Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Noi posturi TV la Digi în anul 2022. Zvonuri despre acest subiect...

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
855 replies to this topic

#1
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006

View PostCaraiorgu, on 19 martie 2016 - 17:05, said:

va intra sigur si la digi , probabil o frecventa noua cu digisport 4 hd , hbo 2 hd , sunt convins de asta .. + inca un canal sau doua :)

View Postqueron, on 19 martie 2016 - 17:20, said:

Digisport 4 HD, HBO 2 HD, BBC Earth HD si Mooz Dance HD. Pare cel mai plauzibil, corect?
Sursa: http://forum.softped...6#entry18949302

#2
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Mai degraba trebuia sa faci un topic : noi posturi la UPC din 21.03.2016 din surse 100% reale, fara Komura, andreiandu sau vecini.

Motorvision HD, HBO 2 SD, HBO 2 HD + sanse de 90% pentru Cinemax 2 HD.

#3
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,752
  • Înscris: 07.04.2006
Done.

#4
bacefaci

bacefaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 750
  • Înscris: 22.01.2013
+45 la suta TNT HD

#5
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Eu nu cred pana nu vad Posted Image

#6
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,130
  • Înscris: 26.07.2009
Nici nu este o sursa credibila spre deosebire de UPC..

#7
mrkokobt

mrkokobt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 26.02.2014
Eu am o speranta ca vor intra canale, si am impresia ca dupa 1 luna vor lansa si digi sport 5 sd, asa am un feeling Posted Image, au prea multe competitii importante si cred ca se va lansa si digi sport 5 sd, DACA se lanseaza acu pe 21 DS 4 HD

Edited by mrkokobt, 19 March 2016 - 20:30.


#8
ShevaDani

ShevaDani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,922
  • Înscris: 09.03.2012
Sa nu uitam, dupa unii, e nevoie de digimotorsport...Posted Image

#9
OutOfMind

OutOfMind

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,548
  • Înscris: 04.06.2012
In currand

#10
queron

queron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,480
  • Înscris: 31.01.2016
Cum ar fi ca pe 21 martie sa va treziti ca au iesit posturile HBO din cauza ca nu s-au inteles cu ei si sa introduca in loc pachetul FilmBox? Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

#11
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Caraiorgu, on 19 martie 2016 - 17:05, said:
va intra sigur si la digi , probabil o frecventa noua cu digisport 4 hd , hbo 2 hd , sunt convins de asta .. + inca un canal sau doua

Vor intra la un moment dat dar nu se știe când. DS4 HD e destul de sigur că o să fie lansat posibil mai repede decât DS 3 HD. Canalele HBO iarăși vor intra probabil peste câteva luni. Deci așa ceva și în acest mod oricine poate să facă pronosticuri, nu e mare scofală. Încă un canal sau două? Telestar și încă un stârv.

#12
mrkokobt

mrkokobt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 26.02.2014

View PostKalman2007, on 19 martie 2016 - 21:56, said:

Caraiorgu, on 19 martie 2016 - 17:05, said:
va intra sigur si la digi , probabil o frecventa noua cu digisport 4 hd , hbo 2 hd , sunt convins de asta .. + inca un canal sau doua

Vor intra la un moment dat dar nu se știe când. DS4 HD e destul de sigur că o să fie lansat posibil mai repede decât DS 3 HD. Canalele HBO iarăși vor intra probabil peste câteva luni. Deci așa ceva și în acest mod oricine poate să facă pronosticuri, nu e mare scofală. Încă un canal sau două? Telestar și încă un stârv.
Fara suparare, dar vad ca tu "lucrezi" si la Rcs si la Upc si la Telekom si la x, nu inteleg de ce vii tu mereu si zici numai lucruri negative ca nu inteleg?! Acu hai sa nu ne dam cu parerea, sa nu presupunem, ca mna exista kalman care le stie pe toate, foarte bine, eu zic sa iti faci un topic separat unde sa postezi doar tu! e parerea mea Posted Image

Edited by mrkokobt, 19 March 2016 - 22:25.


#13
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,807
  • Înscris: 07.07.2009
Sunt realist măcar. Poți să citești liniștit postările mele peste tot, nu am venit niciodată cu zvonuri. Cred că am voie să-mi postez părerea, nu?
Oare de ce e topicul la Zvonuri?
Deja știu care cum procedează, nu de ieri sunt pe acest forum și nu de ieri mă pasionează astfel de chestii și rar m-am înșelat. După cum vezi am folosit cuvântul "posibil". Cel care a postat a zis va intra sigur si la digi

Eu vin mereu cu lucruri negative? Posted Image :lol: :lol:  Era mai bine dacă ziceam că SIGUR intră dar de fapt nu știe oricum nimeni nimic? Posted Image Posted Image

Edited by Kalman2007, 19 March 2016 - 22:36.


#14
mrkokobt

mrkokobt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 26.02.2014

View PostKalman2007, on 19 martie 2016 - 22:34, said:

Sunt realist măcar. Poți să citești liniștit postările mele peste tot, nu am venit niciodată cu zvonuri. Cred că am voie să-mi postez părerea, nu?
Oare de ce e topicul la Zvonuri?
Deja știu care cum procedează, nu de ieri sunt pe acest forum și nu de ieri mă pasionează astfel de chestii și rar m-am înșelat. După cum vezi am folosit cuvântul "posibil". Cel care a postat a zis va intra sigur si la digi

Eu vin mereu cu lucruri negative? Posted Image Posted Image Posted Image  Era mai bine dacă ziceam că SIGUR intră dar de fapt nu știe oricum nimeni nimic? Posted Image Posted Image
Ok, probabil ai dreptate :D

#15
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,236
  • Înscris: 24.05.2014
Din toata lista"cel mai sigur" pare a fi HBO.BBC Earth HD si DS4 HD ar putea intra pana la finele anului(sanse de 60% părerea mea").Expresia"plus un canal sau doua" este egala cu "in curand"(până in 2020 se va concretiza):Digi One si Digi Info!

Edited by mediasettv, 20 March 2016 - 00:15.


#16
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Eu nu mai dau crezare la niciun zvon. Daca va intra ceva atunci voi schita un zambet in coltul gurii, caci orice ar baga grila va fi de proasta calitate. Pana nu vor infiinta un pachet extra cu multe canale nu vor avea leac la grila.

#17
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,027
  • Înscris: 26.09.2010
Zvonuri, zvonuri, zvonuri. Maxpack nu o sa dispara de la Digi, e doar chestiune de timp pana se va completa (bineinteles, fara Cinemax2).

Telestar? Poate doar daca fac aia presiuni, altfel nu. Sunt deja destule starvuri, si se cam apropie vremea unei reimprospatari a grilei, eventual mai scot niste starvuri, mai aloca ceva bitrate in plus la unele canale SD (pe HD e totul in norma ;) ), sunt destule de facut, nu doar de introdus programe zilnic. A venit vremea pentru separarea definitiva a CN de TNT, si mutarea asta, plus noul canal HBO si 2 canale HD eu cred ca sunt suficiente. E imposibil sa nu gasesti ceva de urmarit la tv, din grila Digi.

#18
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
Daca vor separa TNT de CN, macar sa-l introduca si in HD. Si un AMC HD ar fi ideal. Dar deja o dam in vise, pentru mine si HBO 2 e un vis. DS 4 HD nu ma intereseaza ca nu-l urmaresc.

Edited by Yukoto, 20 March 2016 - 02:13.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate