ce gameplay are d2, atat doar ca grafica e destul de invechita dar inca este distractiv sa il joci.

Orange09, fii serios. Cum sa iti fie dor de un server unde adminii erau corupti si dadeau iteme pe sub mana la "amici"? In orice caz suntem multi care am jucat be robattle si gs si acum jucam pe europebattle.net (apropo sa nu faceti confuzie, ownerul de pe acest server nu este acelasi cu ala de pe gs, se pare ca ala a folosit numele astuia probabil sub forma de flatare Posted Image) sau asa ceva) Are niste reguli serverul insa cat timp va vedeti de joc nu o sa aiba nimeni treaba cu voi, ce imi place este ca nu exista magarii pe serverul asta si bineinteles faptul ca sunt sute de jucatori online.

Daca mai vrea cineva sa se apuce sa depaneze amintiri sa ni se alature, suntem vreo 10-15 prieteni intrati si asteptam ladder resetul de pe 13 mai.

Edited by KXander, 02 May 2016 - 00:14.


#5
don_King

don_King

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,013
  • Înscris: 26.11.2001
mai joaca coneva pe europebattle ? PM me

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate